REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2012.12.06, godz. 15:59, marthen / realmadrid.com

Laso: Jedziemy po zwycięstwo

– Pierwszym celem było zakwalifikowanie się do kolejnej fazy. Dokonaliśmy tego trzy kolejki przed końcem, pozostały nam do rozegrania dwa mecze. Koniec końców są to spotkania w Eurolidze, na wyjeździe, więc będą trudne. Cantú to dobra drużyna. Utrzymanie pierwszego miejsca ma duże znaczenie. Dla nas ważne jest każde spotkanie, chcemy kontynuować rozwój. Udajemy się do Cantú po zwycięstwo, a jeżeli uda nam się pozostać liderem grupy, jeszcze lepiej – zapowiedział mecz z Mapooro Cantú Pablo Laso.

– Przed nimi ostatnia szansa. Matematycznie nie odpali jeszcze z rozgrywek, muszą nas pokonać, a Fenerbahçe musi przegrać. Później należy jeszcze wygrać podczas ostatniej kolejki w Turcji. Nie mają łatwo, lecz jestem przekonany, że będą się starać do końca.

– Będzie to trudne spotkanie na niełatwym parkiecie. Ponadto rywale posiadają w składzie zawodników z wysokiej półki. Markoiszwili gra na bardzo dobrym poziomie. Borykali się z kilkoma kontuzjami, co oczywiście osłabiło ich podczas tego etapu rozgrywek, lecz oczekujemy trudnego starcia.

– Płacimy cenę za ważne spotkania. Rudy i Willy nie polecą z nami. Mamy także graczy poobijanych, jak Mirotić, który otrzymał w niedzielę cios. Potrafimy jednak zapanować nad tą sytuacją.

– Cantú mnie niepokoi, ponieważ są zespołem bardzo dobrym, bardzo trudnym, starającym się utrzymać rytm gry dzięki małym punktom, więc musisz zadbać o defensywę, bowiem atakują dobrze, uporządkowanie.

– Nie myślałem o rotacjach ze względu na to, że mamy zapewniony awans. Drużyna posiada swój styl gry i zamierza to kontynuować. To jest Real Madryt i wszyscy zawodnicy muszą zagrać na maksimum możliwości, a nawet więcej.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Koszykówka

Komentarze

2012.12.06, godz. 18:55, spider9449
Sory panie Laso ale...chyba nic z tego ; D my mamy zakodowane żeby wygrać i musimy wygrać!

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama