Jak grali Królewscy?

Zwycięstwa, zwycięstwa, zwycięstwa

Hiszpania - Arabia Saudyjska 5:0 (Cazorla 22', Pedro 26' i 72', Xavi 46', Villa 62' (k.)
Hiszpania rozbiła Arabię w towarzyskim meczu przed rozpoczęciem eliminacji. Do 46. minuty z ekipy Królewskich na boisku przebywał jedynie Albiol. Później do gry weszli Ramos (46') i Casillas (72'). Już we wtorek przed Hiszpanami ważne spotkanie w Gruzji. Tym razem o punkty.

Skrót meczu

Niemcy - Wyspy Owcze 3:0 (Götze 28', Özil 54' i 68')
Skromna, bo chyba tak można powiedzieć porównując klasę obu drużyn, wygrana Niemiec z Wyspami Owczymi. Zwycięstwo to jednak zawsze zwycięstwo. A do niego w znacznym stopniu przyczynił się Özil, który dwukrotnie trafił do siatki. Wynik w 28. minucie otworzył Götze.

Skrót meczu

Luksemburg - Portugalia 1:2 (Da Mota 14' - Cristiano Ronaldo 27', Postiga 54')
Mało kto się spodziewał, że Portugalia będzie musiała gonić wynik w Luksemburgu. Mimo to wszystko skończyło się bez sensacji i trzecia drużyna Euro wygrała 2:1. Jedną z bramek zaliczył Cristiano, co uczcił celebracją, o czym od rana pisze prasa. Zwycięstwo zagwarantował Postiga.

Skrót meczu

Finlandia - Francja 0:1 (Diaby 20')
Ważne zwycięstwo Francji. Po golu Diaby'ego z 20. minuty Trójkolorowi wygrali w Finlandii i rozpoczęli eliminacje od trzech punktów. Bardzo aktywny był Benzema, który do tego zanotował asystę.

Skrót meczu

Chorwacja - Macedonia 1:0 (Jelavić 69')
Spotkanie, które z trybun oglądał Mourinho. Skromna wygrana Chorwacji na początek po trafieniu Jelavicia. Modrić grał pełne 90 minut.

Skrót meczu

Argentyna - Paragwaj 3:1 (Di María 2', Higuaín 31', Messi 64' - Fabbro 18' (k.))
Udane spotkanie w wykonaniu Królewskich. Argentyna pewnie pokonała 3:1 zespół Paragwaju, a dwa pierwsze gole dla swojej drużyny zdobyli Di María i Higuaín. Trzecie trafienie dołożył Messi. Od jakiegoś czasu widać, że współpraca tej trójki układa się znakomicie. Ángel opuścił boisko w 78. minucie, gdy wynik był już rozstrzygnięty. Na tę chwilę Argentyna jest liderem eliminacji.

Skrót meczu

Brazylia - Republika Południowej Afryki 1:0 (Hulk 75')
Marcelo grał 90 minut, a Brazylia skromnie pokonała 1:0 drużynę RPA. Jedynego gola, dopiero w 75. minucie, zdobył Hulk.

Skrót meczu

Słowacja U21 - Francja U21 2:1 (Zilak 21', Orsula 67' - Varane 4')
Pierwsza porażka młodych Francuzów w grupie 9 eliminacji do Euro U-21. Gol Varane'a z 4. minuty nie wystarczył Trójkolorowym, którym Słowacja wbiła dwie bramki. Francja jeszcze przed meczem była jednak pewna awansu do wielkiego turnieju, który w 2013 roku zostanie rozegrany w Izraelu.

Szwajcaria U21 - Hiszpania U21 0:0
Mecz wiceldiera z liderem na remis. Dzięki oczku w Szwajcarii młodzi Hiszpanie przybliżyli się do awansu na Euro U-21. W składzie gości zabrakło Nacho.