Real - Eibar 2:0!

Real Madryt pokonał w rewanżowym meczu 1/8 Copa del Rey Eibar. Wynik 2:0 pozwoli Królewskim zagrać w ćwerćfinale tych rozgrywek.

Blancos bez nadzwyczajnego wysiłku pokonali dziś Eibar w stosunku 2:0. Gole dla Królewskich strzelali Ronaldo i Figo. Oba gole padły w drugiej połowie. Gordito, zwany też Jumanjim dostał w polu karnym piłkę od rodaka Roberto Carlosa i dopełnił formalności strzelając do pustej bramki. Figo zaś wykorzystał złe ustawienie muru i posłał piłkę pod poprzeczkę z rzutu wolnego. Mecz przebiegał pod dyktando gospodarzy, jednak przez długi czas nie mogli oni sforsować defensywy baskijskiego klubu, a raczej pokonać bramkarza gości. Tego wieczoru Basauri był w transie, ale napór Merengues musiał zostać zakończony golem. Aktywnością pod bramką Casillasa wykazywali się też raz po raz napastnicy. Eibar dwa razy miał świetną szansę na objęcie prowadzenia, ale został skarcony w 60 minucie przez Ronniego. Zatem Real awansował do ćwierćfinału rozgrywek o Copa del Rey, czyli Puchar Króla. Wciąż mamy ogromne szanse na zdobycie potrójnej korony. W późniejszych godzinach można spodziewać się raportu z tego spotkania. Póki co, pozostaje Wam do przejrzenia relacja live!