/ własne, marca.com

Oceny zawodników po meczu z Bayernem

Jak grali nasi?

Real Madryt przegrał w pierwszym meczu półfinału Ligi Mistrzów z Bayernem 2:1. Poniżej prezentujemy oceny, jakie zawodnikom Królewskich, wystawili redaktorzy RealMadrid.pl: ElFilipo, Mateo.RM, NatanD. Autorem komentarzy jest Mateo.RM.

Skala 1-6.

Iker Casillas
Aż do 90. minuty bronił bardzo dobrze, jednak wydaje się, że mógł zrobić więcej przy drugim golu dla Bayernu. Postanowił nie wychodzić z bramki i przypłacił to stratą gola.
Álvaro Arbeloa
Miał przed sobą trudne zadanie powstrzymywania Ribéry’ego i wychodziło mu to całkiem nieźle, chociaż musiał pomagać sobie faulami. Generalnie, większe zagrożenie Bayern stwarzał akcjami na prawym skrzydle.
Pepe
Razem z Ramosem rozegrał dobre spotkanie. Pewny w defensywie, trudno go winić za stracone bramki.
Sergio Ramos
odobnie jak Pepe, Hiszpan zaprezentował się nieźle. Niepotrzebnie zapracował na żółtą kartkę faulem na środku boiska. Teraz musi uważać w rewanżu.
Fabio Coentrão
Mourinho powiedział, że Fabio zagrał dobrze, ale trudno się z tym zgodzić. Ciężko mu było powstrzymywać Robbena i Lahma. Po raz kolejny można obarczyć go winą za gola w samej końcówce.
Sami Khedira
Dużo biegał, walczył, ale potrafił już pokazać się z lepszej strony. Średni mecz w wykonaniu Niemca.
Xabi Alonso
Poniżej oczekiwań. Kilka razy głupio stracił piłkę i nie potrafił pomóc drużynie w rozgrywaniu akcji, szczególnie podczas drugich czterdziestu pięciu minut.
Mesut Özil
Słaby mecz Niemca, ale ocenę podnosi zdobyta bramka, która może okazać się kluczowa w perspektywie awansu.
Ángel Di María
Aktywny w pierwszej połowie, wnosił ożywienie do gry Realu i kilka razy dał się sfaulować, stwarzając okazję dla Cristiano. W drugiej połowie wyraźnie osłabł.
Cristiano Ronaldo
Miał dużo szczęścia, zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem, ale ostatecznie piłka wpadła do siatki. Portugalczyk zapisał na swoim koncie kolejną asystę.
Karim Benzema
Najlepszy tego dnia piłkarz Realu na boisku. Przyczynił się do zdobycia wyrównującej bramki i walczył przez całe spotkanie. Brakowało tylko, żeby Francuz strzelił gola.
Marcelo
W drugiej połowie zmienił Özila, ale nie wniósł nic do gry Królewskich. Ma szczęście, że sędzia nie ukarał go czerwoną kartką w końcówce meczu.
Esteban Granero
Grał krótko i dobrze pomagał kolegom utrzymać remis, jednak nie miał wpływu na grę Coentrão.