/ własne

Real Madryt - Deportivo 2:1!

Na Estadio Santiago Bernabeu odbył się mecz o tak zwane sześć punktów. Po bardzo emocjonującym spotkaniu Królewscy pokonali rywala 2:1

Pierwsza połowa to dość wyrównana gra obu zespołów. Momentami to wręcz piłkarze Deportivo byli bardziej groźni. Na szczęscie Królewscy mają w swoich szeregach niezawodnego Ikera Casillasa, który i tym razem bronił bez zarzutu. Końcówka pierwszej połowy to jednak szturmowe ataki piłkarzy Real Madryt, uwieńczone bramką Ronaldo, który otrzymał kapitalne podanie od Zidane'a. Druga połowa zakończyła się remisem 1-1 więc w końcowym rozrachunku to właśnie gospodarze wzbogacili się o 3 punkty. Bramkę dla Deportivo zdobył w 65. minucie Pandiani, dla którego był to pierwszy kontakt z piłką. Na 4 minuty przed zakończeniem spotkania zwycięstwo drużynie Merengues zapewnił jej symbol, Raul dla którego będzie to, miejmy nadzieję, przełomowy gol. Tak więc kolejne zwycięstwo stało się faktem! Jesteśmy nadal liderem. Tego nikt nam nie odbierze, bynajmniej nie w tej kolejce! Po więcej szczegółów zapraszam pod poniższy link: