REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2012.03.07, godz. 13:31, dziobo / RealMadryt.pl

Dudek dla RealMadryt.pl: Jeśli Mourinho wygra ligę, wszyscy krytykanci powinni zamilknąć

Chyba jest pan podwójnie zadowolony po niedzielnym spotkaniu, bo oprócz zwycięstwa Realu niezłe zawody zaliczył pański przyjaciel Kaká.
To bardzo świadczy o tym, że Mourinho bardzo w niego wierzy. Kaká miał trochę pecha, przychodząc do Realu, długo też wracał do formy po kontuzji. Teraz rozegrał kilka meczów z rzędu i widać, że z meczu na mecz coraz bardziej się rozkręca. Poza tym w niedzielę grało kilku chłopaków, którzy wcześniej nie zawsze mieli miejsce w składzie, i to świadczy o tym, że ta filozofia Mourinho jest powoli wdrażana, co przynosi efekty. Niezależnie, czy gra Arbeloa, Marcelo czy Coentrão, to każdy z nich zapewnia odpowiedni poziom gry. W końcówce sezonu powinno to przynieść efekt w postaci tego, że wszyscy zawodnicy będą mieli jeszcze w miarę dużo sił, by walczyć o te najwyższe trofea. Ta końcówka sezonu będzie bardzo ważna dla Realu. Liga hiszpańska praktycznie jest wygrana, została jeszcze Liga Mistrzów, która jest bardzo ciężka, bo wiele zależy od losowania i dyspozycji dnia. Dlatego odpowiednie oszczędzanie sił zawodników na pewno przyniesie pozytywny efekt.

Powiedział pan, że liga jest już wygrana...
Patrząc na to, jak Real gra na wyjazdach, ciężko stwierdzić, że pesymistyczny scenariusz jest możliwy. Nikt nie wygrał jeszcze ligi ani w lutym, ani w marcu, ale na pewno Real zrobił wielki krok ku temu, by tę ligę wygrać. W tym roku sezon kończy się już w pierwszej połowie maja, więc jeszcze kilka meczów i wszystko będzie wiadomo. Powoli zaczyna się taka schizofrenia, by zapewnić sobie mistrzostwo jeszcze przed meczem w Barcelonie. 15 punktów to niby nie jest dużo. Barcelona gra w lidze bardzo w kratkę, praktycznie męczy się ze swoimi przeciwnikami, więc kto wie – może po tych trzech latach świetną rekompensatą dla kibiców Realu byłby szpaler na Camp Nou.

Abstrahując jednak od tego, czy Real pojedzie do Barcelony już jako mistrz Hiszpanii, uważa pan, że tytuł mistrzowski smakowałoby w pełni bez zwycięstwa z Barceloną?
Myślę, że przede wszystkim bardzo ważny jest końcowy efekt. Ważne jest to, czy sezon kończy się z trofeum w ręku, czy nie. Pojedyncze mecze z Barceloną dla prestiżu są bardzo ważne, ale nie są ważne w kontekście tego, czy ktoś będzie mistrzem, czy nie. Nikt nie dostaje trofeum za to, że wygra w lidze z Barceloną. Zawodnicy Realu na pewno będą chcieli za wszelką cenę udowodnić swoją wyższość nad Barceloną na Camp Nou, ale myślę, że priorytetem będzie to, żeby ligę wygrać jak najszybciej, by móc się skupić na Lidze Mistrzów.

A czy Real jest już gotowy, by ograć Barcelonę? Rewanż w Pucharze Króla wniósł wiele optymizmu w szeregi Królewskich, ale podobnie mówiło się po spotkaniach w Superpucharze Hiszpanii.
Jeżeli Real będzie koncentrował się na poczynaniach swojego zespołu, na wykonywaniu swoich zadań, jak koncentruje się na innych przeciwnikach, to ma wielkie szanse. Ale jeśli będzie przykładał dużą wagę do emocji nie do końca typowo związanych z meczem na boisku, to te spotkania będą wyglądały jak do tej pory. A więc Barcelona będzie starała się w jakiś sposób wyprowadzić Real z równowagi w przypadku utrzymywania się niekorzystnego rezultatu. Zawodnicy Realu są bardzo pobudzeni, bo Mourinho potrafi bardzo zmotywować, a czasami przemotywować swoich podopiecznych, więc gracze Barcelony mogą starać się wykorzystać te niezwiązane z meczem sytuacje. Już wcześniej mówiłem, że jeśli Real nie da się sprowokować, to na pewno ma wielkie szanse na to, żeby w tym sezonie wygrać nawet na stadionie Barcelony, która potrafi bardzo dobrze koncentrować się w tych najważniejszych meczach. Brakuje jej już motywacji w meczach ze słabszymi klubami w La Lidze, ale w spotkaniach z Realem czy w Lidze Mistrzów potrafi wznieść się na wyżyny i zagrać na 100% swoich możliwości fizycznych i psychicznych.

Czy w Lidze Mistrzów jest jakaś drużyna, która może zagrozić Realowi i Barcelonie?
Wiele będzie zależeć od losowania. Eksperci straszą, że Milan gra tak, jak za tych najlepszych czasów (wywiad został przeprowadzony przed wczorajszym rewanżem z Arsenalem – przyp. red.). To może lekka przesada, ale to jest bardzo doświadczona drużyna. Tak jak już wspominałem, wiele będzie zależeć od dyspozycji dnia, a także od losowania. Pamiętam, jak w Liverpoolu dwukrotnie awansowaliśmy do półfinału i wtedy wszystko było uwarunkowane tym, jaka była dyspozycja dnia. Myślę, że przy małej pomocy szczęścia w losowaniu Real może wygrać Ligę Mistrzów w tym roku.

W ostatnim roku Real trzykrotnie rozgrywał dwumecze z Barceloną i za każdym razem rewanż był rozgrywany na Camp Nou. Czy i tym razem układ spotkań będzie miał duże znaczenie, jeśli Real trafi na Barcelonę w ćwierćfinale lub półfinale?
Pierwszy mecz na wyjeździe to duże udogodnienie, bo w rewanżu gra się u siebie, ma się wsparcie swoich kibiców, robi się odpowiednią otoczkę do tego meczu, wszyscy są zmobilizowani – od portiera na bramie po zawodników. A gdy rewanż gra się na wyjeździe, to nigdy nie wiadomo, jak to będzie. Pamiętamy te mecze, to były małe różnice pomiędzy oboma zespołami. W poprzednim sezonie jeden mały detal – czerwona kartka Pepego, niesłuszna zresztą – okazał się kluczowy dla losów tego dwumeczu. W rewanżu ćwierćfinału Copa del Rey było widać, że Real jest coraz bliżej konkurowania jak równy z równym z Barceloną. Być może w kolejnej konfrontacji Mourinho przygotuje swój zespół już pod każdym kątem do walki z Barceloną, zwłaszcza psychologicznym – żeby wszyscy koncentrowali się bardziej na wykonywaniu zadań na boisku niż na reagowaniu na poczynania przeciwnika. W piłce jest tak, że ten, który prowokuje, nigdy nie ginie, a ten, który da się sprowokować, od razu dostaje czerwoną kartkę. I to jest ta różnica między wielkimi klubami.

Dziwi pana, że w Barcelonie znowu mówi się o tym, że sędziowie pomagają Realowi?
Mówiłem już o tym wielokrotnie, że dopóki Barcelona będzie grała świetnie, to znaczy, że sędziowie bardzo dobrze się spisują i wszystko jest przychylne, a jeżeli będzie wygrywał Madryt, to Barcelona będzie narzekała, że sędziowie nie traktują ich tak jak wcześniej. Pamiętajmy też, że media madryckie i katalońskie ze sobą konkurują, więc jeśli chodzi o tę kwestię, to zawsze będzie odgrywana ta sama melodia. Każdy mały szczegół będzie wykorzystywany do tego, żeby udowodnić swoje racje. Taka praktyka jest stosowana już od lat, nie inaczej jest i w tym sezonie.

Skoro mówimy już o roli mediów, to nie mogę nie zapytać o rzekomy konflikt w szatni, o którym w drugiej połowie stycznia rozpisywała się Marca. Rzeczywiście Ramos mógł postawić się Mourinho?
Ja wiem, że do niczego takiego nie doszło. Tylko tyle mogę powiedzieć. Wielokrotnie dochodzi do takich sytuacji, że to, że zawodnik chce się usprawiedliwić, może zostać źle odczytane. Myślę, że ten konflikt Sergio Ramosa z Mourinho był wymyślony, bo napisała o tym tylko jednak gazeta, a przecież z takich historii zawsze są powstają jakieś sagi, które ciągną się przez miesiąc. Tutaj nic takiego nie było. Znam Sergio i raczej nie pozwoliłby sobie, żeby w taki sposób zwrócić się do trenera. Wiem też, jakie panują między nimi relacje, więc nie podejrzewam, żeby doszło do jakiejś kłótni. Oczywiście Mourinho jako trener może się zapytać, dlaczego zostało zmienione krycie, ale on daje dużą swobodę na boisku, więc zmiana krycia jest jak najbardziej dopuszczalna i akceptowalna. Dlatego nie sądzę, żeby tu był jakiś problem.

Spotkałem się z opinią, że ta wielka krytyka, która spadła na Mourinho w ostatnim czasie, odbyła się za przyzwoleniem kogoś z klubu.
Teraz pojawia się pytanie, kto w klubie jest ważniejszy od Mourinho, skoro już nie ma Valdano.

Florentino Pérez.
No właśnie, a nie sądzę, żeby prezes dopuścił się do takich rzeczy, bo rozmawiałem z nim wielokrotnie i wiem, że jest to bardzo oddany temu klubowi człowiek. Dlatego nie sądzę, żeby w ten sposób to zadziałało. Pamiętajmy o tym, że Mourinho bierze na swoje barki bardzo dużą odpowiedzialność za to, co dzieje się na boisku, prosi wręcz, by media go krytykowały, w zamian za krytykę w stosunku do zawodników. I tak się dzieje. Ale media w Hiszpanii już się trochę przyzwyczaiły do Mourinho i dlatego zastanawiają się, jak mogą go jeszcze sprowokować, żeby powiedział jeszcze więcej niż dotychczas. Myślę, że media specjalnie obmyśliły taką taktykę, znając jego temperament i to, że broni zespołu jak lew. Poza tym Mourinho szanuje wszystkich dookoła i na brak szacunku ze strony innych nie może sobie pozwolić. To jest normalne. On osiągnął tyle sukcesów w życiu i udowadniał za każdym razem, że zna się na tym, co robi. W tym sezonie prawdopodobnie wygra La Ligę i jeżeli mu się to uda, to wszyscy powinni zamilknąć z krytyką w stosunku do jego osoby. Mourinho to genialna osoba, doskonale broni się swoimi dokonaniami. W poprzednim sezonie zrobiliśmy wielki postęp, a obecnie wykonaliśmy kolejny krok do przodu. Boję się tylko, że jak zdobędzie mistrzostwo i dalej będzie prowokowany przez hiszpańskie media, to może się spakować i iść gdzie indziej.

Według pana jest to realny scenariusz? W Interze już raz tak zrobił...
Dzisiaj w Interze wszyscy za nim płaczą, włoskie media podobnie, a nikt już nie mówi o tym, jak był prowokowany. Mourinho po tym, jak odniósł największe sukcesy, po prostu uznał, że jest już tam niepotrzebny. Wiedział, że będą po nim płakać w Interze, i to się dzisiaj dzieje. Dlatego nie chciałbym, żeby tak było w Madrycie. Wszyscy mówią, że potrzeba jedności, wsparcia każdego kibica, a także mediów stołecznych. Obawiam się jednak, że jeśli dalej będzie taka relacja między mediami a Mourinho, to on odejdzie. On robi swoje, to jest człowiek, który nie czyta na co dzień prasy, nie śledzi, co się o nim pisze, ale docierają do niego negatywne opinie, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. To jest bolesne. Projekt „Mourinho i Real Madryt” jest długoterminowy, ale już teraz widać siłę ofensywną, przeciwnicy są miażdżeni. Brakuje jeszcze jednego małego kroku, by być tak silnym jak Barcelona za najlepszych czasów. Jednak różnie może się to potoczyć.

Mourinho dał ostatnio mediom kolejną pożywkę, wybierając się do Londynu. Istnieje możliwość, że to zachowanie mogło być pod publiczkę?
To zdarzenie jest dla mediów fajne pod tym względem, że dzięki temu mają co robić. A gdyby Mourinho nie wybrał się do Londynu, to media nie miałyby ciekawej historii do przedstawienia. Ale przecież wszyscy piłkarze wyjeżdżają, jeśli mają czas – na zakupy do Mediolanu lub Londynu, czasami do Paryża, żeby się pokazać. A Mourinho może po prostu pojechał do byłego prezesa na kawkę albo do Lamparda, żeby porozmawiać o konflikcie z jego byłym asystentem. To jest świat futbolu, wszyscy się znają, każdy każdego może zapraszać na spotkanie. Nie sądzę, żeby Mourinho pojechał do Londynu, żeby załatwić sobie pracę w Chelsea, bo drugi raz do tej samej rzeki raczej nie wejdzie. Nie wiem, co musiałoby go skłonić do takiej decyzji.

Może chęć wygrania Ligi Mistrzów z Chelsea, czego nie udało mu się osiągnąć, gdy poprzednio pracował na Stamford Bridge?
Możliwe, ale moglibyśmy tak gdybać i gdybać. Zresztą nie wiem, czy na chwilę obecną Chelsea ma skład, by móc walczyć o zwycięstwo w tych rozgrywkach. Ten klub ma zresztą wiele problemów.

Tak więc jaki jest, według pana, możliwy scenariusz po tym sezonie?
Jeżeli wygra Ligę Mistrzów, to kibice nie pozwolą mu odejść i nie pozwolą Pérezowi, by dał Mourinho odejść. A jeżeli wygra tylko La Ligę i dalej będzie prowadzona taka nagonka, to rzeczywiście może się zdenerwować i poszukać sobie pracy gdzie indziej. A to byłoby wielką szkodą dla Realu, bo ten już zarysowujący się projekt może umrzeć śmiercią naturalną. Ten klub przez wiele lat potrzebował remontu od wewnątrz, i to po przyjściu Mourinho zaczęło się dziać. W Madrycie przez kilka lat był i dyrektor sportowy, i dyrektor generalny, i zawodnicy, którzy byli większymi gwiazdami niż trener i dyrektor sportowy razem wzięci. Teraz ta hierarchia w Realu jest powoli zauważalna i to przynosi efekty.

Czyli znaczącym krokiem naprzód było zwolnienie Jorge Valdano?
Po prostu każdy musi wiedzieć, za co odpowiada, i nie można przekraczać pewnych barier. Nie może być tak, że pan, który pierze sprzęt, ma więcej do powiedzenia niż asystent trenera czy doktor. Każdy w klubie musi wiedzieć, za co odpowiada. Każdy musi przede wszystkim ciągnąć wózek w tę samą stronę. Wiadomo, że jak wygrywamy, to wygrywamy wszyscy, ale jak przegrywamy, to też musi być tak, że przegrywamy wszyscy. Nie może być tak, że przegrywa trener, przegrywają zawodnicy, a ja, skoro wyprałem świetnie sprzęt, pięknie otworzyłem bramę i wpuściłem ludzi lub zapłaciłem piłkarzom na czas, to nie jestem winny porażki. Wszyscy muszą czuć tę samą odpowiedzialność, tak trzeba budować klub. Mourinho ma wielkie doświadczenie, bo pracował już w wielu klubach, więc wie, jak ta piłka od środka wygląda. Dlatego byłoby wielką szkodą dla Realu Madryt, gdyby ta polityka, która jest prowadzona, została zaprzestana.

Na czym mógłby się skupić Mourinho w swoim kolejnym sezonie pracy w Madrycie. Jak dla mnie, jest to już projekt prawie skończony.
Moim zdaniem jeszcze tak nie jest. Projekt skończony będzie wtedy, gdy będziesz widział, że wszyscy, także trenerzy, będą się tak samo cieszyć ze strzelenia gola. Na początku było tak, że najpierw cieszył się Cristiano razem z tym piłkarzem, który mu podawał, podbiegało jeszcze kilku innych zawodników, a reszta uznawała, że strzelenie bramki to coś normalnego, że nic wielkiego się nie stało, że to jest normalne. Dzisiaj powoli cała drużyna podbiega do strzelca, czasami nawet też Iker. To jest kolejny etap kreowania tego ducha zespołu, to tam wygrywa się największe mecze. Oni są świetnymi piłkarzami, taktykami, a teraz trzeba to wszystko zebrać do kupy i kreować następny etap – stworzyć drużynę, w której każdy jest odpowiedzialny za drugiego kolegę z zespołu i mu pomaga.
Real Madryt to jest zupełnie inny klub niż dziesiątki pozostałych największych klubów na świecie. Tam się bardzo dużo dzieje – media, stolica, turyści, najwięksi zawodnicy, prywatne samoloty, sesje zdjęciowe, marketing i przede wszystkim aspekt sportowy. Ciężko to wszystko kontrolować, ale powoli się to udaje. Jeżeli zostanie to doprowadzone do perfekcji, to Real Madryt ma przed sobą naprawdę ciekawą przyszłość. Ale tylko z Mourinho, bo nie ma takiego nikogo innego na świecie, jak on.

Kto ewentualnie mógłby wzmocnić Real?
Zobaczymy, jak zniosą presję ci, co mało grają. To jest najważniejsze, bo zespół osiąga sukces, gdy ci z ławki znają swoje zadania, są w stanie się poświęcić, by w co trzecim meczu wejść od pierwszej minuty i grać z tak samą koncentracją, jak by grali cały czas w pierwszej jedenastce. Gdy to się wykreuje, to OK, tych wzmocnień nie będzie trzeba wiele. Ale to są wielkie gwiazdy, to są czasami bardzo egoistycznie nastawieni ludzie i pewnie taka rola Higuaína może nie interesować, podobnie Lassa Diarrę, a może nawet Marcelo, mimo że bardzo mu się podoba w Madrycie. I tak po kolei. Taki zespół jak Real rozgrywa 55-60 meczów w sezonie, a zawodnik potrafi zagrać na najwyższym poziomie jakąś połowę. I tu jest rola trenera, by tak kierować zespołem, by każdy był zmotywowany, a nie patrzał ku zakończeniu sezonu, by móc zmienić zespół. Nie ma też na rynku takich zawodników, którzy od razu po transferze zrobiliby różnicę. Nie ma kolejnego Ronaldo...

A van Persie?
On mentalnością bardziej pasuje do stylu barcelońsko-holenderskiego niż do stylu Realu Madryt. Chociaż jest z Rotterdamu, więc ma inną mentalność niż amsterdamczyk. Ale co on jest w stanie dać temu zespołowi? Czy jest w stanie dać tyle, co Fabregas Barcelonie? W jego przypadku było wiadomo, że jest miejscowy, nie będzie potrzebował aklimatyzacji. A w przypadku van Persiego nie wiadomo, jak by się to potoczyło. On w Arsenalu ma inną rolę.

Oczywiście, tam jest liderem.
No właśnie, a w Madrycie tych liderów jest już kilku, więc nie wiem, czy byłby w stanie zaakceptować trochę mniejszą rolę w zespole. W Rotterdamie miał bardzo ciężki charakter, bo gdy ktoś inny był liderem, to on tego absolutnie nie akceptował, mimo tego, że był jeszcze nastolatkiem.

Pewnie go pan pamięta z czasów gry w Feyenoordzie.
On był wtedy zawodnikiem najstarszej grupy juniorów i raz na jakiś czas przychodził na treningi seniorów. Ale na dobre wszedł do pierwszej drużyny, gdy ja już odszedłem do Liverpoolu. Z tego, co wiem, miał mnóstwo problemów wychowawczych. Jednak tutaj jest bardzo ważna rola trenera, który powinien przekonać takiego zawodnika, że są inne wartości niż tylko egoistyczne podejście do gry.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Wywiady

Komentarze

2012.03.10, godz. 11:57, rossi15
Gdzie jest zapowiedź meczu?!
2012.03.10, godz. 11:56, Mejson
eeej, ladnie sie wypowiedzia!
2012.03.10, godz. 10:46, rossi15
Według niektórych kibicowanie Realowi oznacza, że kocha się Real a Ronaldo nienawidzi. Bo jak docenia się portugalczyka to już ma się łatkę fana CR.
2012.03.10, godz. 09:59, casillas_98
http://besty.pl/787210
2012.03.10, godz. 00:38, kqmil
No i znowu ta sama rozmowa real madryt czy barcelona.

Jestem kibicem real od 12 lat,no od właściwie juz 13 i
Dostaliśmy od barcelony w tym dziesięcioleciu tyle porażek, że nic nie złamie mojego uporu, co do tego klubu.
Ni interesuje mnie barcelona, jej piłkarze, liczby pucharów, mega piłkarzy bo.........................

Podoba mi się ta filozofia , filozofia Realu
1)chce oglądac gwiazdy
2) chce oglądac galaktycznych piłkarzy, kaka, cristiano
3) baqrcelona miała rivaldo, ronaldinho, teraz ma messiego.
co z tego, real za to ma więcej gwiazdeczek
Wolalbym miec 6 mega piłkarzy, takich jak, ronaldo,zidane, figo, bekcham,carlos, niż jednego super mega piłkarza swiata, ronaldinho, messi a teraz kaka, ronaldo,benzema,marcelo,pepe
4)Real od zawsze miał Jeden najważniejszy Cel
zdobycie pucharu Ligi Mistrzów, nie interesują mnie inne puchary, wiem wiem pucha rkróla zaraz ktoś mi psztyknie
na drugim miejscu Liga Hiszpańka-mistrzoswo

powtórze jeszcze raz
1) priorytetem Realu jest mistrzoswo, i Liga mistrzów, adalej to blblbl
2012.03.10, godz. 00:17, sojerrrr
Uzka

To ja w takim razie dodam, skoro przytaczasz jakże piękne i dosadne myśli Piłsudskiego, taki oto inny cytat:
"Obcą jest nam wszelka nienawiść plemienna i narodowościowa. Bojownicy wolności wszystkich krajów i narodów są naszymi braćmi. Umiemy hołd oddać wszelkiej wielkiej myśli, w jakimkolwiek języku się zrodziła, umiemy uczcić wszelkiego poetę i myśliciela, jakikolwiek naród go wydał."

Czy Portugalczyk, czy Argentyńczyk, czy RM czy Barça "umiejmy hołd oddać wszelkiej wielkiej myśli" :) Pozdrawiam.
2012.03.09, godz. 23:27, Uzka
Raúl Is The Best

Nie ma pojęć w tym wszystkim, więc nie ma co mylić.
Jak masz brać na poważnie takich ludzi? A jak na poważnie mają brać ciebie, skoro za "przewinienie" porównania Ronaldo do Messiego i uznanie, że ten pierwszy jest lepszy, dostaje im się po głowie lagą z dopiskiem - niedorozwinięty umysłowo. Czy to.. czy to jest w ogóle logiczne? :D
Rany boskie, ja tam sobie uważam, że Kaka ich wszystkich zjadał na śniadanie jak był w szczytowej formie w Milanie i to on był moim ulubionym piłkarzem z tego "młodszego pokolenia", jeśli mogę to tak nazwać, ale nie spotkałam się jeszcze, żeby ktoś nazwał mnie z tego tytułu kretynką. A gdyby to zrobił, nie miałby już zębów. Bo internetowych napinaczy nie wliczam w grono ludzi poważnych :D
A co kogo obchodzi zdanie specjalistów? To trzeba całe życie iść za tłumem i powtarzać w ciemno za ludźmi "telewizji i sukcesu"? Już i tak jesteśmy wyjątkowo zmanipulowanym społeczeństwem. Najlepiej podsumuje to cytatem z Piłsudskiego - "Racja jest jak dupa, każdy ma swoją". Amen.
2012.03.09, godz. 22:36, JohnnyBoy
Hmmmmy ciekawe czy wiecie o jubileuszu Raúla otóż w ostatnim meczu z Wolfsburgiem strzelił swoją 400 bramkę w oficjalnych meczach, należą mu się gratulację (jestem fanem Barçy)
2012.03.09, godz. 22:18, KisielMadridista
DanielRM

To chyba nie na uczelni, tylko w podstawówce ;D U mnie jakoś nie ma takich sytuacji, wszyscy studenci żyją ze sobą w zgodzie, nawet jeśli mają inne upodobania i poglądy
2012.03.09, godz. 21:37, DanielRM
Raúl Is The Best
Czyli według ciebie normalni ludzie to ci, ktorzy jadą po CR?
Życzę mózgu na Wielkanoc.
2012.03.09, godz. 21:34, DanielRM
Raúl Is The Best
Może zacznij kibicować Barcelonie.
Jak taki z niego żeluś i laluś to może idź do Realu i strzel 40 goli jak ci nie pasuje. On w życiu coś osiągnął, zna Go poł świata, a ciebie.. mama i tata?
2012.03.09, godz. 21:15, Raul Is The Best
lvc79

100% racji. jeden z nielicznych normalnych na tej stronie.


Mistrz7

"W ostatnich 2 GD Messi zagrał lepiej od CR..." - ale ćwierćinteligencie w pozostałych od 2009 roku to Messi miażdży nasz Real w pojedynkę... A CR? A CR jak debil wbiega w Alvesa - nie dość że traci piłkę, to jeszcze symuluje, a jak skapuje się, że sędzia jest mądry, i gwiazdeczka robi z siebie pajaca to poprawia getry, włosy, czyści korki, rozkłada ręce do boga z pytanie "dlaczego Messi jest taki dobry a ja nie" - jednym słowem robi wszystko prócz ruszenia za straconą piłką i staranie się odebrać ją - Benzema i Ozil musieli za niego wracać bo laluś gwiazdorzy.

W ostatnim meczu w CDR może i zagrał nieźle, ale pozostałe mecze to jakaś kpina. Strzela gole bo strzela, ale przed strzeleniem ile na wku*wia człowieka swoimi wolnymi i głupimi dryblingami to aż szkoda gadać - o 10 lat krócej będę żył z nerwów przez tego żelusia.
2012.03.09, godz. 20:24, Kaniucha1988
O matko, poziomo dyskusji spadł na tej stronie do poziomu nawet podstawówki, można to wywnioskować po nickach i charakterze pisma...
2012.03.09, godz. 20:03, Duda88
ej mam sprawe czy na platformie N jest jakas mozliwosc obezjrzenia meczu Wisla Lech z góry dzieki jak by ktos pomogl
2012.03.09, godz. 19:02, wadix
  czarkowy90 - BAN (Caps Lock)   14 dni
2012.03.09, godz. 18:17, DanielRM
Dzisiaj na uczelni byłem świadkiem 2 bójek. A o co poszło?
O Real i Barce o Messiego i CR. Sam prawie dałem się sprowokować takiemu durniowi i go uderzyć w twarz, na szczęście mój kolega mnie uspokoił.A ten co chiałem go uderzyć obrażał Real a z piłkarzy w szczególności CR. Rzucał takie słowa, że się we mnie gotowało. Do czego to dochodzi,żeby bić się o piłkę nozną?
2012.03.09, godz. 18:09, Mistrz7
To Messi zdobyl 4 MS i 4 ME ? :O
Cristiano blyszczal bardziej od messiego w 2 ostatnich meczach CDR czy tego chcesz czy nie :)
2012.03.09, godz. 18:00, Scorpion87
bez "potrafi" w 3 linijce od dołu :)
2012.03.09, godz. 17:59, Scorpion87
Żelman piłkarzem wszech czasów !!!
To on w przeciwieństwie do Messiego zdobył z reprezentacją 4 MŚ i 4 ME !!!
To on błyszczy w każdym meczu z Barceloną, nawet sędziowie nie mogą pomoc Barcelonie w wygraniu jakiegokolwiek meczu z Realem, gdy "Król Futbolu" jest w 1 składzie
To CR zdobył do tej pory 15 złotych piłek przy tylko 1 Messiego
To on potrafi jest bezkarnie faulowany w każdym meczu po 100 razy, podczas gdy od Messiego wszyscy uciekają gdy ma piłke !!!
Hala Troeal :D
2012.03.09, godz. 17:41, wadix
  jatoja24 - BAN (Obrażanie,prowokacje)   14 dni
2012.03.09, godz. 17:26, Mistrz7
wtedy co?
2012.03.09, godz. 17:25, Mistrz7
lvc79

Cristiano jest byl i bedzie wielki czy tego chcesz czy nie ;) Jezeli nie zostanie krolem strzelcow w LM a ja wygramy to wte
2012.03.09, godz. 16:54, DanielRM
lvc79
Mam nadzieje wiesz, że jeśli wygramy lige to w dużej mierze przez CR, jeśli nie w największej mierze. Wiesz? Czekam.
2012.03.09, godz. 16:48, lvc79
MISTRZ 7, BENEK CRISTIANO,BUBU ,etc...

Jesteście ekspertami, całe zycie spędziliście na analizowaniu piłki nożnej, osobiście znacie piłkarzy, trenerów, taktykę drużyn to wy kreślicie.To was cytują dzienniki, zapraszają do studia, proszą was o komentarze, liczą się z waszym zdaniem.
Beckenbauer, Maradona, Cruyff, Roney, Ferguson, Hiddink, Scolar i cała rzesza innych znawców futbolu,nie jest dla was autorytetem w dziedzinie, którą zajmuja się od lat.. Gdyby nawet Ronaldo powiedział, że nie dorównuje Messiemu, to i tak wy wiecie lepiej... A jak CR7 odejdzie, to kogo bedzie porównywać do messiego??? Benzeme?, Higuaina?, a może Nejmara jak przyjdzie do RM?? Zawsze ktoś sie znajdzie prawda? Dzieki Bogu, że Maradona ,Pele czy Sokrates dzisiaj nie grają bo przecież byliby gorsi od CR7 hehe. Srry, przeciez wy już nie bedziecie kibicami Realu bo nie bedzie CR7, no taaak.
Byłem na meczu Polska Portugalia i wiecei dlaczego wygwizdali Ronaldo?? Za bierność, za brak tego czegoś co ma wielki zawodnik, za błysku na boisku. Nani zagrał 100 razy lepiej.

CO do biegania naszego CR7... Przebieranie nogami przy wypuszczonej piłce na 10 metrów??? To jest coś niesamowitego? To Kościelny za Bayeru czy Bale biega szybciej, ale o tym nie mówicie.. Proszę , aby Ronaldo na biegu okiwał kilku zawodników na przestrzeni 20 metrów cały czas idac do przodu... Proszę, aby nie zatrzymywał się na pierwszym lepszym obrońcu. Proszę aby sam wypracował sobie akcję pośród tłumu obrońców i strzelił gola. Proszę , aby sam na sam z bramkarzem troche pomyslal a nie strzelił na pałe.. Ile podacie przykłaadów??? jeden, dwa spośród 50 okazji...
I wy jestescie kibicami REALU??? NIe wy jestescie kibicami CR7 i ta strona nie jest dla was. Niech kur... wasz CR7 zdobędzie nam LM 2 razy w Realu , gdzie bedzie królem strzelców to cofnę swoje słowa.. Niestety tak nie będzie.
Oczywiscie wedlug was jestem kibicem Barcelony tak??? CO za prosty argument. W przeciwienstwie do was nie napisalem zadnej opini na stronie barcy, bo ja mam swój klub TUTAJ hipokryci.
DLa wszystkich PRAWDZIWYCH kibiców naszego klubu pozdrowienia.

Hala Madrid !!!!!
2012.03.09, godz. 16:46, DanielRM
Raúl Is The Best
A gdzie byłeś jak ten średni piłkarz dawał nam zwycięstwo z Rayo i z Levante na przykład? No gdzie? Chłopie prawdziwy kibic wspiera każdego piłkarza, szczególnie tego co prezentuje świetny poziom. A mówienie że jest złym piłkarzem świadczy o twoich kompleksach i niskim poziomie IQ. A tak na chłopski rozum, czy zły piłkarz strzela najwięcej goli w historii ligi? Dziecko połóż sie spać.
2012.03.09, godz. 16:07, BenekCristiano
jatoja24

Co za typ, nawet mnie nie znasz, a gadasz farmazony :D przerzuc sie na barcelonke jak Ci cos nie pasuje, bez odbioru, bo jesteś zalosny ze swoimi marnymi tekstami. :)
2012.03.09, godz. 15:47, BenekCristiano
jatoja24

Krystyne to moze masz w domu, moze siostre lub mamusię, to jest Cristiano Ronaldo, wiec okaz troche szacunku i rusz swoim mozgiem, zanim cos napiszesz. Aloha.
2012.03.09, godz. 15:43, Mistrz7
CR>Messi*
2012.03.09, godz. 15:41, Mistrz7
jatoja

http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/71076_128716367187857_6474939_n.jpg

Trzymaj i baw sie ;))

CR>Messi, dziekuje ;)
2012.03.09, godz. 15:22, kqmil
I ogólnie wole Real Madryt, bo ja jestem kibicem, i ja wymagam nazwisk.
Zidane, ronaldo, figo, bekham, kaka, ronaldo

bo chce oglądac konstelacje gwiazd, z kaką, ronaldo, benzemą
bo chce zobaczy więcej gwiazd w realu
-gerard
-ibrahimowic
-silva
-ribery
-terry
]
A w żadnym innym klubie jest to niemożliwe,tylko real potrafi zaciągac takie gwiazdy.
2012.03.09, godz. 15:17, kqmil
Cristiano Ronaldo jest najlepszy piłkarzem Globu bo jest mase mnóstwo powodów, koniec kropka.
A jak ktoś chce powody to dajemy:
-bo nie jest lansowany przez media jak Mesi
- bo pomiomo że stzrela ogórkom, raz strzelił 5 bramek, to jest uważany za gorszego piłkarza, pomimo tego zę messi strzelił ogórkom 5 bramek.
-bo bayer leverkusen to super mega klub
-bo cristiano w ostanich gran derbi strzelił 2 bramki,a messi o
-bo komentatorzy, mali i kibice nie nawidzą poteżnych chłopaków, wysokich.
bo Ronaldo nie wiem ile musiałbym wpakowac goli, zawsze był i będzie tym gorszym od messiego
-bo ja lubie tę jego ambicje,determinacje, ma mniej Talentu,od messiego, ale ma większe chęci, gra samodzielnie.
- bo mniej stzrela goli z dobitek
-bo strzela karne
-bo strzela wolne
bo potrafi stzrelac z dystansu
bo ma normalną twarz
-bo jest najszybszym piłkarzem świata
-bo nieop***la się
-bo jest ambitny
-bo gra w najlepszym klubie piłkarskim
-bo ma w reprezentacji mniej gwiazd, a strzelił więcej bramek niż messi
-bo zaden inny piłkarz nie stzrelił by zmieniając inne kluby tyle goli w nowym klubie
-bo strzelił więcej goli niż ma meczów
-bo strzela gole z każdej pozycj, z daleka,
-bo zagrał w finale z grecją i ma srebny medal
bo on odrazu grał w seniorach, nie jak messio
2012.03.09, godz. 15:07, BenekCristiano
jatoja24

Nie sikaj i najpierw wklej poprawnie link, brzydalu.
2012.03.09, godz. 14:58, BenekCristiano
Raúl Is The Best

To super, jestem mile zaskoczony :). Myslenie Twoje - nie mysle jak Ty, jestem debilem i idiotą. Spodziewasz sie szycha, ze za takie gadanie na realu, dostałbys po papie, nie? :)
2012.03.09, godz. 14:29, Raul Is The Best
BenekCristiano

Nie uradowałeś, bo ja o tym doskonale wiedziałem ;)
2012.03.09, godz. 14:16, BenekCristiano
Raúl Is The Best

Nie pisze się Man U, jakbys nie wiedział :) Ta Twoja historia coś słabo lezy, potrafisz jedynie wymieniac pilkarzy z charakterkiem jak Cantona Raúl czy Zidane.

CR>messi :) Jestem debilem, sezonowcem i mam chory mozg. Uradowałes się? Otworzyłem piwko, teraz mam komedię z Twoich bezużytecznych i jakze zabawnych komentarzy. Vamos! :)
2012.03.09, godz. 14:09, Raul Is The Best
Mistrz7

Co ty mi tu jakieś badziewne linki dajesz. na Youtubie to i Rasiak dobrze wypadnie. Szkoda, że na tym filmiku nie ma pokazane akcji z niecelnymi strzałami w meczu czy z zatrzymywaniem się na pierwszym obrońcy, czy symulowaniu. Taki filmik można zmontować niejednemu chłopakowi z okręgówki.

Uzka

Mylisz trochę pojęcia. Po pierwsze niezmiernie mnie cieszy to, że nie ślinisz się do jego plakatu, bo znaczy, że jesteś normalną dziewczyną - w przeciwieństwie do panów BenkaCristiano czy Mistrza7 którzy normalni nie są.

Ja nie mam nic do kibiców którzy lubią CR bo strzela w c*ul goli w ogóle możecie coś w nim widzieć - ja nie widzę nic. Nie uważam ich również za sezonowców.

Ale za sezonowców, idiotów, dzieci z upośledzeniem mózgowym uważam tych co mówią "Cristiano jest lepszy od Messiego", "Cristiano najlepiej strzela rzuty wolne na świecie", "Cristiano jest najlepszy" - Ci co tak mówią raz że nie oglądają meczów Realu tylko patrzą po meczu kto strzelił gola, dwa nie widzieli gry Messiego, lub oglądają i jednego i drugiego w akcji ale twierdzą że CR jest lepszy bo to ich bożek... To już nie jest kwestia własnej oceny tylko każdy niezależny specjalista na świecie jasno mówi "Messi jest najlepszy" - ale oni idą w zaparte bo CR.

Poza tym, jak mam poważnie traktować ludzi rzucających tekstami "nie lubisz CR nie lubisz realu/ nie jesteś kibicem Realu" - kocham Real, CR nienawidzę. Real pozostanie, CR prędzej czy później odejdzie - owszem bije rekordy, tworzy historię tego kubu, ale dla mnie on nigdy nie będzie "Królewskim" nie trawiłem go na Euro 2004, w Man U i w Realu też nie trawię bo jego styl gry to jest coś w stylu - 10 razy sp*****le, ale za 11 razem strzelę gola / przejdę rywala a ludzie będą sikać...
2012.03.09, godz. 14:07, BenekCristiano
Raúl is the best

Jak nie dotarło, to masz poraz drugi

Ciężko mi sobie wyobrazić, że mogłabym nienawidzić człowieka, który swoją pracą pomaga MOJEMU klubowi. Każdy piłkarz przemija, nie tylko Ronaldo, ale każdy z nich tworzy historię właśnie twojego klubu, to nie jest jakiś tam piłkarzyna, który przyszedł Realu, siedzi na ławce, obija się na treningach i świeci w blasku fleszy, bo tylko na tyle go stać. To jest wielki sportowiec, który dla tej drużyny robi bardzo wiele.
Ale nie to jest najśmieszniejsze w twoich wypowiedziach. Ciężko mi uwierzyć, że masz ponad dobre dwadzieścia, czy trzydzieści lat, pisząc takie bzdury i dzieląc kibiców Realu na przeciwników CR - czyli tych prawdziwych i na jego zwolenników - czyli fanów jednego piłkarza i sezonowców. Ja się nie ślinię do plakatu Ronaldo, chociaż pewnie większość z ciasnymi mózgami tak wyobraża sobie każdą dziewczynę kibicującą jakiemukolwiek zespołowi na świecie, ale szanuję go za pracę jaką wykonuje, dopinguje mu tak samo jak całej reszcie zawodników i cieszę się, że gra z nami, a nie przeciwko nam. Co więcej, nie uważam się za sezonowca i nie myślę, że kiedy Ronaldo odejdzie, ja przestanę kibicować Realowi. Jak dotarło do najciemniejszych głębin, to dobrze, jak nie, to trudno. Każdy ma przykre momenty w życiu.

by Uzka. Do widzenia. :)
2012.03.09, godz. 13:51, victorio
Czy to prawda Cr7 rozstał sie z Irina??
2012.03.09, godz. 12:57, lvc79
Mistrz 7

No taaaak ty wiesz lepiej komu każdy kibicuje . Jesteś żenujący i szkoda komentarza.jesteś fakirem? Buhahaha
2012.03.09, godz. 12:47, Uzka
Raúl Is The Best

Ciężko mi sobie wyobrazić, że mogłabym nienawidzić człowieka, który swoją pracą pomaga MOJEMU klubowi. Każdy piłkarz przemija, nie tylko Ronaldo, ale każdy z nich tworzy historię właśnie twojego klubu, to nie jest jakiś tam piłkarzyna, który przyszedł Realu, siedzi na ławce, obija się na treningach i świeci w blasku fleszy, bo tylko na tyle go stać. To jest wielki sportowiec, który dla tej drużyny robi bardzo wiele.
Ale nie to jest najśmieszniejsze w twoich wypowiedziach. Ciężko mi uwierzyć, że masz ponad dobre dwadzieścia, czy trzydzieści lat, pisząc takie bzdury i dzieląc kibiców Realu na przeciwników CR - czyli tych prawdziwych i na jego zwolenników - czyli fanów jednego piłkarza i sezonowców. Ja się nie ślinię do plakatu Ronaldo, chociaż pewnie większość z ciasnymi mózgami tak wyobraża sobie każdą dziewczynę kibicującą jakiemukolwiek zespołowi na świecie, ale szanuję go za pracę jaką wykonuje, dopinguje mu tak samo jak całej reszcie zawodników i cieszę się, że gra z nami, a nie przeciwko nam. Co więcej, nie uważam się za sezonowca i nie myślę, że kiedy Ronaldo odejdzie, ja przestanę kibicować Realowi. Jak dotarło do najciemniejszych głębin, to dobrze, jak nie, to trudno. Każdy ma przykre momenty w życiu.
2012.03.09, godz. 12:12, Mistrz7
Raúl Is The Best

http://www.youtube.com/watch?v=NIDq-gYsUf0&feature=player_detailpage

Obejrzyj i zobacz jak gra ten lalus ;)
2012.03.09, godz. 11:38, pawcio0018
http://babol.pl/kat,1025465,title,Przedszkolaki-zadecyduja-o-przyszlosci-Guardioli,wid,14315367,wiadomosc.html Czego to oni już nie wymyślą ; p
2012.03.09, godz. 11:18, karpacki
Ludzie opanujcie się w Lidze Europy mała, która ekipa gra na 100% możliwości. Także 1 znaczącym pomiarem jest Liga Mistrzów.
2012.03.09, godz. 11:14, Raul Is The Best
lvc79

Nie ma sensu tłumaczyć tym idiotom (fanom CR) bo oni i tak nie zrozumieją i zamiast racjonalnie myśleć wolą się ślinić do plakatu CR


Mistrz7

na takich jak Ty to szkoda słów - trzeba podejść i pi*******ąć w łeb.

Wbijcie sobie do głowy, że kibicując Realowi można nienawidzić CR. Klub jest ponad wszystkim, i trzeba przeboleć, że gra w nim jeden czy drugi gwiazdorek za 5 złoty.

Kibicuję Realowi 12 lat i mam przestać bo przyszedł do mojego ukochanego klubu jakiś laluś co nie ma inteligencji boiskowej, i jest najbardziej irytującą postacią w świecie futbolu? Nie jestem jak wy sezonowcem. CR jest ale za chwilę go nie będzie bo odejdzie albo zakończy karierę za parę lat, a Real będzie zawsze.

Messi > CR - i koniec tematu. Uważa tak Raúl, Beckenbauer, Maradona wszyscy wielcy bezstronni trenerzy i zawodnicy, i ja, moja babcia, moi kumple i rodzina, tak samo jak każdy wie, że Real jest najlepszym klubem w historii - A teraz out od kompa i pobiegać za piłką grubasy bo siedzicie na rm.pl a dupa rośnie.
2012.03.09, godz. 10:04, ryba229
klitschko

Gdzie jestes?? Wklej nam swoje bzdury o tym ze liga hiszpanska jest za angielska i niemiecka :D Po wczorajszym wieczorze kazdy w to uwierzy :D
2012.03.09, godz. 08:48, kqmil
safin25 wieczorem wroce wiec wtedy powalczymy na argumenty
2012.03.09, godz. 07:09, Olek23
Co do poziomu ligi angielskiej. Co zrobił wczoraj Athletic z Mu i co zagrało City??
2012.03.09, godz. 06:18, wadix
  radziakCR9 - BAN (Spam)   14 dni
2012.03.09, godz. 01:27, Uzka
piotrdudi

Dla mnie ciekawsza, bardziej konkurencyjna znaczy lepsza. Gdybym nie była kibicem Realu, a na przykład dajmy na to polskiego klubu, to osobiście wybierałabym częściej mecze z ligi angielskiej :D Tam szlagierów jest od groma, naprawdę świetnie widowiska. Ale jest, jak jest, oglądam ligę hiszpańską bardziej z ciekawości, jak kto się prezentuje w danym okresie. Ale z prawdziwą frajdą podchodzę właśnie do PL, myślę, że wielu kibiców na świecie ma podobnie. Tam gra jest szybsza, fakt, mniej taktyczna, ale to są często mecze w którym nikt nie ma prawa mieć posiadania piłki większe niż 60%, bo najczęściej atakuje jedna i druga drużyna. Wyrównane pojedynki, jak chociażby mecz Arsenalu z Newcastle, gdzie wyrównali mecz przegrywając 4:0, albo derby z Kanonierów z Tottenhamem, gdzie przegrywali 2:0, a zwyciężyli 5:2. To jest oczywiście moja subiektywna ocena, ale ja się zgadzam z tymi, którzy twierdzą, że PL jest najlepsza na świecie, bo w moim przekonaniu jest.
2012.03.09, godz. 00:45, safin25
2012.03.08, godz. 21:08, kqmil

Ale głupoty pociskasz. Zwłąszca pisząc o tym, co było kiedyś w LM. Niby taka konkurencja k...mać była i te wszystkie drużyny były rzeczywiście lepsze duzo bardziej od tego, co jest teraz. Zawsze masz silną konkurencję , czego przykład najdotkliwiej odczuł Real kiedy od sezonu 2004/05 do 2009/2010 nie mógł doczłapać nawet do 1/4 LM.

A tamta Barcelona jakoś sobie radziła, moze nie tak jak wtedy Real , ale też nie było takiej tragedii jak piszesz. W koncu były 1/2 LM w sezonie 1999/2000 i 2001/2002, 1/4 w sezonie 2002/2003. Tamtejsza Barcelona wygrywała z Fiorentiną 4:2 i 3:3, z Arsenalem 1:1 i 4:2, Interem 3:0 i 0:0, więc już nie gadaj głupot , że obecna Barcelona miałaby problemy z tamtymi drużynami, bo po prostu tylko i wyłącznie się kompromitujesz. Zaraz okaże się, że tylko Real, czasów galácticos, miał wówczas monopol na wszystko i wygrywanie z każdym jak chciał i ile chciał..
Jakoś nie pamietam , aby Real grał mecze z tymi wszystkimi druzynami o których piszesz, np z Fiorentina, z Arsenalem czy Interem.

Za to bardzo dobrze pamietam mecze realu z bayernem monachium. Między sezonem 1999/2000-2003/2004 te drużyny grały ze sobą 10 razy i jak wygląda ogólny bilans 3 zw Realu 1 remis i 6zwycięst Bayernu - o czymś chyba to świadczy ?

Ponadto przywołujesz 0:4 z dynamem , 0:4 z milanem w finale LM, a Real to k.... niby nigdy nie przepier....lil meczów w LM w równie żenującym stylu ??
Dwa razy Lyon pojechał ich u siebie po 3:0, Leverkusen też wygralo z Realem 3:0, a Liverpool 4:0. I co ?? Każdemu zdarzają się wpadki i takie rezultaty. Jestem pewien , że nie raz jeszcze Real jak i Barcelona dostaną od kogoś taki łomot, może jeszcze nie w tej chwili, ale w przyszłości na pewno...

Barcelona klub faworyzowany przez sedziów ?? A Realowi to niby nigdy nikt nie pomógł ?? A w sezonie 1999/2000 2 faza grupowa i 5kolejka - mecz u siebie z Dynamem Kijów, który ostatecznie zakonczył się wynikiem 2:2. Nieuznany gol dla Dynama i karniak z kapelusza dla Realu. Gdyby nie te 2 pomyłki Dynamo wygrałoby na Sb i to oni graliby w 1/4 LM z MU , a nie Real.
Jakoś pamięć wszyscy mają dobrą, tyle że troszkę krótką, Albo może 80%-90% w ogóle kibicuje od 3-4 lat i mysli, że jak czegoś na własne oczy nie widzieli, to tego nie było...
2012.03.09, godz. 00:29, Karager
Athletic chyba z podwójną koroną skończy sezon tak coś czuje ;>
2012.03.08, godz. 23:45, piotrdudi
karpacki
Chciałem Ci tylko zwrócić uwagę na to że uważając jakąkolwiek ligę za najciekawszą dla siebie, będziesz miał rację, i ja też będę miał rację uważając, że inna jest ciekawsza, choćby była nie wiadomo jak słaba. Ale jeśli tego nie rozumiesz no to cóż, trudno, twój problem.
2012.03.08, godz. 23:38, karpacki
"Dla Ciebie może być nawet polska C klasa być bardziej interesująca, bo jest bardziej wyrównana."

Marnych komentatorów najłatwiej poznać po tym,że operują tylko 1 sofizmatem jak cepem-reducto ad polonium.
2012.03.08, godz. 23:37, karpacki
Uzka
Problemem angoli w europie jest to,ze ich liga jest piękna dla oka, ale mało taktyczna.To,że dominowali od czasu exodusu mourinho i beniteza jest znaczące.Teraz poza fergusonem nie ma tam trenera z topu.W lato bd zmiany w chelsea , arsenalu i w totenchamie i może w city, także zobaczymy.
Po drugie szwankuje szkolenie młodzieży.
Mimo wszystko w grupie lm valencia przegrała z chelsea a villareal z city.
Poza realem i barcą drużyny hiszpańskie nic nie znaczą w lm, a le to już inna półka. W tym sezonie angole faktycznie zawodzą, ale patrząc przekrojowo na osiągnięcia 1st 4 w lm to anglicy mają lepsze od hiszpanii wyniki.
2012.03.08, godz. 23:37, piotrdudi
karpacki
hmm, własnie dlatego napisałem że to subiektywna rzecz. Dla Ciebie może być nawet polska C klasa być bardziej interesująca, bo jest bardziej wyrównana.
2012.03.08, godz. 23:31, karpacki
"Ale która jest najciekawsza to też bardzo subiektywna sprawa, bo dla mnie pościg Realu i Barçy (oczywiście do tego momentu gdy jeszcze Barça nie miała takiej straty punktowej) był ciekawszy niż P"

Faktycznie bardzo ciekawa jest liga w której lider ogrywa 3 czy 4 siłę 5 golami
2012.03.08, godz. 23:22, pitun2410
Muniain <3

Jose błagam sprowadź go latem do Realu !
2012.03.08, godz. 23:21, amma
Vázquez

Jak się czyta te twoje wpisy to czasem naprawdę ręce opadają... Wbijamy rywalom średnio ponad 3 bramki na mecz, jesteśmy na najlepszej drodze, żeby pobić rekord strzelonych goli w całej 110 letniej historii klubu a ty piszesz, że z Mou gramy 1-0 i potem obrona. No żal.
2012.03.08, godz. 23:11, paulabdg92
Coraz bardziej mi się ten Muniain (pewnie źle piszę) podoba ;p Szacun dla Athletic za ten mecz!
2012.03.08, godz. 23:11, KonioFCB
Chciałbym zobaczyć ćwierćfinał Barça-Real myślę że Messi mógłby sprezentować nam kolejną magiczną noc :D
2012.03.08, godz. 23:10, piotrdudi
Uzka
Właśnie, najciekawsza nie znaczy najlepsza. Ale która jest najciekawsza to też bardzo subiektywna sprawa, bo dla mnie pościg Realu i Barçy (oczywiście do tego momentu gdy jeszcze Barça nie miała takiej straty punktowej) był ciekawszy niż PL. Ale jeśli chodzi o siłę zespołów to Pl jest obecnie w głębokim dołku.
2012.03.08, godz. 23:05, wingedhussar
Bardzo ladnie Atletic, ciekawe gdzie teraz jest Klitschko i ciekawe co mialby do powiedzenia gdy srednia druzyna sredneij ligi, leje mistrza najmocniejszej ligi;d liga angielska schodzi na psy, petrodolary nie pomoga.

pitun2410
Bask przejdzie do Madrytu? malo prawdopodobne, chociaz dzisiaj juz wartosci lokalnego patriotyzmu powoli zanikaja, nie wiem jak tam w Hiszpanii jest.

cieszy, ze reprezentanci LL tak sobie radza w Europie, szkoda tylko, ze nie maja tyle papy co Anglicy, zeby chociaz zatrzymywac u siebie wyrozniajacych pilkarzy
2012.03.08, godz. 23:05, Uzka
piotrdudi

Liga jako same w sobie rozgrywki jest najlepsza, bo najciekawsza. Tam do tytułu startują co najmniej cztery drużyny, wiadomo, że kończyło się ostatnio na United, bo byli po prostu najlepsi, ale nikt mądry nie postawiłby mi całego swojego majątku wskazując ich przed sezonem na mistrza, albo chociażby dwie drużyny, które o niego powalczą. Natomiast w La Liga nikt prócz Realu i Barçy nie startuje na lidera, wiadome i oczywiste. Liga angielska jest bardziej konkurencyjna, jest więcej ciekawych pojedynków, zwłaszcza derbowych w których naprawdę nie wiadomo kto może być górą.
Natomiast kwestia, która liga ma lepsze zespoły, to w tym sezonie wychodzi, że jednak hiszpańska. Anglia się prezentuje wyjątkowo mizernie, Arsenal ostatnio pokazał tylko w meczu z Milanem u siebie, że mogą grać piękną piłkę i aspirować o najwyższe cele.. no ale właśnie, gdyby wcześniej się nie skompromitowali. Chelsea to nawet nie wspominam. United i City - krzyż na drogę.
2012.03.08, godz. 23:04, pitun2410
Trzymamy kciuki za Bilbao w finale Copa del Rey z Barceloną.

Trzymamy też kciuki żeby doszli jak najdalej w LE i żeby w rewanżu u siebie jeszcze bardziej dobili United.
2012.03.08, godz. 22:59, dnm4ever
Ale bede trzymal kciuki za Athleti w Pucharze Krola. Za sama jakosc gry sie im tym puchar nalezy.
2012.03.08, godz. 22:58, piotrdudi
Szkoda mi Athleticu. Powinni wygrać więcej. A tak poza tym to kto jeszcze myśli że liga angielska jest najlepsza na świecie, a w Hiszpanie jest tylko Real i Barça? Man Utd przegrywa u siebie z 5 drużyną PD, City przegrywa ze Sportingiem, który ledwo z Legią sobie poradził, a o Chelsea i Arsenalu już nie wspomnę...
2012.03.08, godz. 22:57, pitun2410
Brawo Hiszpańskie drużyny w LE

Atlético 3:1 z Besiktasem
Valencia 4:2 z PSV
Bilbao 3:2 z United na wyjeździe

Muniain MVP meczu !
Mam nadzieję że Jose i Florentino oglądali mecz i sprowadzą go latem do Realu.

Hala Madrid !
2012.03.08, godz. 22:57, pitun2410
3:2 Rooney

ale i tak United muszą wygrać na San Mames 2 golami żeby awansować co raczej im się nie uda...

Hala Madrid !
2012.03.08, godz. 22:54, piotrdudi
Kurde karny 2:3 :(
2012.03.08, godz. 22:51, Bad15
1-3 MUNIAIN!:D
2012.03.08, godz. 22:51, pitun2410
MUNIAIN ! 3:1

Jose błagam Cię kup go latem ! Chłopak jest genialny nie tylko w La Liga ale jak widać i w Europie.
2012.03.08, godz. 22:49, tomcio111
zastanawia mnie niesamowita kondycja Muniaina
2012.03.08, godz. 22:48, pitun2410
oglądacie mecz ManUtd z Bilbao ?

Ale Baskowie ich miażdżą...Athletic mógł już chyba z 5:1 prowadzić do 80 minuty.

IKER MUNIAIN ! to jest zawodnik którego nam trzeba. Świetny drybling, ogromna szybkość, świetne podania i bardzo dobry strzał. I przede wszystkim jest młodziutki. Ur. 19 grudnia 1992 roku.

Hala Madrid !
2012.03.08, godz. 22:46, vive
Dla przypomnienia :

http://www.youtube.com/watch?v=qLOy_SQSuLg
2012.03.08, godz. 22:45, Vazquez
vive
chodzi mi bardziej o styl i kulture gry pilka
manu zreszta taki slaby nagle sie nie zrobil
nie mowie ze sa lepsi mowie ze ladniej graja - kapujesz?
2012.03.08, godz. 22:42, vive
Vázquez

Tak grają ładniej...

W Madrycie dostali od nas 4:1. Poza tym popatrz ile oni mają strzelonych bramek w tym sezonie a ile my. Sam C.Ronaldo u nas ma pewnie więcej bramek niż cały ich zespół.
Co ty kolego porównujesz? :) To nie ten poziom !
2012.03.08, godz. 22:41, vive
Widzicie co robi średniak z La Liga z Man Utd ?

Jak sobie grają piłeczką - poezja.

Czy średniak z ligi angielskiej jest w stanie tak zdominować np. Real na SB? NIGDY W ŻYCIU ! Graliśmy z kogutami i dostali kilka bramek do plecaka :)
2012.03.08, godz. 22:40, Vazquez
bilbao gra ladniej od nas
a ma 3 razy mniejszy potencjal
nie zastanawia to was??
2012.03.08, godz. 22:35, cytryn
haha ogląda ktoś manu z bilbao? brama na 2-1 nasz ulubiony komentator
" bramka w stylu barcelony" i za chwile powtórka i bramka ze spalonego
buhaha

bez napinki proszę taki żart :P
2012.03.08, godz. 22:34, BenekCristiano
Spalony był.
2012.03.08, godz. 22:34, Bad15
1:2!:D
2012.03.08, godz. 22:33, royalclub
co za bramka!
2012.03.08, godz. 22:23, vive
Man Utd - A.Bilbao 1:1 (60 minuta)

LA LIGA jest najlepsza! Real z takimi średniakami jak Bilbao robi co chce. Wyniki w stylu 4:0 czy 5:0 są często spotykane na SB.
2012.03.08, godz. 22:17, royalclub
Liga hiszpańska może nie jest najbardziej kasiasta, ale na chwile obecną jest najsilniejsza. Najlepiej widać to po wczorajszym meczu Barça-Bayer. Barça nie przegrywa w La Liga, ponieważ gra słabo tylko dlatego bo hiszpańskie zespoły stawiają zdecydowany opór. Dzisiaj Bilbao ciśnie United jak chce, kiedy Real wygrywa z nimi 4-1. Brak Manchesterów w LM, Cypryjczycy eliminujący Lyon czy Arsenal, czwarty zespól PL wbijający 3 bramki Milanowi, liderowi Serie A wydają się być wyraźnymi dowodami na wyższość tej ligi.
2012.03.08, godz. 22:06, xxx777xxx__777
Ciekawy mecz w manchesterze, w pierwszej połowie bilbao miało zdecydowanie więcej sytuacji i powinno prowadzić... man utd poza akcja po której padła bramka zero sytuacji strzeleckich kompletny piach grają mistrzowie angli. W drugiej połowie trzymam kciuki za bilbao.
2012.03.08, godz. 22:05, Roboute
Swoją drogą mówicie, że doping na SB ssie, ja patrzę, MU przy piłce cały stadion gwiżdze. Bilbao przy piłce oklaski. Patrzę na murawę wtf u Basków wybudowali drugie Old Trafford? Ale to tylko 8 tyś kibiców głośniejsze od 70 tyś angoli.
2012.03.08, godz. 21:57, dnm4ever
Niewiem ilu z was oglada mecz MU - Bilbao, ale Athleti narazie to miazdzy Manchester. Jezeli oni podejda do finalu pucharu krola z takim nastawieniem to bedzie arcyciekawy mecz.
2012.03.08, godz. 21:55, Bad15
Bruno- Atleti to Atlético Madryt. To jest Athletic.
2012.03.08, godz. 21:55, jagator
athletic cisnie man utd jak zloto. jak narazie duzo szczescia ma manchester - mial jedna okazje i ja wykorzystal a atheltc okazji mial sporo i tylko jedna wykorzystalo. ale ponoc liga angielska lepsza od hiszpanskiej - to zobaczymy niebawem :)
2012.03.08, godz. 21:53, Bruno
Atleti pokazuje która liga z europy jest najbardziej zaawansowana technicznie... Niesamowcie wożą MUtd :) Pewnie przegrają, ale grają rewelka!
2012.03.08, godz. 21:53, Roboute
Już mnie wku*wia to United, kolejny mecz nic nie grają, jedna akcja i gol. Dobrze że Bilbao zremisowało, zasługują na przejście dalej, są dużo lepsi.
2012.03.08, godz. 21:51, royalclub
Man Utd. Athletic Bilbao 1-1 i kto jeszcze odważy się powiedzieć że liga hiszpańska jest słaba?
2012.03.08, godz. 21:47, Vazquez
nie wiem czy ogladacie manu z bilbao
to jeszcze jeden powod dla ktorego przynajmniej dla mnie nie tylko wynik ale STYL przede wszystkim bedzie sie liczyl
moze dlatego do tej pory choc jestem zadowolony z pracy mou to irytuje mnie jego nastawienie na wynik i gdy kaze najlepszej druzynie swiata (obok barcy) bronic z ogorkami wyniku 1 0
dlatego zawsze krzywliem sie gdy wystawial trivote i inne wynalazki zabijajace nasz potencjal
mysli ktos podobnie??
2012.03.08, godz. 21:33, BenekCristiano
Raúl Is The Best

Poloz sie spac juz, pajacu.
2012.03.08, godz. 21:08, kqmil
Właśnie oglądam sobie bramki Cristaiano Ronaldo.
1) Wolne( ta z levante abyło ich wiele z arsenalem, z porto ile takich bramek strzelił, z vilarealem chyba z 5 bramek z wolnych)
2) te jego głowki, pomijam tę bramkę z finalne z chelse, z barceloną, ten wyskok, pęd
3) bardzo szybko biega, to jest jak strzała, nigdy nie widziałem czegoś takiego
4) karne wyjątek to ten z chelsea

Cristaiano jest geniealym piłkarzem, będąc skrzydłowym, strzela masę bramek, w dwoch pierwszych sezonach napakował z akcji indiwidualnych masę bramek.

A messi
1) dobitki
2) jeden wolny wyjątek ostatnim meczu przed bayerem
3)większosc goli z wykorzystaniem partnerów
4) jedna bramka z daleka(doslownie-obejrzalem youtube i niewidziałem chodziażby wiecej niż dwoch jego bramek z daleka
5) Messi ma tylko drybling
6) a ile bramek strzelił w tzrech ostatnich gran derbi powtórze zero!!!!!!!!!!!

Jako 12letni kibic Realui, obiektywnie chcialbym miec Ronaldo, zamiast Messiego.
Powtórze Teraz Tylko w Eurpie licza sie dwie drużyny:
-real
-barcelona
kolejnosc odpowiednia

Chcialbym zobaczyc
1)barcelonę w podwójnej fazie LM, jak Real za czasów galaktycznych wersja pierwsza.
2)Chcialbym zobaczyc Barcelonę, walczącą z tamtymi zespołami, jak real
-arsenal z berampem,vierą,henrym,piresem,reyesem
-ac milanem z schevcenko,kaką,maldinim, pirlo, riu costom
-juventusem z del piero,trezege, nedvedem, thuramem,zambrotą
-interem z vieirim,crespo,recobą itd
valencią z mendietą,kily gonzalesem,vicente,claudio lopezem,carbonim,angulo,albeldą
-bayernem monachium, z efenbergiem,saniolem,lizarazu, schollem,kahnem
-fiorentiną z batistutą,
Manchesterem z bekchamem

Z tą ławeczką i z takimi przeciwnikami, myśle ze nawet mesi nei dalby rady. Sory ale przejsc neste, canavaro, thurama, bufona, niechce mi sie gadac.

Teraz barcelona ma kogo za rywala-Real madryt-najwiekszy klub 21 wieku, dodatkowo Ac milan
W przyszlym sezonie Manchester city, manchester united w budowie wątpliwej??????????????????????
dwóch rywalów

A tak dla przypomnienia kto dostawał baty od Dynama kijów 4-0
po trzy razy
no kto barcelona wielka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kto dostal baty 4;0 w finale lm barcelona
kto gral nie tak dawno w p.uefa-barcelona
kto przeszedł chelsea londyn maja w plecy cztery karne -barcelona

Macie największego piłkarza, ale sukcesu nie da się kupic, sukzes sie zdobywa ciężką praców, wyjątek barcelona klub faworyzowany przez UEFA
2012.03.08, godz. 20:58, Bad15
Mimo, że nie lubię zbytnio Basków w kontekście rywalizacji z Realem Madryt, to jestem dzisiaj za Bilbao w starciu z Manchesterem United. City już dzisiaj dostało od Sportingu 1-0, wiec jestem dobrej mysli:) Niech Athletic pokaże klasę, bo to według mnie jedna z tych drużyn "z jajami", co ostatnio w La Liga jest rzadkością. Zobaczymy jak sobie "angole" poradzą z "cieniasami ze słabej La Ligi":)
2012.03.08, godz. 19:47, Mistrz7
lvc79

kogo chcesz oszukac ze jestes kibicem Realu ? Widac ze jestes kibicem barcelonki ;) i to Hala Madrid pod kazdym postem ;]
2012.03.08, godz. 19:44, fafik73
a Atlético póki co w 40 min z Besiktasem 3:0
2012.03.08, godz. 18:39, REALcampeón
" W piłce jest tak, że ten, który prowokuje, nigdy nie ginie, a ten, który da się sprowokować, od razu dostaje czerwoną kartkę. "
2012.03.08, godz. 18:22, lvc79
LUDZIE!!!! co wy odpier....? wracam po kilku godzinach a tu znowu to samo???? ZNOWU messi vs cr7... ja swoje zdanie wyraziłem, a dla szczeniakow co kibciuja cr7 a nie REALOWI
(JESTEM KIBICEM REALU nie CR7 !!!!!!!) wkejam kolejna wypowiedz legendy piłki BECKENABUERA i zamknąć japy... "Messi to geniusz, ma wszystko. Z jednej strony jest bardzo zręczny i inteligentny na boisku, z lewą nogą jak Diego Armando Maradona. Z drugiej strony ma w sobie coś z Bobbiego Charltona w tym sensie, że jest dżentelmenem, nigdy nie usłyszysz od niego nic złego, zarówno na boisku, jak i poza nim" – zapewnia Beckenbauer w wywiadzie dla angielskiego dziennika Daily Mirror.


HALA MADRID FOR EVER !!!!!
2012.03.08, godz. 18:12, Raul Is The Best
JaneK07

Ale faktycznie nie ma sensu tutaj napinać się...Daje na luz i znikam do innego tematu;p
2012.03.08, godz. 18:11, Raul Is The Best
JaneK07

Nie, nie nazwę Cię, ale każdego kto jest jego wielkim fanem, uważa że jest on lepszy od Messiego (jak ktoś mówi, że CR jest dobrym piłkarzem to mnie szlak trafia) to jest dla mnie zwykłym zniewieściałym gnojkiem i ofiarą losu.

Jestem kibicem Realu, ale CR nienawidzę po prostu nie za to jaki jest bo jakby grał dobrze to bym się nie czepiał, ale za to, że gówno gra, w każdym meczu jego beznadziejne zwody niecelne strzały mnie irytują a jak strzeli gola to idioci się jarają.

Każdy fan CR = c*pka

HALA MADRID !!! - i niech zabiorą mu tą "7" bo hańbi ten numer
2012.03.08, godz. 17:40, JaneK07
Raúl Is The Best -
Stary daj sobie juz luzu , bo widze ze zataczasz juz bledne kolo i gupisz sie. Ja na paczatku tez nie przepadalem za Ronaldo kiedy przybyl do Real , wkurzal mnie i frustrowal. Jednak teraz widac ze sie zmienil chlopak i za to co juz zrobil i nadal robi dla Realu nalezy mu sie szacunek , a nie ciagle jezdzenie po nim. Tez kibicuje Cr jak wszystkim zawodnikom Realu i co? nazwiesz mnie ofiara losu albo c*pka?
2012.03.08, godz. 17:18, JaneK07
Raúl Is The Best -
przyznaj poprostu ze go nie lubisz i tyle, nie ma co dalej rozpisywac, bo twoje argumenty sa co najmniej bardzo nieobiektywne.
2012.03.08, godz. 17:15, paulabdg92
Ktoś dał dobry komentarz na temat losowania kolejnych przeciwników w RM ^^ No ale ok, pierw CSKA.

Co do samego newsa, to Real niestety tej Ligi jeszcze nie wygrał. Ale już nie mogę się doczekać meczu, po którym będziemy mieli zapewnione mistrzostwo... ^ OBY!
Eee, że to Higuain jest egoistyczną gwiazdą, czy ja nie obczaiłam tego fragmentu? ^
A jak Dudi pochlebia Mou ;D
HM! <3
2012.03.08, godz. 15:57, bombel22
2012.03.08, godz. 15:17, Bojan90
Ciesze sie z tego powodu ze robisz postepy..nauczyles sie czytac..
Szkoda ze jak ktos ci zada niewygodne pytanie to juz TEGO akurat nie potrafisz odczytac.

2012.03.08, godz. 15:55, bombel22
2012.03.08, godz. 14:49, Spyke FCB
Jak na domniemanego studenta twoje wypowiedzi sa na zerowym poziomie..
2012.03.08, godz. 15:49, ronaldocris12
http://www.youtube.com/watch?v=_26Xx4OSSDk&feature=fvwrel
2012.03.08, godz. 15:35, mRaczo
To jest jakaś PARANOJA do KWADRATU....

Nie mozecie sobie po prostu zrobic dobrze patrząc na grę swoich bożków??


Mnie się zawsze wydawało ze drużyna to nie....jeden zawodnik który bije tylko pewien kolektyw który ze sobą współpracuje


LUBIE OGLĄDAĆ GRĘ MESSIEGO a jednak jestem za BIAŁYMI

Rozumiem ze to wielki gracz ale CR też sie liczy

Po co wy sie kłócicie.jesteście zj...bani jak stado gimbusów stojacych pod brama na swej dzielnicy i bijecie przechodniów bo mają inne poglądy
Zamnkijcie w końcu jadaczki bo to jest k..wa śmieszne do tego stopnia ze irytujace MNIE ZWYKŁEGO NAJPROSTSZEGO KIBICA KTÓRY KOCHA PIŁKĘ NOŻNĄ A NIE WOJNY.
2012.03.08, godz. 15:34, DamianNt
A Ja trochę z innej beczki chciałbym złożyć wszystkim fankom wszystkiego najlepszego z okazji swojego święta:)
2012.03.08, godz. 15:33, Bojan90
Bad15
Obiektywnie patrząc na reprezentację Portugalii to będzie cud jeśli w ogóle z grupy wyjdą. No sorry, ale w grupie sa Niemcy i Holandia. Wątpie aby mieli z nimi jakiekolwiek szanse. Cr musi zdobyć w tym roku Pichichi i wykazać się w LM, lub Real musi je wygrać, bo liga już na wyciągnięcie ręki. Wtedy ma szanse. Jesli z kolei Real zawali LM, to na 99% ZP dostanie Messi(jeśli dalej utrzyma taką forme).
2012.03.08, godz. 15:23, Bad15
CataloniaBarça- No dobra, dla mnie też Messi jest lepszy, ale wasza postawa jest co najmniej śmieszna:) Ta cała spina kto jest lepszy jest przesadzona. Jak dla mnie Real może jeszcze przez 30 lat nie mieć Złotej Piłki, ale dopóki to my mamy więcej trofeów (tych ważnych a nie jakieś gnioty, których zresztą też mamy więcej), to jestem zadowolony w 100%. Oczywiście o ile przez te 30 lat Klub będzie systematycznie coś dokładał, co w tym sezonie nie będzie problemem:) Messi>Ronaldo, ok. I co z tego? Tak jakby to był mój Bóg, moja religia i co tylko, tak jakbym miał przez ten fakt cierpieć:) Generalnie mi to zwisa, wystarczy mi że mamy genialnego Ronaldo w zespole, który tak dla TWOJEJ wiadomości, może w tym sezonie zdobyć ZP, bo jeśli Real wygra Ligę i LM (co jest prawdopodobne, nie mniej niż to, że to Barça ją wygra), to automatycznie Cristiano stanie się faworytem do nagrody... + Euro przed nami, więc jeśli Portugalczycy coś ugrają (osobiście wątpię), to tylko zwiększy jego szanse. Leo takiego komfortu nie ma. Ogólnie to z nagrody ZP powinien się cieszyć sam zdobywca, ewentualnie jego rodzina, koledzy z zespołu, przyjaciele, a nie jakieś forumowe napinacze, którym tylko jeden cel przyświeca (takie odnoszę wrażenie, gdy czytam niektóre komentarze).
2012.03.08, godz. 15:19, goldmetaxa
saxxxofonik
jak ja tęskniłem za twoimi mądrymi wypowiedziami
mędrcu ,wrzuć na forum jeszcze kilka klejnotów z twojej nieskończonej biblioteki mądrości niech naród się trochę rozwinie
2012.03.08, godz. 15:17, Bojan90
bombel22
tak czytam i czytam te Twoje komentarze i Ty masz jakiś chyba kompleks gimnazjum/dzieci. Nie wiem czy Cie bili w tym gimnazjum czy kiblowałeś ze 5 razy aż w końcu zakończyłeś swoją edukację czy po prostu jesteś pedofilem?
2012.03.08, godz. 15:15, CataloniaBarca
galácticos
hahaha dzieci z farselonki tyle bramek realowi nie strzelil tylko se policz i ile twoj ronaldo w wszytkich GD strzelil <3

Rooney: Messi to żart. Dla mnie jest najlepszy w historii.

Pogódzcie sie z tym.Nawet wasi koledzy z forum to potwierdzaja ze Messi jest better ;d


2012.03.08, godz. 15:14, SergioRamos87
co za wstyd 15h bez żadnego newsa... co redaktorzy robią dzisiaj ? na realmadrid.com.pl trzeba sie przeniesc chyba...
2012.03.08, godz. 15:10, michalRealfan
bandyta
"Widze ,że właśnie "kibice REALU" wrócili z Gimnazjum:D" i mówi to koleś, który właśnie wszedł na forum :D sam siebie obrażasz ? dobrze.

"Dziecko drogie, okropnie bredzisz! Messi rozgrywa i kreuje akcje a do tego strzela wiecej goli od CR7. Jestem ciekaw jak Cristiano radził by sobie w takiej roli jak Leo? Chyba marnie..." z tym dzieckiem to przemilcze, bo takie coś przez neta chyba najlepiej dowodzi twoją dojrzałość -.-
A to, że Messi kreuje akcje, to nie zmienia faktu, że gra jako środkowy napastnik. Ronaldo jako skrzydłowy napędza akcje, ciągnie cały atak i ma podania kluczowe, lecz nie asysty więc w liczbach to gorzej wygląda, chociaż nie w tym sezonie bo ma tylko 1 asyste mniej od maestro Messiego. I nadal Messi nawet jak więcej kreuje akcji to gra na środku i łatwiej jest mu strzelic bramkę niż skrzydłowemu. Po raz kolejny pewnie zostałem źle zrozumiany, otóż nie chciałem powiedzieć, że Messi grajać na środku i strzelajać mniej niż CR to cienias, tylko chciałem podkreślić jak genialnie gra Ronaldo na skrzydle.
2012.03.08, godz. 15:04, saxxon
niby mesi taki sper a mlokos Tello prawie strzelil hattricka
eic co to za wyczyn
kelnerom mesi pakuje a juz w cwiercfinale bez pomocy sedziego nie bedzie awansu
standard
2012.03.08, godz. 14:57, michalRealfan
Raúl Is The Best

Może Messi jest obecnie najlepszy na świecie, ale nie ma żadnej konkurencji w Europie, oprócz jedynie C.Ronaldo, który dopiero zaczyna się rozkręcać, bo dziwne żeby w swoim 1 sezonie gdy przeszedł do Realu, który był kryzysie zaczął sam wygrywać LM i LaLiga. Może nawet i CR jest dla niego za słaby, ale Europejska piłka tak jak mówiłem jest w wielkim kryzysie, a Messi to wykorzystkuje, wątpie, żeby tak 5 ładował drużynom, które grały 5-10 lat temu w LM. Z dawnym Liverpoolem, Juve, Milanem, gdyby te drużyny grały to Messi królem strzelców by nie był. Ty Messiego nazywasz Bogie ? może buty czyścić Ronaldinho, Zidanowi.
Co do C.Ronaldo to owszem ma słaby punkt- Barcelone, ale jak każdy profesjonalista stara się z tym walczyć i już widać po ostanich GD, że idzie mu coraz lepiej i staje sie liderem w tych meczach. W LM nic... tylko bramka z porto.... a potem z Arsenalem 2 brameczki i piękny mecz w jego wykonaniu, który dawał Finał, rok wcześniej właśnie w Finale z Chelsea to dzięki niemu doszło do karnych (które mógł zmarnować ;p) on strzelił bramke i został MVP tego meczu. W LM w 1/8 z Lyonem strzelił bramkę i grał dobrze, wtedy Higuain był głownym sprawcą grzechu, w zeszłym sezonie zablokował się na Barce w półfinale, z która ma, a miejmy nadzieje, MIAŁ kłopot. Ronaldo tak jak cały Real powstający z kryzysu, dopiero się rozkręca, już widać postępy w GD i oby tak dalej. Wątpie, żeby ten twój idol Messi dał sobie rade w lidze angielskiej.... najlepiej w tej lidze angielskiej za czasow gry Ronaldo, bo była to najsilniejsza liga (silniejsza nawet niż teraz), a CR ładował bramki takim "słabiakom" wtedy jak Arsenal, Chelsea, Liverpool. W Angli w bradzo konkurencyjnej lidze zdobył wszystko teraz czas na LaLige i miejmy nadzieje ze powtórzy swoj wyczyn.
2012.03.08, godz. 14:56, bandyta
Benek
Messi przecież gral 2 sezony na tej pozycji(razem z eto i henrym, a wczesniej z Ronim) byl rownie dobry!
2012.03.08, godz. 14:49, Spyke FCB
bombel22 - koniec żartów. Każdy widzi co tu miało miejsce. Zarzuciłeś mi kłamstwo, którego nie udowodniłeś. Przypisałeś mi słowa, których nie wypowiedziałem. Trudno, nie będę się kłócił z jakimś dzieckiem, ale dam ci jedną radę na przyszłość. Przypisywanie komuś słów, których nie wypowiedział jest karalne. I mówię ci to jako student prawa. Gdybyś zarzucił mi to np. na facebooku, mógłbyś mieć z tego powodu problemy. Taka mała rada na przyszłość - za oszczerstwa w internecie też można zostać pozwanym. Koniec dyskusji, jestem na tej stronie 5 lat, nigdy nie dostałem tu bana, znam tu wielu użytkowników i nie będę tu więcej tracić czasu na dyskusję z dzieckiem, które ma ze sobą wyraźnie problemy. Każdy kto czytał tę wymianę zdań między nami, powinien stwierdzić, ze jest coś z tobą nie tak :D
2012.03.08, godz. 14:43, pawelziom
macie jakiś dobry link do filmiku ze wszystkimi golami ze wczroajszego meczu barcelony z bayernem? znalazłem tylko jakieś nagrywane z telewizora...
2012.03.08, godz. 14:43, bombel22
2012.03.08, godz. 14:40, bandyta
a widziales go w tej roli?Twoje domysly sa tyle warte co jego.
2012.03.08, godz. 14:42, BenekCristiano
bandyta

Bo od srodka pola to on ma Xabiego, czy Ozila, czy Kake, wiec zajmuje skrzydło i jest 100% skrzydłowym. Messi pcha sie gdziekolwiek, byle by strzelac gole i bić rekordy, wiec czesto zajmuje srodek boiska i leci z piłką gdzie pobędzie. Rzadko go widze na skrzydle, wiec nie nazwalbym go skrzydłowym, o . :)
2012.03.08, godz. 14:42, bombel22
2012.03.08, godz. 14:36, Spyke FCB
Jeszcze bezczelnie klamiesz..Nawet nie masz honoru by przyznac sie do bledu..zalosny jestes.
2012.03.08, godz. 14:40, bandyta
Widze ,że właśnie "kibice REALU" wrócili z Gimnazjum:D
CYTUJE... "Ronaldo w ogóle jest ustawiany na skrzydle a Messi zajmuje środek... pokarz mi 2 takiego skrzydłowego który bije wszystkie rekordy strzeleckie i żaden napastnik (nawet Messi) nie jest w stanie z nim wygrać.
Jestem ciekaw jakby wyglądał 2-3 sezon Messiego w innym klubie, chyba marnie."

Dziecko drogie, okropnie bredzisz! Messi rozgrywa i kreuje akcje a do tego strzela wiecej goli od CR7. Jestem ciekaw jak Cristiano radził by sobie w takiej roli jak Leo? Chyba marnie...
2012.03.08, godz. 14:38, BenekCristiano
bombel22

O tym wysłanniku Raúla mowisz? Ah ten, no pewnie, zabita tesknota za swoimi "walczakami", ze Ronaldo to laluś w rozowych butach (lol) , ze to przecietny gracz, okej. Nic tylko fejspalmować takich typkow =D

P.S Zaraz Ci wymieni tą czołowke, kim sa dla niego prawdziwi piłkarze. :)
2012.03.08, godz. 14:38, michal2601
2012.03.07, godz. 23:29, klitschko

przecież oceniłem po 100 %.
80% LM + 10 % LE i 10 % Liga krajowa (to chyba jest 100%). Pomijam fakt, że liczymy w dwóch różnych jednostkach. Ty oceniasz procentowy udział klubów w europejskich pucharach a ja wagę danych lig i ich wpływ na ocenę ligi krajowej. Ale to już szczegół :|
2012.03.08, godz. 14:36, Spyke FCB
bombel22 - przejrzałem wszystkie moje komentarze w tym temacie i nigdzie nic takiego nie ma. Przestań dziecko kłamać, bo zaczyna mnie to już denerwować. Rzucasz oszczerstwem - to je udowodnij teraz. Dam ci pewną podpowiedź - wciśnij sobie ctrl +F, wpisz sobie Spyke FCB i po kolei przejrzyj moje komentarze. Nigdzie nie ma tam tych bzdur, które wypisujesz. Skończ z tymi kłamstwami, bo robi się to żałosne. Jestem zarejestrowany na tej stronie od 5 lat i jeszcze nigdy nie trafiłem na takiego trolla, daję słowo.
2012.03.08, godz. 14:36, bombel22
2012.03.08, godz. 14:32, BenekCristiano
Wystarczy sprawdzic ip tych pro hejterow i porownac do tych z bordowych stron..wiekszosc sie pokrywa wiec i nie ma sensu by z nimi dyskutowac..To samo tyczy sie tego pseudofana o ktorym wspomniales..
2012.03.08, godz. 14:34, bombel22
2012.03.08, godz. 14:30, Spyke FCB
Zapomniales co pisales..Teraz ty odnies sie do tego..Dasz rade przyznac sie do bledu czy jestes jeszcze za mlody..
2012.03.08, godz. 14:32, BenekCristiano
Hahahahha, o kurde. Robie screeny, normalnie cyrk =D To samo dzieciaczku piszesz od miesięcy, a i tak Cie nikt nie słucha :) Wroc do szkoly, bo bywaja dni, jak Ciebie nie ma i jest spokoj.

Teraz moja kolej. Ronaldo jest lepszy od Messiego. Kompletność. Treraz jestem dla Ciebie idiotą, bezmozgiem i nie znam się na piłce. Ulżyło Ci? Jesli tak, to nie odpisuj, jesli masz cos jeszcze do powiedzenia - wyjdzmy w cztery oczy :)
2012.03.08, godz. 14:30, Spyke FCB
bombel22 - gdzie ja coś takiego napisałem hahahahhahaha :D Proszę o cytat :D Albo mnie z kimś pomyliłeś, albo masz coś nie tak z głową, poza tym miałeś odpowiedzieć na dwa punkty ;) Zobacz jak kłamstwo nigdy nie popłaca haha :)
2012.03.08, godz. 14:29, BenekCristiano
o kurde, ahahahahah, co za żenua :D No zeby na naszym forum było wiecej barcelonki i na czele pseudo fana Raúl Is The Best.. czemu ich jeszcze nikt nie skasował? Ja rozumiem, ze nacodzien dostają po papie, za takie teksty, ale zeby wylewac swoje zale na forum Realu Madryt to jest smieszne. :)


Moj boze, kogo my mamy za rywala.. moze i dobry zespol, wyrownany do nas, ale kibicow to im nie zazdroszczę. :)
2012.03.08, godz. 14:29, Raul Is The Best
Tylko jakiś głupi nastolatek zaślepiony swoim idolkiem (CR) może mówić, że Portugalczyk jest lepszy od Messiego.

Wszyscy doskonale wiedzą - znawcy fachowcy, piłkarze, Raúl, Borek, Kowalczyk, Kołtoń, Boniek - wszyscy co oglądają mecze wiedzą, że CR nie dorasta Messiemu do pięt.

"CR został zesłany na ziemię by grać pięknie... Na to Messi - ja nikogo nie zsyłałem" - taki żart ale w pełni oddający sytuację.

CR nie ma za sobą żadnych argumentów - najlepszy strzelec La Liga? Messi sobie woli odpuścić Sportingowi Gijun i nastrzelać goli w LM i GD, bo strzelanie ligowcom go zapewne nudzi.

CR w żadnym ważnym meczu Realu (w żadnym GD, w żadnym meczu LM play off nie był najlepszy -ba w większości grał przeciętnie) Nawet wtedy gdy Man U wygrał LM CR poza golem z Porto grał wielkie gówno oddając po 20 strzałów na mecz - nic dziwnego, że coś wpadło.

Messi to Sprite, CR to pragnienie - taka jest rzeczywistość.

Ale mam dobrą radę dla gimnazjalistów i dzieciaków - Fifa 12 -> Editor -> CR -> staty all 99 -> poziom amator czy jaki tam jest -> editor Messi -> staty all 1 - wtedy spełni się wasze marzenie i CR będzie lepszy.

HALA MADRID !!!
Messi to Bóg
2012.03.08, godz. 14:27, bombel22
2012.03.08, godz. 14:22, Spyke FCB
Pierwszy lepszy przyklad z brzegu,prosze cie bardzo
Wytlumacz mi jak Real moze grac dobrze tylko dlatego ze ma w lidze jak to pisales"same ogory" ,oswiec mnie jesli sie myle czy ta "boska" Barcelona gra w innej lidze bo moze o czyms niewiem.. Jedyne co potrafisz to deprecjonowanie wszystkiego co zwiazane z Realem..Ciezko przyznac "ok w tym roku graja lepiej"-ale do tego trzeba miec jaja i charakter ktorego u ciebei nei widac.
2012.03.08, godz. 14:22, bombel22
2012.03.08, godz. 14:06, Spyke FCB
Po pierwsze niewiem czy masz ze soba jakis problem.."chlopcze"..powtarzasz sie z tym slowem za kazdym razem..Moze to jakis uraz z dziecinstwa ale w to nie wnikam
Po drugie wypadaloby w twojej sytuacji sprawdzic co oznacza slowo "dyskusja" bo naprawde chyba niewiesz o czym piszesz..
2012.03.08, godz. 14:22, Spyke FCB
Bombel22 - czekam na twoją odpowiedź, dlaczego znów się od niej wymigujesz? Którą teorią zaprzeczyłem poprzedniej? No którą? Dlaczego zwyczajnie kłamiesz i nie odpowiadasz na pytania? Może zrobimy tak, ja ci w podpunktach wypiszę kilka kwestii, które tu cały czas ignorujesz, a ty mi na nie odpowiesz, potem ja chetnie odpowiem ci na twoje pytania - to chyba jest dyskusja tak?

A więc:

1. Proszę cię o skomentowanie twoich słów, w których napisałeś: "w swoim fanatyzmie wierzycie w coś, co nie istnieje". To była odpowiedź na zdanie, że Barça jest najlepszym klubem świata. Możesz odpowiedzieć o co ci chodziło?
2. Napisałeś, że kazdą swoją teorią zaprzeczam poprzedniej. Mógłbyś mi napisać o co jaką teorię ci chodziło?

DWA PUNKTY. To chyba nie jest tak dużo. Odpowiedz mi tylko na te dwa proste pytania, ja mogę ci odpowiedzieć na każde, jakie tylko chcesz :) Jeszcze raz ci powtarzam, że w dyskusji nie można rzucać teoriami, a potem uciekać od odpowiedzi.
2012.03.08, godz. 14:19, Spyke FCB
Bombel22 - czekam na twoją odpowiedź, dlaczego znów się od niej wymigujesz? Którą teorią zaprzeczyłem poprzedniej? No którą? Dlaczego zwyczajnie kłamiesz i nie odpowiadasz na pytania? Może zrobimy tak, ja ci w podpunktach wypiszę kilka kwestii, które tu cały czas ignorujesz, a ty mi na nie odpowiesz, potem ja chetnie odpowiem ci na twoje pytania - to chyba jest dyskusja tak?

A więc:

1. Proszę cię o skomentowanie twoich słów, w których napisałeś: "w swoim fanatyzmie wierzycie w coś, co nie istnieje". To była odpowiedź na zdanie, że Barça jest najlepszym klubem świata. Możesz odpowiedzieć o co ci chodziło?
2. Napisałeś, że kazdą swoją teorią zaprzeczam poprzedniej. Mógłbyś mi napisać o co jaką teorię ci chodziło?

DWA PUNKTY. To chyba nie jest tak dużo. Odpowiedz mi tylko na te dwa proste pytania, ja mogę ci odpowiedzieć na każde, jakie tylko chcesz :) Jeszcze raz ci powtarzam, że w dyskusji nie można rzucać teoriami, a potem uciekać od odpowiedzi.
2012.03.08, godz. 14:13, bombel22
2012.03.08, godz. 14:06, Spyke FCB
Po pierwsze niewiem czy masz ze soba jakis problem.."chlopcze"..powtarzasz sie z tym slowem za kazdym razem..Moze to jakis uraz z dziecinstwa ale w to nie wnikam
Po drugie wypadaloby w twojej sytuacji sprawdzic co oznacza slowo "dyskusja" bo naprawde chyba niewiesz o czym piszesz..
2012.03.08, godz. 14:08, Spyke FCB
amma - pełna zgoda, oczywiście, że jeden mecz nie może być argumentem na temat tego, kto jest najlepszy na świecie. Zgadzam się w 100 z Twoim komentarzem, wcześniej widać się nie zrozumieliśmy dobrze, pozdrawiam.
2012.03.08, godz. 14:06, Spyke FCB
bombel22 - która moja teoria zaprzecza poprzedniej? Słuchaj chłopcze muszę cię czegoś nauczyć, bo inaczej będzie ci cięzko gdziekolwiek dyskutować. Jeżeli o czymś piszesz, to musisz pisać konkretnie o co ci chodzi, Nie można rzucać samymi argumentami ad persona, nie na tym polega dyskusja, Ja wyraźnie zacytowałem to co napisałęś i prosiłem żebyś to skomentował - zignorowałeś to. Ty twiedzisz, że każdą następną teorią zaprzeczam poprzedniej. WIĘC PROSZĘ CIĘ O ZACYTOWANIE CO MASZ NA MYŚLI. Inaczej tę dyskusję po prostu przegrasz. Nie można rzucać jakimś hasłem, a potem od niego uciekać. Jak się powiedziało A, to trzeba powiedzieć B. Inaczej będziesz mieć chłopcze w życiu spore problemy. Także czekam, którą swoją teorią zaprzeczyłem poprzedniej, jak mi tego nie napiszesz, jesteś już w tej dyskusji skończony :)
2012.03.08, godz. 14:04, ronaldo1994
Hierro1984

Twój tok myślenia o Pucharze Europy jest bardzo dziwny. Co z tego, że Real wygrał pierwsze pięć pucharów Europy w początkach jego istnienia? Liczą się do statystyk tak samo jak dzisiejsze. Załóżmy, że jest rok 1960 i Real wygrał po raz piąty PE. Wszyscy się cieszą, Real jest najlepszy w Europie. Nie zapominaj, że piłkarze też go wygrali. I jest np. rok 2050 i Barcelona od 2040 nie wygrywa żadnego pucharu w Europie. Jesteś wtedy młody i masz koło 20 lat. To co wtedy już byś nie liczył pucharów zdobytych przez Barcę w LM na początku tego wieku?

Może trochę źle i nieestetycznie napisałem, ale rozczytasz chyba i będziesz wiedział o co mi chodzi.
2012.03.08, godz. 14:04, michalRealfan
Spyke FCB
Może jeszcze powiedz, że Copa America to ten samo poziom co Euro ? No sry ale różnica jest bardzo duża. Na mistrzostwach 2006, no właśnie Messi ćwierćfinał, Ronaldo półfinał, nie znacznie ale lepiej... i Messi w tym ćwierćfinale bodajże nie grał nawet. IO tak jak mówiłem tego bym pod osiągnięcia reprezentacji nie brał. Ronaldo ma lepszą średnią bramek w reprezentacji i przede wszystkim to jest Portugalia, gdzie oprócz Naniego nikt szału nie robi, Messi ma z kim grać, ale w reprezentacji mu nie wychodzi. Nie mówie tu o jakiejś bardzo wielkiej różnicy, ale ta różnica jest na korzyść Ronaldo. I ja odniosłem się do słów ziomalXXX, a nie chciałem udowadniach druzgocącą wyższość CR w reprezentacji. A te słowa z dzieckiem to możesz sobie podarować, mało dojrzałe, a chyba za takiego się uważasz...
Messi najlepszy w historii ? dla mnie to śmieszne. Jedna Zlota Piłka (ta 2), za tamten sezon mu się wogóle nie należała, Barcelona odpadła z Interem, a Messi był największym rozczarowaniem tamtego półfinału, na MŚ cieniował strasznie i pojechał do domu po 4 od Niemców. Na MŚ - zero, w LM - słabo jak na ZP.... wtedy ZP należała się Snejderowi... poprowadził Inter do finalu LM, poprowadził Holandie do wicemistrzostwa MŚ - sam na tym turnieju miał tyle bramek co król strzelców albi 1 mniej, a jest kim ? pomocnikiem środkowym, no ale go nawet w pierwszej trójce nie było. Zresztą tak mi się wydaje i chyba nie tylko mi, że obecnie piłka nożna Europejska ma jakiś kryzys, w LM Apoel pnie się ku górze, Chelsea, ManU, Arsenal za burtą. To nie ten sam poziom co kilka lat temu. Może zacytuje pewien komentarz wcześniejszy
"Chcialbym to zobaczyc, jak barcelona niszczy wielką fiorentine z batistutą, riu costa, ac milan z maldinimi, pirlo,kaką, shevcenko.
Lub barcelone niszczącą bayern monachium z matheusem,efenbergiem,kanhem, lub barcelone niszcząsą valencie z kily gonzalesem, mendietą, carbonim, oraz arsenalem z piresem, berkampem, vierą, bądz z juventusem, z thuramem, canavaro, nedvedem, delpiero, davidsem." - do tego jeszcze dobry Bayer, Lyon i ManU- te czasy były całkiem nie dawno, a dzisiaj te drużyny z Topu po prostu są cieniem tych drużyn ^^ z dawniejszych lat, Basel eliminuje ManU, Apoel w 1/4, przeciętniak Bundesligi w 1/8. Jeszcze kilka lat temu można było główkować kto będzie w finale LM, a teraz chyba wszystko jasne jak nie trafią na siebie wczesniej to Barça i Real, a na pewno w finale bedzie 1 z nich. Barcelona swoje złote czasy pokrywa z kryzysem w piłce Europejskiej. Messi ma szczęście, ale wątpie, żeby dorównywał choćby Ronaldinho, Zidane, Ronaldo (grubaskowi) oni rządzili w tych pięknych czasach.... Messi jaką ma i miał konkurencje przez ostatnie lata ? jedynie Cristiano Ronaldo, który też przeszedł do Realu, który był w kryzysie i dopiero teraz staje na nogi. Konkurencje w.w piłkarzami po prostu by przegrał do pięt nie dorasta Ronaldinho, który czarował, Messi walnie 5 bramek Bayerowi, który zagrał jak kopacze z 5 ligi i wielki mi Bóg, a do Maradony czy Pele to tylko ślepi fani mogą go porównywać.

soska66
Odpowiadałem na słowa ziomalXXX, a raczej jego idiotyczne zarzuty wobec Ronaldo, nic na siłe nie chciałem udowadniać. Wieć zanim się włączysz w rozmowe to może czytaj wcześniejsze komentarze, a jak Ci się nie chce, to zamilcz. Nie odbieram zasług Messiego, tylko "staje w obronie" Ronaldo, którego mocno skrytykował ziomalXXX, więc nie wiem o co ci chodzi ?
2012.03.08, godz. 14:03, loui13
spyke no i co z tego? tu nie dyskutujemy o messim. idz na swoją stronę jesli masz boner.
2012.03.08, godz. 14:02, amma
Spyke FCB

Ja pisałam o tym, jak zachowywał się bramkarz Bayeru przy golach. Nie wiem, jak grał przez cały mecz, bo meczów Barçy nie oglądam. Być może gdyby nie on mogłoby być 12-0 i stąd taka jego ocena. I nie mówię, że wykończenia Messiego nie były ładne, po prostu dziwi mnie to, że akurat ten mecz ma być dowodem na to, że Messi jest nagle najlepszy w historii. Bo uważam, że miewał chyba lepsze mecze i to z cięższymi przeciwnikami. Ten kto uważał przed meczem, że Messi jest najlepszy uważa tak nadal. Ten, kto uważał inaczej nie sądzę, żeby akurat po wczorajszym meczu zmienił zdanie, bo nic takiego kosmicznego nie zobaczył, prócz ilości. To co Messi pokazał wczoraj, pokazywał już wcześniej. No chyba że, tak jak mówię, mówimy tylko o ilości goli.
2012.03.08, godz. 14:01, bombel22
2012.03.08, godz. 13:41, Spyke FCB
Wybacz ale nie jestes osoba ktorej zdanie mnie chociaz troche interesuje..Wypisujesz swoje teorie a kazda kolejna zaprzecza poprzedniej..
Wstyd to ty przynosisz swoim kibicom..chociaz ciezko nazwac ciebie nawet kibicem..Kibic lubuje sie w druzynie a nie jednym zawodniku..Tak jak nizej osobnik napisal..Jest sporo fanbojow Ronaldo na tej stronie ale i duza ilosc normalnych ludzi..Kibice z Barcelony ktorzy wchodza na te strone to niestety wylacznie fanboje Messiego a nie kibice FCB wiec i podyskutowac z toba nie mozna..
2012.03.08, godz. 14:00, AllBundyTSWFCB
ja mam gdzies te wojne kto lepszy. Obaj sa wielcy, messi jest mlodszy ale wygral wiecej fakt, ze w lepszym kluibe i stworzonym dla siebie. ale na pewno nie maja najwiekszych umiejetnosci w historii pilki.
2012.03.08, godz. 13:56, AllBundyTSWFCB
Mistrz7

ballack powinien wyleciec w 1meczu, etoo nie byl na spalonym wychodzac 1na1 tez w 1meczu a w 5minucie rewazu barceloine sie karny nalezal za reke ballacka. sedzia tez dal tu ciala. Tego dzieci nie pamietaja. Kazdy jednak wie ze z gry to barca zaslugiwala a wygranie LM w sezonie 08/09i 1mecz z chelsea tego nie moze zmienic.
2012.03.08, godz. 13:54, Spyke FCB
amma - przecież ja też piszę o wczorajszym meczu - jeszcze raz ci powtarzam, że został wybrany najlepszym graczem Bayeru wczoraj. (czytanie ze zrozumieniem się kłania). I też nie rozumiem, co ty tu próbujesz w tym momencie sugerować, że te bramki nie były wczoraj ładne? Według mnie były one cudowne, który inny piłkarz w ten sposób przerzuca piłkę nad bramkarzem, który potrafi wykonać taki lob strzelając prawą nogą będąc lewonożnym! Poza tym nie wiem, jak można jeszcze bardziej efektownie wykończyć te sytuacje, które miał Messi :D Jeżeli mi napiszesz jak dało się to zrobić jeszcze bardziej efektownie, to kończę dyskusję :D Znalazł się w takich sytuacjach w jakich się znalazł i wszystkie nie dość, że wykończył po prostu perfekcyjnie, to jeszcze cholernie efektownie.
2012.03.08, godz. 13:53, mRaczo
A propos wczorajszego meczu to czy nie widzieliscie tego ze bayer w pewnym momencie juz po prostu odpuscił?? Tak samo jak Espaniol??

To też mamy porównywać?? PROSZĘ WAS!!
2012.03.08, godz. 13:53, galacticos2002
Dla mnie najlepszym piłkarzem jest Zinedine Zidane i basta !!!
2012.03.08, godz. 13:51, mRaczo
Mogę o coś prosić?

Chyba moge co?


Wczoraj Messi trzelił 5 bramek. Czyżby dlatego dzisiaj cała ta wojna o to kto jest lepszy?


Jezeli teraz jak Cr7 stzreliłby w kolejnym meczy 5-6 bramek to będzie koeljna wojna o to kto jest lepszy??


Kurw...a przecież kiedyś była rozmowa gdzieś na konferencji że przecież obaj ci piłkarze różnia sie ewidentnie tym co robia na boisku!!

Kaka powiedział ze CR7 jest piłkarzem kompletnym ,że Messi jest piłkazrem innym,

Każdy z nich ma swoje zalety i wady. Nie wciagajmy w to wszystko ich charakterów, nie piszcie że ten jest spokojniejszy ze ten jest porywczy.

To stało sie śmieszne po prostu.
Czy w świecie nie ma innych klubów. Wasza wojna doprowadziła was do tego ze widzicie tylko DWA KLUBY.
A pzrecież jest MU, MC, ACMilan i wiele wiele inny6ch w których też są dobrzy piłkarze których jakos sie nie porównuje ze soba w taki sposób jak wy to robiecie.

Siądzcie sobie kiedyś obok tego wszytskeigo i spójżcie z dystansem na to co ROBICIE.


Ja mam wielką nadzieję na zdobycie pucharów przez Real Madryt bo kocham ten klub od bardzo dawna. Czy kiedyś były takie porównania pomiedzy innymi piłkarzami? No nie było bo nawet nie umiem przytoczyć przykłądu. Raúl porównywany z ...no kim np?? ROZUMEICIE?

Ronaldo Luis Nazario De Lima porównanie z ... no kim??

Teraz są takie czasy ze świat posiada dwóch wspaniałych piłkazry których nie powinno sie wogule do siebie porównywać. Bo ten jest dobry w tym a tamten w tym.

Sadze ze zbyt dużo małolatów lub zafascynowanych głąbów wchodzi na takie stronki typy REAL.com CZY BARCA.com i snują swoje racje narzucając swoja wole innym.

Jak nie myślisz jak ja te jesteś złamas i tyle- takie teksty czytam praktycznie codziennie na tym portalu...Redakcja powinna zamknąć temat kiedy widzi ze zaczyna sie bitwa na słowa...

To jest poniewieranie sie wzajemnie i wiem ze to sie nigdy nie skończy.
Przecież ty nie musisz myśleć jak on to chyba jasne prawda?

ŚMIECH NA SALI JEDNYM SŁOWEM HAHAHAH a
2012.03.08, godz. 13:49, AllBundyTSWFCB
dla mie messi czy cr7 to tez nie sa jacys bogowie pilki. taki r10 czy zizou to byli magicy mieli tak niekonwencjonalne zagrania i techike w obu nogach ze masakra. Messi i cr7 poprostu trzymaja wysoki poziom dlugi czas.Leo do perfekcji wypracowal prowadzenie pilki, okreslony typ strzalu,balans ciala i podanie prostopadle dlatego ma takie wyniki.
2012.03.08, godz. 13:49, amma
Spyke FCB

Ja nie twierdzę, że bramkarz Bayeru jest do kitu, ja mówię o tym jak zachował się we wczorajszym meczu. I słowa typu "brednie" możesz sobie darować. Odpowiedziałeś zresztą na moje pytanie - że chodzi o 5 goli w jednym meczu, co jest historyczne. I jeśli dobrze przeczytałeś co napisałam, to zauważysz że akurat argument ilości akceptuję.
2012.03.08, godz. 13:47, Mistrz7
AllBundyTSWFCB

Kto wie czy gdyby nie sedziowie to barcelona nie szlaby po 2 LM w historii ;)
2012.03.08, godz. 13:46, Spyke FCB
amma - ponieważ jest dziś Dzień Kobiet, to daruję ci te brednie, które tu napisałaś :D Napiszę ci tylko, że bramkarz Bayeru został wybrany najlepszym graczem swojej drużyny, a według ekspertów i komentatorów zawalił tylko przy jednej bramce Tello. A jeśli dziwi cię to, że ktoś się zachwyca pięcioma bramkami strzelonymi przez jednego piłkarza w meczu, to powiem ci, że takie coś NIGDY NIE MIAŁO MIEJSCA W HISTORII LIGI MISTRZÓW. NIGDY. Teraz już rozumiesz czym się zachwyca cały świat?
2012.03.08, godz. 13:43, AllBundyTSWFCB
pokazcie mi ekipe co przez 4lata jest na topie. kto wie czy gdyby nie sedzia i nieobecosc iniesty w dwumeczu z interem to czy barca terazn ie szlaby po 4 lm z rzedu co bylo by kosmosem. I niech nikt nie prawi o koncu barcy. Sklad jest mlody i ciagle wchodza nowi gracze ze szkolki.
2012.03.08, godz. 13:42, amma
Dobra, aż się zmusiłam i obejrzałam wczorajsze gole Barçy, żeby wiedzieć o co całe halo. I mówiąc szczerze, nie rozumiem. Chodzi o liczbę goli Messiego? Jeśli tak no to ok, 5 goli to wyczyn, gratulacje, na zdrowie, niech się cieszy. Ale jeśli chodzi o to jak te gole padły to tak - dwa razy to stały trick Messiego czyli lobowanie bramkarza, jeden to dobitka z metra i dwa strzały z kilkunastu metrów, których np. Rooney tez ma mnóstwo. Więc pytam, o co chodzi? O ilość? Rozumiem, że ktoś może uważać Messiego za najlepszego na świecie, wielu jest takich i ok, każdy ma prawo. Ale argumentów na takie stwierdzenie można znaleźć wiele lepszych niż akurat wczorajszy mecz. Swoją drogą bramkarz Bayeru powinien chyba pójść na urlop, bo dał sobie wbić wczoraj nie tylko dwa identyczne gole przez Messiego ale gole Tello są również identyczne, zero myślenia i wyciągania wniosków przez bramkarza.
2012.03.08, godz. 13:41, Spyke FCB
bombel22 - o czym ty znowu chłopcze piszesz? Przecież ja też szanuje jego zdanie, tak jak i wielu normalnych kibiców na tej stronie. Jedynej osoby, którego zdania nie szanuję jesteś ty, bo ciężko szanować kogoś kto zaprzecza faktom - jeszcze raz przypomnę, co ten chłopiec napisał na stwierdzenie faktu, że Barcelona jest obecnie najlepszym klubem świata - "w swym fanatyzmie wierzycie w coś w co nie istnieje". Czyli jak rozumiem, Barcelona nigdy nie wygrała LM i KMŚ, przyśniło mi się to?

Ja dobrze wiem, że Real ma mnóstwo porzadnych kibiców, bo wielu z nich znam w "realu ;D", nawet na tej stronie bardzo dużo ludzi trzyma poziom, a tu, ze teraz nie zabierają głosu też o nich dobrze świadczy, bo po cholerę wdawać się po raz kolejny w tak bezsensowne dyskusje. Największym szczekaczem jesteś tu natomiast ty i przynosisz tylko wstyd pozostałym kibicom Realu.
2012.03.08, godz. 13:38, Spyke FCB
bombel22 - o czym ty znowu chłopcze piszesz? Przecież ja też szanuje jego zdanie, tak jak i wielu normalnych kibiców na tej stronie. Jedynej osoby, którego zdania nie szanuję jesteś ty, bo ciężko szanować kogoś kto zaprzecza faktom - jeszcze raz przypomnę, co ten chłopiec napisał na stwierdzenie faktu, że Barcelona jest obecnie najlepszym klubem świata - "w swym fanatyzmie wierzycie w coś w co nie istnieje". Czyli jak rozumiem, Barcelona nigdy nie wygrała LM i KMŚ, przyśniło mi się to?

Ja dobrze wiem, że Real ma mnóstwo porzadnych kibiców, bo wielu z nich znam w "realu ;D", nawet na tej stronie bardzo dużo ludzi trzyma poziom, a tu, ze teraz nie zabierają głosu też o nich dobrze świadczy, bo po cholerę wdawać się po raz kolejny w tak bezsensowne dyskusje. Największym szczekaczem jesteś tu natomiast ty i przynosisz tylko wstyd pozostałym kibicom Realu.
2012.03.08, godz. 13:36, AllBundyTSWFCB
poczekajmy co real pokaze w lm jezeli nie trafi a barce.to ze blaugrana swoje zrobi to jest pewne co pokazuje od paru lat ze w europie oprocz rzadkich wyjatkow ie ma dla niej rywala. W LM chyba barca sie mobilizuje bardziej bo wygrywa wszystko czy to u siebie cyz to na wyjazdach i przeciez z rywalami nie slabszymi jak ci w la liga
2012.03.08, godz. 13:35, safin25
2012.03.08, godz. 00:46, kqmil

Tyle, że Real wygrywając LM nie dominował aż tak bardzo, jak to robi obecnie Barcelona.
Poza tym co to za argumenty, że nie ma teraz konkurencji ?? Zawsze ktoś się trafi, kto potrafi Cie czymś zaskoczyć i tyle w temacie. W zasadzie Real miał w tamtym czasie 2 konkurentów - MU i Bayern, które każdego roku utzymywały odpowiedni poziom. Natomiast Milan i Juventus zaczęły grać od sezonu 2002/2003. Milan od tego momentu wrócił do elity, a Juventus jednorazowo tak wyskoczył z finałem.

Mówisz że chciałbyś zobaczyć jak sobie radziła kiedyś Barcelona np. Fiorentiną. Prosze bardzo sezon 1999/200 Barça - Fiorentina ( z Batistuta, Rui Costa, Balbo) 4:2 na CN i 3:3 w Fiorentinie. Z Arsenalem 1:1 u siebie i 4:2 na wyjeżdzie.

A Real to nie pograł za dużo z Bayernem ,w składzie którego był Matthaus. Dwa mecze w grupie i lanie 2:4 na Santiago i 1:4 w Monachium. Łącznie Real ery galácticos zagrał z Bayernem 8 razy , przegrywając 6 razy i wygrywając 2 razy. Los chciał, że akurat wtedy wygrali po 2:0 w fazie pucharowej i awansowali...
2012.03.08, godz. 13:34, bombel22
2012.03.08, godz. 13:25, Spyke FCB
to jest jego zdanie i je szanuje..Ty za to nei potrafisz uszanowac nikogo i niczego..zaslugujesz wylacznie na pogarde.
2012.03.08, godz. 13:30, cacademona
Spyke FCB
Dokładnie. Jest tutaj kilka osób pokroju lvc79, czy SajmonHalaMadrid, którzy to swoje wypowiedzi uzasadniają rzeczowymi argumentami, można wywnioskować prawdziwi kibice. Niestety większość stanowią bezmózgi, rzucający na lewo i prawo bluzgami, i są to w większości fanatycy CR7.
2012.03.08, godz. 13:27, galacticos2002
cacademona- wtedy były inne czasy bardziej się kluby sznowały połowa dzieci kibiców Barçy jeszcze na świeci nie było i treraz jak czytam co oni pisza to smiac mi sie chce że kibicuja takiemu wielkiem klubowi i jeszcze go osmieszaja.
2012.03.08, godz. 13:25, Spyke FCB
bombel22 - popatrz sobie na komentarz kibica Realu pod tobą (lvc79). I teraz porównaj go sobie z twoimi żałosnymi wypocinami. Dostrzegasz różnicę? Idź sie przewietrzyć, potem sięgnij do słownika, a potem poczytaj sobie, kto w 2011 roku został najlepszym klubem i zawodnikiem świata, chyba, że nie uznajesz też takiej instytucji jak FIFA :D Potem pokaż tacie swój komentarz przed dodaniem i dopiero zacznij się tu znów udzielać. Pozdro.
2012.03.08, godz. 13:24, galacticos2002
bombel22- to jest norma zaczeli dzieci kibicowac od 2009 roku i myślą ze sa fajni.
2012.03.08, godz. 13:23, cacademona
bombel22
Ja też kibicuję Barçy od czasów Guardioli, także Rivaldo, Luisa Enrique, Marca Overmarsa, Kluiverta...Ale sądzę, że to jednak nie powód do wstydu.
2012.03.08, godz. 13:20, bombel22
2012.03.08, godz. 13:17, Spyke FCB
Dziecko to sobie mow do kolegow z klasy w swoim gimnazjum..Kompromitujesz to sie ty i tobie podobni neofani..niczym sie nei roznisz od tych napinaczy z onetu a zapewne jestes jednym z nich.
2012.03.08, godz. 13:19, lvc79
KONIEC KONIEC KONIEC !!!!! Mam dosc czytania wypocin dzieciakow albo ignorantow z obu klubów ( REAL, barca) . Dzisiaj wszsytkie hiszpanskie media mowia tylko o messim. My tez mowimy o Messim, wiec do cholery jasnej, jest proste, ze jest najlepszy i mimo naszych nadziei i marzen,CR7 jest daleko za nim . Sorry, ale uwazam ze tylu znawcow pilki, pilkarzy trenerow, dziennikarzy nie moze sie mylic!!!! .
Sprawa jest zamknieta.Jest najlepszy , po za zasiegiem kogokolwiek na dzien dzisiejszy,.Gdybym byl slepcem to moze bym polemizowal, ale mam oczy, ogladam to co robi messi i cr7 i roznica jest ogromna.Przeciez nikt do kur...nedzy...nie moze powiesziec ze zizu byl lepszy od maradony mimo ze zizu gral w naszym REALU, a Maradona w Barcelonie swego czasu,,, Zmiencie temat bo nie ma juz o czym dyskutowac...
Hala Madrid
2012.03.08, godz. 13:19, nowy na stronie
Messi jest sztuczny piłkarsko, napompowany hormonami.
2012.03.08, godz. 13:18, bombel22
2012.03.08, godz. 13:14, galácticos2002
Jak on moze cos pamietac jak interesuje sie pilka od czasow Guardioli..Zapytaj kibica Barcelony kim byl Zubizareta to ci odpowie ze napastnikiem..
2012.03.08, godz. 13:18, cacademona
SajmonHalaMadrid
W dzisiejszych czasach żaden piłkarz nie przykłada się tak do gry w reprezentacji jak w klubie i to nie jest nic dziwnego. To w klubach zarabia się olbrzymie pieniądze, gra się dużo częściej w ciągu sezonu, nabywa się zgrania z kolegami. Dlatego na przykład taka Hiszpania jest ostatnimi czasy najlepsza. W pierwszym składzie gra wielu piłkarzy Barcelony, którzy znają się jak przysłowiowe łyse konie, dlatego ich gra układa się doskonale. Co do składów , nie zawsze są one wyznacznikiem dobrej gry całego zespołu, tutaj za przykład może posłużyć reprezentacja Niemiec, na której sukcesy wieli wpływ mają z pewnością umiejętności trenerskie Joahima Loewa.
2012.03.08, godz. 13:17, Spyke FCB
bombel22 - dziecko, ty się tu już wystarczająco skompromitowałeś kilka postów niżej, więc już skończ, bo przestaje się to powoli robić śmieszne. Dla niezorientowanych ten chłopiec na zdanie, że Barcelona jest obecnie najlepszym klubem świata, stwierdził, że wierzymy w coś, co nie istnieje ;D Rozumiem, że ten chłopiec nie uznaje takich rozgrywek jak Liga Mistrzów, czy KMŚ, tylko dlatego, że Real ostatni raz triumfował w nich... 10 lat temu.
2012.03.08, godz. 13:14, soska66
@oumajgad

jesli chodzi akurat o dyskusje o Messiego, to nie ma znaczenia czy ktos jest kibicem Barçy. Caly swiat, takze niebarcelonski, widzi doskonale, ze mamy do czynienia z pilkarzem historycznym, jednym z najlepszych juz teraz i potencjalnie najlepszym w historii.

Mam wrazenie, ze jedyne znaczenie ma czy rozmowca jest fanem Realu bo wtedy argumentowanie Messiego przybiera bardzo dziwne formy i ksztalty, najczesciej idiotyczne
2012.03.08, godz. 13:14, galacticos2002
Bojan90- pamietam kibicuje chyba troche dłużej a ty pamietasz jak się tam ten sezon skończył dla Realu?
2012.03.08, godz. 13:12, bombel22
W sumie nie dziwne ze o tej porze jest tu zlot kibicow Barcelony..Gimnazjum o 12 konczy lekcje..
2012.03.08, godz. 13:10, bombel22
2012.03.08, godz. 11:28, diego11
Tak tak..wiatr i gestosc trawy tez mu przeszkadza brylowac w Argentynie..
2012.03.08, godz. 13:09, bombel22
Najlepszy pilkarz w historii:>Spyke jestes fanatykiem i nikim wiecej..Jezeli juz tak kochasz te Barcelona to podam ci przyklad pilkarza lepszego od Messiego w kazdym calu z waszego klubu..Ronaldinho..Messi nawet mu do piet nie dorasta.
2012.03.08, godz. 13:04, SajmonHalaMadrid
Spyke FCB

Porównaj sklady i może porównywać. Bo w portugali Cris i Nani i tyle obecnie. Argentyna Messi,Lavezzi,Di Maria,Igla(jak w dobre formie). Ale z drugiej strony jak coś ma Portugalia albo Argentyna osiągnać na mistrzostwach jak tam są jeszcze takie potęgi jak Hiszpania,Holandia,Niemcy?
2012.03.08, godz. 13:03, oumajgad
Spyke FCB
Bezsensownym dyskusji to by tu nie było gdyby nie ludzie tacy ja ty - czyli kibice "więcej niż klubu".
2012.03.08, godz. 13:02, Spyke FCB
soska66 - dokładnie, takiej przepaści między tymi piłkarzami jeszcze dotąd nie było. Myślę, że z momentem zdobycia przez Messiego trzeciej Złotej Piłki raz na zawsze powinni skończyć się te porównania, bo tu już nie ma co w tej chwili porównywać, Obecnie toczy się dyskusja czy Messi jest już najlepszym piłkarzem w historii, porównuje się go do Pele czy Maradony, a nie do Cristiano, którego osiągnięcia przebijają dziesiątki innych.
2012.03.08, godz. 12:59, soska66
@michalRealfan

Im wiecej wyszukujesz argumentow dyskredytujacych Messiego tym bardziej dyskredytujesz siebie. To jest po prostu smieszne, bez sensu i nie wiem nawet co Ci odpisac. Tytuly z druzyna, nagrody indywidualne, rekordy, umiejetnosci i sama gra Messiego mowia same za siebie i mozesz sie silic i wymyslac a i tak wiekszosci Ronaldo nie wymyslisz. Jednoczesnie nie dziwie sie, ze jedyne slowa wynoszace Ronaldo ponad Messiego jakie slyszalem w zyciu pochodzily wylacznie od fanow Realu
2012.03.08, godz. 12:57, cacademona
A tutaj macie kilka wypowiedzi znawców futbolu na temat Messiego:
Henek Goitom: "FC Messi - Więcej niż piłkarz"
Wayne Rooney: "Messi to żart. Dla mnie jest najlepszy w historii"
John Heitinga: "Messi jest najlepszy na świecie!"
Ronaldo: "Nie pokazujcie tego dzieciom: Messi zagrał jak sku*w***!"
Rivaldo: "To, co gra Messi jest niesamowite. Chyba właśnie zapewnił sobie kolejny tytuł Najlepszego Piłkarza Świata. Otrzyma czwartą Złotą Piłkę z rzędu."
Falcao: "To był mecz Messiego! On grał w rzeczywistości czy to było Playstation? Niesamowite! Jak strzeli 6 bramek to weźmie dwie piłki?
2012.03.08, godz. 12:48, Spyke FCB
michalRealfan - od kiedy ty dziecko się interesujesz piłką? W Copa America Messi osiągnął to samo co Cristiano na Euro - czyli doszedł do finału. W MŚ - Ronaldo - półfinał, Messi - ćwierćfinał. W IO - wygrana Messiego. Czyli osiągnięcia są bardzo podobne.
2012.03.08, godz. 12:46, Spyke FCB
mRaczo - wszystko ok, tylko nie dodałeś jednego. Te porównania są bez sensu, bo to Messi jest najlepszym piłkarzem świata, jeśli wygra w tym roku po raz czwarty Złotą Piłkę, będzie już być może najlepszym pilarzem w historii. A Ronaldo to tylko bardzo dobry piłkarz, którego osiągnięcia przebijają dziesiątki innych (1 ZP i 1 LM to nie jest chyba jakieś nieziemskie osiągnięcie?). I tyle. Gdyby kibice Realu przestali pajacować i przyznali, tak jak to przyznał cały świat, ze najlepszym piłkarzem świata jest Messi, nie byloby tu żadnych bezsensownych dyskusji.
2012.03.08, godz. 12:45, michalRealfan
ziomalXXX

Messi więcej w reprezentacji :D troche śmieszne, nawet na Copa America nic nie może wywalczyć, a tam grają 3 dobre druzyny. Ronaldo na Euro 3 miejsce, na mundialu 4, a nie moża zapomnieć, że Portugalia ma gorszych piłkarzy niż Argentyna. Tylko złoto na IO gdzie grają "dzieci" w większości, a i tak bodajże prym wiódł Tevez nie Messi.
Ronaldo nastrzelał kelnerom ? z tymi samymi kelnerami grał Messi, z tymi samymi kelnerami gra już kilka ładnych lat, a Ronaldo wali rekord w 2 sezonie. W meczach z lepszymi nie błyszczy.... no cóż jesli dla Ciebie dobrą drużyną jest tylko Barcelona, no to tak nie błyszczy.... chociaż w ostatnich GD to on strzela bramki i gra lepiej niż Messi, ale tak Barça to jego słaby punkt (chociaż ich w Pucharze Króla pogrążył), każdy piłkarz takową drużyne ma, Messi dla przykładu z Interem sobie zupełnie nie radził, a to on mógł ich wyeliminować w półfinale. W Barcelonie strzelanie rozkłada się na wszystkich, a w Realu to co tylko do CR ? to proponuje spojrzeć ile bramek ma Benzema, Higuain, Kaka.... w 5 najlepszych strzelców 3 zawodników Realu.......... W LM słabo ? no nie chce nic mówić, ale w 2008 to on dla ManU wywalczył finał ( i został wybrany MVP meczu).... tak karnego zmarnował, ale gdyby nie jego bramka to do karnych by nie doszło, gdyby nie jego gra i bramki z Arsenalem i piękny gol z Porto to ManU w finale by nie był. Real trafia na cięższych przeciwników w LM niż Barça to i Ronaldo mniej im strzela niż Messi... z kim była w grupie Barcelona w tym sezonie ? i teraz Bayer (jakoś z Milanem taki chętny do strzelania nie był). W lidze CR strzela wszystkim mocniejszym drużynom, w tym od jakiegoś czasu Barcelonie (od czasu przyjścia Mou to chyba Ronaldo ma tylko 1 bramke strzeloną mniej niż Messi w GD). Ronaldo wogóle jest ustawiany na skrzydle a Messi zajmuje środek... pokarz mi 2 takiego skrzydłowego który bije wszystkie rekordy strzeleckie i żaden napastnik (nawet Messi) nie jest w stanie z nim wygrać.
Jestem ciekaw jakby wyglądał 2-3 sezon Messiego w innym klubie, chyba marnie.
2012.03.08, godz. 12:42, cacademona
mRaczo
Jedna mała poprawka: najlepszy piłkarz może być tylko jeden i jest nim Messi. Jednym z najlepszych może być Ronaldo, ale do tej kategorii można przyporządkować około 20 innych zawodników, którzy nie odbiegają umiejętnościami od bożka z Realu. Z resztą twojej wypowiedzi oczywiście się zgadzam.
2012.03.08, godz. 12:35, mRaczo
CO TO wogule jest?

Ciągłe porównania Messiego do Ronaldo?
Obaj są najlepszymi piłkarzami świata i licytacja wam nic k...wa nie da.
Licytujecie sie tym ze ten stzrelił tyle a ten tyle ze ten zrobił zwód w prawo a ten w lewo...nie wydaje się wam to śmieszne?
Powiem tak:
Barcelona ma swój styl gry w piłke a Real Madryt swój więc tutaj też nie powinno być jakichkolwiek porównań.
Licytacja a ten stzrelił tyle a ten tyle.
Real Madryt w tym sezonie jest w lidzę lepszy i to chyba jest jasne patzrąć na TABELE( właśnie tak spójżcie na tabele)


O waszych wojenkach można by już dobrą powieść napisać.
A całe "GRAN DERBI" stało sie jednym wielkim SERIALEM.


Niech któryś z was domorośli kibice zrobi w końcu coś pożytecznego co wpłynie FAKTYCZNIE na losy BARCELONY lub REALU MADRYT to mu będe bił pokłon. w tej chwili też bym BIŁ ale PO WASZYCH CIEŃKICH UMYSŁĄCH.

Pomyślcie
2012.03.08, godz. 12:27, Spyke FCB
raflo87 - nie ma w historii piłki nożnej innej drużyny, która przez 3 sezony wygrała 13 pucharów. W jaki niby sposób Real się sprzeciwił przez ten czas Barcelonie? Wygrywając jeden Puchar Króla? To jest ta rywalizacja? Teraz ci przypomnę coś, o czym chyba zapomniałeś. na ostatnie PIĘTNAŚCIE meczów Barçy z Realem, Real wygrał JEDEN!
2012.03.08, godz. 12:22, Bojan90
galácticos2002
Masz rację Realowi jeszcze nie strzelił 5 goli. Lecz czy pamiętasz może o hat-tricku? Czy za krótko kibicujesz Realowi?
2012.03.08, godz. 12:20, Ramos200
Hierro1984

Gościu na te Twoje stwierdzenie o Pucharach Ligi Mistrzów. Moge odpowiedzieć tylko w taki sposób: hahahahahahahahahahahaha.

Jesteś ułomny sam z siebie ? czy ci za to płacą ? Idź sie j*****j o ściane i przemyśl swoje wypowiedzi.
2012.03.08, godz. 12:09, Hierro1984
raflo87
człowieku obudz sie my od 10 lat nic w Europie nie wygraliśmy podczas gdy oni przez 10 lat poza hiszpania wygrali z 20 pucharów. co ty porównujesz?W tej dekazie sa bezdyskusyjnie najlepsi i jedno mistrzostwo Realu uwierz ze tego nie zmienia. a jak nas ograja na camp Nou teraz? to co mamy mistrza fajnie ale dwa razy od barcy w tyte. mam nadzieje ze wygramy ale patrzac jak oni graja u siebie i jak my na wyjzdzie nie licze na zbyt wiele.


2012.03.08, godz. 12:09, AllCell
raflo87
tak samo Espanyol sie podlozyl (mogl) Realowi jak bayer Barçy... nie ma zadnej roznicy po za ta ze Bayer gral w LM i wiedzial ze cala Europa na niego patrzy zas Espanyol ma dobre stosunki z Realem - zle z Barça.. wiec twoje analizy sa nieobiektywne..
2012.03.08, godz. 12:07, galacticos2002
He dzieci z farselonki juz się jaraja czemu nie strzelił Realowi 5 bramek jak jest taki mocny bo Real to nie ogórki takie jak Bayer itp drużynki zobaczymy w Monachium czy bedziecie tacy mocni.
2012.03.08, godz. 12:07, AllCell
raflo87
Mou tez dwa razy odpadl w LM z Barça a oprocz tego doznal paru bolesnych porazek wiec mysle ze to on ma wiekszy kompleks a nie FCB.. poza tym ma pretensje za czasy kiedy tam pracowal ze go zle traktowali itd itd
a co do sedziow to kiedy eliliminowal Barce z Chelsea i Interem tam sedziowie tesz mu sprzyjali wiec zamknij temat rzeka sedziow w tym aspekcie ;p
2012.03.08, godz. 12:05, VoytecTheDon
raflo87
:)
Znajdz druzyne ktora w przeciagu niespelna 4 lat wygrala 13 pucharow. Jak znajdziesz powiem ze byla lepsza druzyna od obecnej Barçy, Nara kretynie
2012.03.08, godz. 11:59, cacademona
Sam Ronaldo stwierdził, że obecnie Messi jest od niego lepszy, a co niektórzy dalej wygłaszają swoje bzdurne teorie. Idę o zakład, że większość z Was przestanie kibicować drużynie wraz z odejściem swojego bożka. Mowa oczywiście o fanatykach CR7.
2012.03.08, godz. 11:48, raflo87
co do kompleksów Ronaldo do Messiego i Mourinho do Barçy to działa w obie strony i myśle że więcej kompleksu ma tutaj Barcelona bo 2 razy odpadała boleśnie z LM z Mourinho i nawet sedzia Barcelonie nie zdołał pomóc , przegrali finał PH właśnie po golu Ronaldo , uznawana za najlepszą obecnie na świecie Barcelona ma właśnie przeszkodę w postacie Realu , teraz w lidze 10pkt ciągle gdzieś to na którymś froncie Real daje się we znaki a przecież najlepsza drużyna świata powinna wszystko tam sobie wygrywać jak to Real za swoich czasów nie miał żadnej konkurencji a Barça nie mogła nawet i m zagrozić ,
2012.03.08, godz. 11:47, Hierro1984
SajmonHalaMadrid
9 Pucharów? A gdzie byłeś gdy wygrywalismy pierwsze 6 pucharów? twoi rodzice byli na świecie? ja tam sie tym nie podniecam bo wtedy w pucharze europy grały 4-8 drużyn. czasy w któryxch moich rodziców na swiecie nie było. LM jest od 92 roku tam Real i Barça i Milan maja po 3 wygrane. nie patrzna puchary które były 70 lat temu bo to śmieszne:)
2012.03.08, godz. 11:43, raflo87
jak ktoś twierdzi że Espanyol podłożył się Realowi to jest debilem , co do meczu Barçy wczoraj sam komentator mówił że nawet Messiemu nie próbowali przeszkadzać przy golach gdzie Realowi z Espanyolem było o wiele ciężej , w dodatku w pierwszym meczu to dwóch obronców walczyło o koszulke Messiego także w tym rewanżu chyba przyjechali żeby Barcelonie staty poprawić , wogóle ile Leverkusen przebiegł na boisku:)haha śmieszny mecz nie godny LM
2012.03.08, godz. 11:34, JaneK07
diego11 -
go away
2012.03.08, godz. 11:28, diego11
A co do reprezentacji
CR wicemistrz Europy....ale Messi to także wicemistrz tyle że Ameryki Południowej więc tu mamy remis
CR miał 4 miejsce na jednym z mundiali......ale był tam jedynie dodatkiem to drużyny i w żadnym razie jej wiodącą częścią.....natomiast Messi nie iwedzieć czemu nie zagrał z Niemcami w 2006 roku choć w poprzednich 3 meczach (tylko raz w 11) rozkręcał Argentynę i .....za to że nie zagrał z Niemcami posadę stracił trener Argentyny.
Natomiast jużeli chodzi o mundial w RPA to CR po za golem SŁABEJ Koreii Północnej nic nie pokazał .....natomiast Messi został MVP z Nigerią,Koreą Południową,Grecją i Meksykiem....a że taktyka Maradony pt. "WSzYSTKIE PIŁKI DO LEO" to kpina z Argentyny to nie wina Messiego.
A co do rekordów CR w reprezentacji to niestety ale Estonia,Łotwa,Luksenburg,Słowacja,Arabia,Iran,Azerbejdżan,Kazachstan,Armenia,Polska,Finlandia,Korea Północna,Cypr czy Bośnia to ZAISTE WIELKIE MOCARSTWA FUTBOLOWE
Co innego Messi który został MVP,Pichichi MŚ U-20 a do tego MVP i złoto na Olimpiadzie w Pekinie ......a w reprezentacji strzelał gole znacznie lepszym drużyną niż CR......a najsłabsze z nich to Algieria,Peru i Albania bo reszta to mocne bądź bardzo mocne drużyny.
CR jest dobry ale niestety jego PROBLEM to Messi i z tym powinniście się pogodzić.
2012.03.08, godz. 11:21, dajek
fajny wywiad :) długi ale warto przeczytać
2012.03.08, godz. 11:21, Figo1897
SajmonHalaMadrid - Messi w tym sezonie zaliczył 3 hat tricki kiedy na boisku nie było Xaviego i Iniesty. Dwa w lidze, jeden w reprezentacji Argentyny (tam chyba Hiszpanie nie grają?). Wczoraj dwa gole też strzelił kiedy na boisku nie było wspomnianej dwójki, więc twoja teoria nie trzyma się kupy.

Teraz przypomnij mi ile hat tricków strzelił CR bez, powiedzmy, Xabiego Alonso i Ozila.

Odejmij Messiemu i Ronaldo gole z rzutów karnych i będziesz miał różnicę między tymi zawodnikami. O inteligencji boiskowej nie wspomnę, bo tutaj dzieli ich prawdziwa przepaść.
2012.03.08, godz. 11:15, lvc79
RAUL , tak nasz kochany RAUL, powiedział w niemieckiej gazecie , że bez wątpienia Messi , jest obecnie bezdyskusyjnie najlepszym piłkarzem na świecie i zapewne pobije wszystkie jego rekordy czego z całego serca mu życzy, ponieważ uwielbia jego pasję do gry w piłkę nożną, którą widac w każdym meczu. Dlatego też do wszystkich fanów naszego REALU , którzy to negują, kieruje pytanie???? CZy RAUL jest juz dla was skreślony za takie słowa ???? Proszę o odpowiedzi wszystkich smarkaczy... Prawdziwych FANÓW REALU pozdrawiam. Powtarzam REALU nie CR7.

Hala Madrid
2012.03.08, godz. 11:14, jozefo
fakt Realowi nikt tytułów nie zabierze i ja jako fan Fc Barcelony to przyznaję, ale Barsa miała wielkich w swoich szeregach jak Croyffa, Maradonę a teraz Messiego, wcześniej troszeczkę polityka pomagała Realowi i nie ma co się sprzeczać że tak nie było, bo np. di Stefano co łazienki się nie podobały na Camp Nou że zmienił podpisany już !!! kontrakt czy sedziowie ktorzy wczesniej byli pilkarzami Realu prowadzili Barsy mecze itd ok było mineło, Barsa nie ma wcale mniejszej historii od Realu a wszystko przed nią i należy dodać że jedyne mistrzostwo Hiszpanii to głównie jej zasługa, efekt młodych zwraca się w piorunującym tempie, uważam że oba kluby są wielkie i naszczescie jest w nich wiecej sportu niż polityki a to sie przeklada na wyniki
2012.03.08, godz. 11:13, bombel22
2012.03.08, godz. 10:07, antiantianti
Jezeli Real ogrywa te ligowe ogory jak je nazwales to dlaczego nei robi tego "najlepszy klub swiata"?Przeciez to powinna byc pestka.
2012.03.08, godz. 11:13, mackiki
bayer ma 15 pkt straty do BVB wiec o mistrza nie graja
2012.03.08, godz. 11:11, bombel22
2012.03.08, godz. 11:05, diego11
Przykladem gimnazjalnego frustrata z bordowej strony wlasnie jestes ty piszac swoje ciekawostki...Swoja droga jak mozna miec tak wypaczony swiatopoglad by pisac takie bzdury..Wspolczuje ci.
2012.03.08, godz. 11:05, diego11
Drogie gremium młodzieży gimnazjalnej Reaalu Madryt
Różnica między Bayerem Leverkusen a espanyolem jest bardzo prosta
Bayer po zagraniu dobrego meczu ale przegranego z będącą w kryzysie Barçą nie miał czego szukać na Camp Nou.Oni tylko przyjechali zagrać mecz by nie dostać walkowera i kary finansowej za nie zagranie meczu. Natomiast sa drużyną lepszą i to zdecydowanie niż Espanyol ponieważ ograli przed Barçą 2-0 bayern Monachium i walcza dalej o mistrza Niemiec i na tym się skupiają.
Natomiast Espanyol PODŁOŻYŁ SIĘ Realowi......aby Barça nie wygrałą mistrzostwa. Espanyol nie pokazał nic i zagrał gorzej niż rzeczony Bayer. zresztą Espanyol podkłąda się Realowi ( na złośc Barcie) już ładnych pare lat natomiast jak grają z Barçą to wręcz gryzą trawę i brutalnie i chamsko faulują oraz AKTORZĄ czego MISTRZOWSKIM POKAZEM był rok 2009 gdzie wygrali z Barçą 1-2......ale sędziowie są za Realem i przeciw Barcie o czym świadczą .......CV działaczy Hiszpańskiej Federacji.
2012.03.08, godz. 11:05, raflo87
teraz Barcelona dostanie Apoel i Messi bedzie staty nabijał sobie , rekord Raúla sobie lekko pobije , to nie te czasy że są Milany , Juventusy , Chelsea , Liverpool ,Arsenal , Manu na każdym poziomi dobry rywal ,teraz na starcie Barcelona w grupie ma chłopców do bicia a potem nawet w 1/8 1/4 trafiaja na najmożliwie najsłabszy zespół , oczywiście nie ujmując nic klasie Barcelony , tak czy siak LM 10 lat temu to było coś , gdzie teraz konkurencja wszystkie największe kluby sie posypały
2012.03.08, godz. 10:53, mackiki
szkoda ze ta strona tak zeszla na psy po przyjsciu ronaldo
2012.03.08, godz. 10:52, mackiki
kqmil

zarzyj szybko dziecko pastylki

Prawde mówiąc tylko real który jest w chwili obecnej wyżej od barcelony poziomem

haahahah no usmialem sie :D faktycznie wyniki to pokazuja jak jestesmy lepsi poziomem od barcelony :D
2012.03.08, godz. 10:41, SajmonHalaMadrid
antiantianti

To wy wogóle nie powinniscie się odzywać patrzać na to że Real jest najlepszym klubem w historii pilki nożnej, 9 razy LM 31 mistrzostwo ale niestety nie posiadacie pokory, jestescie od 2009 na topie a wcześniej co było? Nie myślałem że doczekam czasów gdy beda tu pseudo fani barki wchodzić w czestotliwosci 10 na minute. Gdzie byliście przed 2009 rokiem, w 2008,2007? Pytam się? Dlaczego nie napinaliście się?

Odpowiedź: bo was nie było

HALA MADRID

ps. nie wiem czemu wogole odpowiadam ale głupota z waszej strony nie ma granic. Dyszka pozdro
2012.03.08, godz. 10:41, AllBundyTSWFCB
kqmil

real wyzej poziomem od barcy? poczekajmy do ezsporednich spotkan i pogadamy
2012.03.08, godz. 10:37, Vojtas
Jurek Dudek to wyjątkowy gość. Nie dość, że był znakomitym sportowcem to jest w dodatku inteligentny, a o to trudno wśród polskich piłkarzy. Cieszę się, że był częścią Realu, chociaż przez to kilka sezonów.

Mała rada dla redakcji - wywiad bardzo dobry, ale następnym razem może warto podzielić 'tasiemca" na chociażby dwie części? :)
2012.03.08, godz. 10:09, antiantianti
Ps także zrozumiałbym wasze napinki w stronę Barçy gdybyście choć raz ją pokonali ale po takich wynikach to siedziałbym cicho i cieszył się z tytułu ligowego.
2012.03.08, godz. 10:07, antiantianti
Ja bym poczekał z tymi ochami i achami nad realem , to prawda w lidze wasz gra wygląda bardzo dobrze nie da się ukryć tabela nie kłamie.Problem jest taki że real w tym sezonie zagrał z 2 silnymi rywalami Valencią z którą wygrał w wiadomy sposób oraz Barçą z wiadomym skutkiem.trzeba poczekać co real pokażę w meczu z silniejszym europejskim rywalem typu Milan , Napoli.
Bo bądźmy szczerzy choć seria w lidze imponuje to są to mecze ze słabymi i średnimi zespołami a i w lidze mistrzów rywale realu to średnia i niska półka.
Tak wiec Real dopiero musi udowodnić swoją klasę , takie moje zdanie.
2012.03.08, godz. 09:46, kibic997
kamil idz juz do szkoly
2012.03.08, godz. 09:14, kqmil
Real co sezon ma tylko dwa cele:
1)mistrzoswo hiszpanni
2)Liga mistrzów

inne trofea traktuja tu jako dodatki
-puchar króla(pomimo tego że wygraliśmy
-czy superpuchar

To zwycieśtwo barcelony mnie nie zdziwiło. Prawde mówiąc tylko real który jest w chwili obecnej wyżej od barcelony poziomem, oraz Ac milan są w stanie z nimi wygrac.

Barcelonę można pokonac nawet gdy im sędzi sprzyja w chwili obecnej bo:
1) obrone mają zupelnie dziurawą
2) dużo kontuzji, wystarczy pojechac po nogach xavi, iniesta, alves i już 1/3składu odpada
3)ciągły presing przez 90 miut jak w drugiej polowie ostatniego meczu real-barcelona
4) Sam messi nie wygrywa meczu
5) podam przyłady
co wygrał batistuta z fiorentiną
vieri z interemediolan
gerarg z liverpoolem
Manchester city z robinho
mendieta z valencią
2012.03.08, godz. 09:13, SajmonHalaMadrid
Raúl Is The Best

Za ostra ocena. Nie mowie że Cris jest lepszy bo obecnie messi jest lepszy pomijając wczorajszy mecz z leverkusen bo to są jaja. Gdyby przegrali 7:1 ale by walczyli to bym nic nie mowil bo sam obstawialem okolo 5:0 dla barcy ale przyjechali tylko po koszulki. Ja nigdy nie uznam że messi jest lepszy od Ronaldo, nigdy bo wątpie ze messi przejdzie do innego klubu żeby pokazać swoje umiejetnosci beż Xaviego i Iniesty(nie pisze tutaj że jest zależny od nich ale nie wiem czy to nie przypadek że pare meczy wcześniej akurat gral dno gdy ich nie było a wczoraj zagrał świetnie gdy oni byli od 1 minuty ale nie ogladałem meczu wiec nie wiem na ile mu pomogli). Cris pokazał w ManU swój geniusz chociaż grał tam bardziej indywidualnie a u nas zmienił się o 180 stopni. Gdy messi gral by tak samo w innym klubie to moge napisać oświadczenie że jest lepszym zawodnikiem od Ronaldo ale narazie nie mam zamiaru.

HALA MADRID
HALA CRIS
2012.03.08, godz. 08:38, wadix
  dirdamlaeratup - BAN (Prowokacje)   7 dni
2012.03.08, godz. 08:27, Raul Is The Best
Messi jest najlepszym piłkarzem w historii futbolu.


Ten kto tego nie widzi, a widzi, że CR jest"lepszy" to zwykły zakompleksiony debil nie mający pojęcia o futbolu.

Porównywać CR do Messiego to tak jakby porównywać Pana Rasiaka do Zinedine Zidane`a (jak nie większa różnica) przy czym Messi to oczywiście Zidane.

Nie ma nawet jednej rzeczy w której CR byłby lepszy od Messiego - no może rzuty karne, gra głową (tu tylko wzrost przeszkadza bo Argentyńczyk też nieraz trafia), i siła strzału (która nie idzie z celnością)

Wszystko pozostałe - rzuty wolne, szybkość, zwinność, dynamika, psychika - odporność na presję, wykończenie, spryt, inteligencja boiskowa (tego CR nie ma w ogóle) przydatność drużynie, wszystko Messi ma zdecydowanie dużo lepsze.

A ja kibic Realu mogę jedynie ubolewać, że nigdy najlepszy piłkarz w historii nie zagra w moim ukochanym klubie a zamiast niego muszę oglądać tą przeciętną na tle Argentyńczyka pseudo gwiazdeczkę z Portugali.

HALA MADRID
2012.03.08, godz. 07:10, wadix
  krystynaronaldo - BAN (Prowokacje, Napinka, Obrażanie)   bezterminowy
  pavliczynka - BAN (Zaśmiecanie)   7 dni
2012.03.08, godz. 06:03, Superfly
Nie przejmujmy się tak wielką wygraną Barçy,bo i tak zobaczymy kto na koniec sięgnie po Ligę Mistrzów.
2012.03.08, godz. 01:46, sojerrrr
raull ganzo

ojjj tak... sad but true. Dobrej nocy wszystkim, idę spać i do przeczytania po meczu z Betisem. Aby emocje były równie wielkie jak dzisiaj. Razie.
2012.03.08, godz. 01:45, JaneK07
i nie twierdze ze Real jest lepszy, ale jest blisko pokonania Barçy. 13 trofeow? ok doceniam to poprostu Barçy w tym czasie byla najlepsza, poza tym ten Real dopiero dochodzi do byca najlepszym ten zespol jest mlody i ma perspektywy do zlotych czasow.
2012.03.08, godz. 01:41, JaneK07
ziomalXXX -
a co to ma do rzeczy? to jego wina? chyba calej druzyny co on sam zrobi, jesli reszta da dupy. lomot to wczesniej, teraz juz takiej przewagi nie ma pokozal to dwumecz w Pucharze Krola, szczegolnie rewanz no i Spuerpuchar. dobra ide spac, bo niechce mi sie juz wiecej dyskutowac troche obiektywizmu.
2012.03.08, godz. 01:41, ziomalXXX
Barça w ostatnich 3 latach wygrała 13 trofeów,Real - 1,puchar Króla.Wygrajcie ze 3 mistrzostwa,ze 3 LM dopiero zaczynajcie mówić,że jesteście najlepsi.
Na razie Barça rządzi i tyle w temacie.Jeśli Real zacznie wszystko wygrywać to Wam pogratuluje.
pozdrawiam obiektywnych
2012.03.08, godz. 01:38, ziomalXXX
JaneK07 - co z tego,że CR strzelił coś Barcelonie,jeśli cały czas z nią dostaje łomot.no sorry,trochę obiektywizmu.Przegrywał zarówno jako piłkarz ManU jak i teraz jako piłkarz Realu.
2012.03.08, godz. 01:35, ziomalXXX
Ghoster77 - zanim zaczniesz używać słów,których nie rozumiesz,najpierw zajrzyj do słownika.
Hipokryzją to jest przesiąknięta większa część waszego środowiska.W dobie wielkiej ekipy z Barcelony,mówienie,że Real jest najlepszą drużyną jest groteskowe.Nie wiadomo czy śmiać się z tego czy płakać nad głupotą tych,którzy takie rzeczy wygłaszają.
2012.03.08, godz. 01:35, JaneK07
ziomalXXX -
dobrze ze uzyles slowa jak "zaczal" i "nieblyszczal" ale to bylo teraz jest inaczej wiec po co te teksty? nie chce sie klocic ani nazucac swoich racjii ale wkurza mnie pisanie takich p***l ktore sa bezpodstawne i chociaz juz dawno nieaktualne ciagle walkowane.
2012.03.08, godz. 01:31, ziomalXXX
Ghoster77 - Portugalia na ostatnich 2 turniejach odpadała w pierwszym meczu po wyjściu z grupy.Argentyna trochę dalej zachodziła,a to,że dostali od Niemców nie pierwszy raz to nie wina Messiego,bo on sam Niemców nie pokona.
2012.03.08, godz. 01:30, raull ganzo
Ale wy macie tu nasrane że tak powiem..

Kibice Realu i Barçy nawalają się gównem po głowach i każdy narzuca innym swoje racje i przy okazji niszczy swoje nerwy i zdrowie... po co to?

Przecież tak fani Realu nie przemówią i nie wmówią nic fanom Barcelony tak i fani Barçy nie zrobią tego kibicom Realu..
Więc po co tak się męczyć?

Ja was nie rozumiem...
Na tej stronie nigdy nie było i nie jest normalnie..
To taki portal do wyzywania się i pokazywania jakim jest się zerem..
A admini?
Przecież najważniejsze żeby było dużo wejść na stronę nie ?
Szkoda...


Hala Madrid, i Real w drodze po Puchary! Vamos
2012.03.08, godz. 01:29, ziomalXXX
JaneK07 - a co ma Mou do CR?
Messi też nie jest typową 9. CR zaczął strzelać ale kiedy dopiero... Przez kilka sezonów ciązyła nad nim klątwa braku bramek z Barçą.Poza tym w LM też nie błyszczał,podobnie w reprezentacji Portugalii.
2012.03.08, godz. 01:25, sojerrrr
Ej ludzie czytam tu komentarze... nie lepiej skupić się na samym sporcie???? Dajcie już spokój, nie odpowiadajcie sobie wzajemnie jak macie nic nie wnosić do tematu. Powiem tak. Każdy ma swoje racje i tyle. Kropka... Barça jest wielka, Real jest wielki a i tak mnie nie przegadacie bo ja od Realu i Barçy jestem większy :D. Please, wyluzujcie...
2012.03.08, godz. 01:24, ziomalXXX
bombel22 - nie,Messi gra przeciwko tym samym i też dużo strzela bramek.Ale strzelanie bramek w Barcelonie rozkłada się na wszystkich co pokazało nie jedno GD.Puyol,Abidal a nawet Piqué...
Barça to zgrana drużyna,jest jak rodzina,u Was jest jeszcze za dużo indywidualności,chociaż po takim czasie to normalne,że zaczęliście się zgrywać,ale Barcelonie pod tym względem nigdy nie dorównacie.Oni się tego uczyli od małego i styl Barçy płynie w ich żyłach.
To,że ManU wypadło nie znaczy,że wszystkie potęgi zawiodły.Tak czasami bywa,że jeden sezon jest lepszy ,kolejny gorszy.O wielkości LM świadczy fakt,że jeszcze nikomu nie udało się obronić tego tytułu.
2012.03.08, godz. 01:24, Leah
bombel22

Za długie teksty też im nie można pisać, bo się potem sami gubią.

Spadam do siebie, przygotować się na Bilbao. Trochę się obawiam, bo wy daliście im rade, ale o ile pamiętam pewna drużyna z nimi tylko zremisowała. Nie boją się nikogo, a Diabły w kryzysie.
Pozdrowienia i nie dajcie się "kibicom" Wiadomo Kogo.
2012.03.08, godz. 01:24, JaneK07
a i temta reprezentacjii. Osiagnal mniej? wicemistrzostwo Europy i 4 miejsce na mundialu w Niemczech, a Messi? poczekaj eee...nic nie osiagnal, nawet w Copa America nic nie osiagnal wiec co ty mi to pierdzielisz glupoty.
2012.03.08, godz. 01:21, JaneK07
ziomalXXX -
a wy znow z tymi ogorkami jak zwykle ciagle to samo gadacie chociaz wiadomo ze jest inaczej. Strzelal ogorkom tak? od kiedy Mou jest trenerem w meczach Real - Barça, Messi strzelil 6 goli, a Cr 5 rzeczywiscie tylko ogorkom, w Angli strzelal najsilnieszym, Chelsea,Arsenal,Liverpool w Hiszpani wszystkim od Valencii po Seville itp. Rzeczywiscie tylko ogorkom. Czemu tyle nie strzela w lm? no bo Ronaldo jest ustwiany jako skrzydlowy, Messi natomiast jako napastnik, wiec jak moze strzelic wiecej?
2012.03.08, godz. 01:20, bombel22
2012.03.08, godz. 01:19, Ghoster77
Jak widze nie ma co z nimi dyskutowac gdyz na niewygodne pytanie nie odpowiadaja..Szkoda marnowac swoj cenny czas..
2012.03.08, godz. 01:19, Ghoster77
ziomalXXX

akurat z reprezentacją to żeś dowalił :)
Przykład? Ostatnie mistrzostwa świata - 0:4 z Niemcami, Messi NIC na MŚ nie pokazał. Pomińmy mecze towarzyskie bo to, jak sam stwierdziłeś "kelnerzy".. Uwielbiam hipokrytów z fcbarca.com na stronie Realu!
2012.03.08, godz. 01:18, bombel22
2012.03.08, godz. 01:15, ziomalXXX
Mniej?To mnie zaskoczyles..wiec pochwal sie swoja wiedza..co w takim razie..
2012.03.08, godz. 01:15, ziomalXXX
michalRealfan - zobacz jak CR gra w swojej reprezentacji zanim zaczniesz Messiego obrzucać.CR w reprezetacji Portugalii mniej osiągnął niż Messi z Argentyną,więc o czym my tu mówimy.
2012.03.08, godz. 01:15, bombel22
2012.03.08, godz. 01:12, ziomalXXX
Wytlumacz mi tylko czy ten Messi gra przeciwko innym kelnerom w tej samej lidze?Nie?dziekuje..;]
Mowisz o LM..spojrz kto zostal a dopiero potem sie wypowiadaj o potedze LM ktorej tak naprawde nie ma..Wiekszosc poteg ma kryzys..
2012.03.08, godz. 01:12, ziomalXXX
bombel22 - nie piszę ani na onecie ani na wp:)
2012.03.08, godz. 01:12, bombel22
2012.03.08, godz. 01:07, Leah
Zgadzam sie z toba..Bywaly rozne mecze..Przegrywalismy z Juve po dogrywce..z Arsenalem w dwumeczu..Wygralismy "remis" z Man U pamietne 3-3 ktore do tej pory jest wyznacznikiem pieknej rywalizacji i jakos nigdy nie bylo burd..Zaden kibic czy Juve czy Arsenalu albo kibic Realu an stronie United nie robil burdelu..
2012.03.08, godz. 01:12, ziomalXXX
michalRealfan - tylko ,że te 40 bramek nastrzelał kelnerom.Jakoś w meczach z najsilniejszymi rywalami nie wiedzie prymu jeśli chodzi o bramki.Czemu w Lidze Mistrzów tyle nie strzela?Bo tam poziom jest wyższy.CR świetnie wypada,ale na tle ogórków nie uwłaczając nikomu.W Hiszpanii niema takiej rywalizacji jak w Anglii,Francji czy Włoszech.W Hiszpanii 2 ekipy walczą o Mistrza,reszta to dodatek.
2012.03.08, godz. 01:10, bombel22
2012.03.08, godz. 01:04, ziomalXXX
Niezle,skopiowales to od znajomych z onetu czy przerzuciles sie na WP..?
2012.03.08, godz. 01:09, Ghoster77
krystynaronaldo

i Ty mówisz cokolwiek o intelekcie? Przeczytaj swój pierwszy komentarz, zastanów się, przeczytaj jeszcze raz, palnij się w łeb i idź spać...
Dlaczego tacy ludzie istnieją wśród kibiców?
2012.03.08, godz. 01:08, ziomalXXX
bombel22 - hahaha,chyba mówisz o sobie i swoim bracie,to faktycznie wszyscy.Zobacz jak reagują kibice innych drużyn gdy przyjeżdża Barcelona,a jak gdy przyjeżdża Real.Real jest wygwizdywany gdzie tylko pojedzie.Pooglądaj sobie studio przed meczem i poczytaj jak wygląda sytuacja na lotniskach.Są zawodnicy w Realu,którzy grają z duchem fair play,ale jest kilku oszołomów,których powinno się zamknąć albo mają o sobie takie zdanie i są w sobie tak zakochani,że ludzi to wkurza.Stąd te gwizdy.Posłuchaj wypowiedzi CR i Messiego.Między nimi jest przepaść.
2012.03.08, godz. 01:07, bombel22
2012.03.08, godz. 01:05, krystynaronaldo
Oklepany ale jakze prawdziwy..Jestem szczesliwy ze posluchales mnie i zrobiles to o co cie prosilem

Niewiem jakimi slowami witasz i zegnasz sie ze znajomymi..Byc moze "pryszcze" to nowa moda..Tego nie chce wiedziec..
2012.03.08, godz. 01:07, Leah
bombel22

No dokładnie. Jakoś mało aktywni byli jeszcze 3 lata temu. Po przegranym meczu też ich jakoś niewielu jest. Ja tego nie rozumiem - ich drużyna potrafi bronić się sama na boisku, a ci włażą tu i do nas i gadają jakieś farmazony. A spróbuj tylko powiedzieć, że coś ci się nie podoba w ich drużynie. I posiadają dziwną amnezję, która obejmuje lata sprzed ery Guardioli aż do, hmmm, początków istnienia tej drużyny.
2012.03.08, godz. 01:05, michalRealfan
Spyke FCB

Ronaldo 2 sezon w La Liga, w której Messi się wychował i już pobił rekord goli pobił dziesiątki, setki, tysiace ludzi, którzy byli przed nim. W Angli osiągną wszystko, czego raczej Messi nie zdobędzie i przypuszczam, że nawet gdbyby grał w lidze Angielskiej to w życiu by tam nie pobił Ronaldo. Szykuje się 3 Złoty Bucik... no ale dziesiątki przed nim już to miały nie ? W reprezentacji też osiągnął więcej niż Messi i jest blisko pobicia rekordów w Portugali gdzie przecież grali tacy piłkarze jak: Eusebio, Figo. Barcelona obecnie jest na fali, Messi jest wspaniałym piłkarzem, ale bez kolegów.... albo inaczej w innej drużynie nie osiągnąłby tyle co w Barcelonie, bo jest podporządkowany 1 stylowi. No ale ma talent i jeszcze więcej szczęścia, więc zdobywa ZP chociaż tutaj też mu pomaga jego wizerunek grzecznego, skromnego grajka. Cristiano jest bardziej wszechstronny, gdzie by nie zagrał będzie liderem i będzie pobijał rekordy.... Messi ? - tylko Barça.
2012.03.08, godz. 01:04, ziomalXXX
kqmil - hahaha.To mnie rozbawiłeś.Nie wiem czy udajesz głupka czy nim jesteś.
"Real jest obecnie na wyższym poziomie niż Barça".W ostatnich 3 latach statystyki mówią same za siebie.Na 13 meczów: 9 wygranych Barçy,3 remisy i jedna wygrana po dogrywce Realu.Miazga jednym słowem.I nawet gdy Barça grała słabiej jak styczniu tego roku ,a i tak nie daliście rady.Tak samo w sierpniu w superpucharze.Barça nie była przygotowana do sezonu,natomiast Wy świetnie byliście przygotowani do tego dwumeczu,a i tak nie daliście rady.Gdy Barça jest w formie,jak w grudniu to dostajecie i to jeszcze na własnym stadionie.Macie szansę pokonać tą Barcę,ale jeśli będzie miała kryzys,Wy będziecie mieć dużo szcześcia,chociaż i tak to nie daje gwarancji,że wygracie,ale szanse macie,przy całym szacunku do waszych umiejętności.
Jak na razie to Barça rozdaje karty w Lidze Mistrzów.W ostatnich 3 latach - 2 razy wygrała i raz odpadła w półfinale.Jeśli w tym roku Barça wygra to nie wiem jak ten Twój Floro to przeżyje.
2012.03.08, godz. 01:02, bombel22
2012.03.08, godz. 00:58, Leah
Nikt.Wiekszosc z nich poprostu nie rozumie na czym polega sama idea pilki noznej..
2012.03.08, godz. 01:00, bombel22
2012.03.08, godz. 00:57, krystynaronaldo
Wypadaloby zebys poszedl juz spac bo jak masz na 8 do szkoly to bedziesz nie wyspany i nie nauczysz sie niczego..
2012.03.08, godz. 00:58, Leah
bombel22

"kibice Barcelony to swiatowe dno ktorych nikt na powaznie nie bierze."

Musiałbyś widzieć nasze forum po finale LM. Zrobili taki syf, że sprzątaliśmy jeszcze dwa dni później. Kto ich jeszcze bierze na poważnie?

2012.03.08, godz. 00:58, bombel22
2012.03.08, godz. 00:55, ziomalXXX
Jakos ja rozmawiam z kibicami roznych druzyn i do Realu nic nie maja..O Barcelonie za to mowi sie ze jej kibice sa zadufani w sobie o czym swiadczy twoj poprzedni komentarz.
2012.03.08, godz. 00:55, ziomalXXX
bombel22 - jak rozmawiam z kibicami innych drużyn,to nikt jakoś do Barçy się nie rzuca,a Realu w większości nie trawią.Coś w tym musi być,że Was tak wszędzie nie lubią,a na CR gwizdają wszędzie,czy ma koszulkę Realu czy Portugalii.
2012.03.08, godz. 00:55, AllCell
Leah- no super.. jednak jestes nawiedzony :P
ale Pozdro, 3m sie milo :)
2012.03.08, godz. 00:53, Leah
AllCell

Hahah i o tym mówię, brawo. Tak trzymaj, tak dalej, w tym tonie.
Mówiłem, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Pozdro raz jeszcze, czekam na dalsze wypowiedzi.
2012.03.08, godz. 00:53, ziomalXXX
Dzisiaj Barça potwierdziła,że kryzys ma już za sobą.Może i ligę macie praktycznie wygraną,ale módlcie się,żebyście nie wylosowali Barçy,bo znowu w Madrycie będzie płacz i zgrzytanie zębów.Sama liga na pewno Pérezowi nie wystarczy.Dwa puchary w ciągu 4 lat i bez Ligi Mistrzów przy obecnych 13 Barçy,a może kolejne 2 doszusują w maju:)
2012.03.08, godz. 00:53, bombel22
2012.03.08, godz. 00:40, krystynaronaldo
Po raz kolejny udowadniasz ze kibice Barcelony to swiatowe dno ktorych nikt na powaznie nie bierze..Tak juz sie przyjelo na wielu forach...Klubow z PL, Serie A no i oczywiscie tutaj..

Niestety srednia wieku podobnych tobie(czyli wiek gimnazjalny=80% populacji kibicow FCB)obliguje ci do takiego glupiego zachowania..Mam nadzieje ze z tego wyrosniesz.
2012.03.08, godz. 00:52, kqmil
tłumacze porz ostatni
Budowa realu jeszcze się nie zakończyła, za dwa lata real będzie już działął jak maszyna, ale do tego potzreba czasu.
W chwili obecnej real jest już poziomem wyżej od barcelony.
Najważniejsze to czas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Real buduje fiorentino perez na kilkanaście lat:
Po to aby wygrywal rok co rok LM

To kwestia czasu.
2012.03.08, godz. 00:48, bombel22
2012.03.08, godz. 00:14, Spyke FCB
Co nie istnieje?Oskarzasz kibicow Realu o fanatyzm a ty i tobie podobni wypisuja ze Casillas gra w reprezentacji za zaslugi..Valdes jest lepszy..pytanie tylko kiedy?Jak Casillasowi zaloza opaske na oczy a i wtedy watpie..Nie wspomne juz o poziomie waszej tolerancji..Wg Was nigdy Real niczego nei wygrywa tylko Barcelona "odpuszcza"...Tak odpuscila Lige bo jej sie nie chcialo,gra slabiej bo jej sie nie chce bo to bo tamto bo ..snieg i slonce..Nigdy nie zauwazylem komentarza by chociaz jeden z Was napisal
-graja lepiej dlatego prowadza
Nie mowiac juz o tym ze jezeli ktos ma inne zdanie niz Bordowa "Elita" to jest wrogiem nr 1..Przykladem jest Pele ktory jest przez was besztany przy kazdej sposobnosci bo wyraza inne zdanie..

a polewke mozesz miec z sobie podobnych..jak troche dorosniesz to przyjdz i wtedy bedzie mozna z toba nawiazac dyskusje bo narazie do tego nie dorosles..
2012.03.08, godz. 00:47, AllCell
Leah- sorry ale to jeden wielki bełkot.. calooksztalt, z rana, Piqué.. wez chlopie ogarnij sie, nawiedzony "raczej" nie jestes wiec poprostu odpitol sie ode mnie :P
ps. a moze kiedys przy jakiejs okazji na forum milo podyskutujemy :)
Pozdro !
2012.03.08, godz. 00:46, kqmil
do tego kibica barcelony a co ci chodzi?????????????????!!!

To tylko jedno z wielu zwyciestw barcelony, czy ten bayer wedlug ciebie jest taki mocny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bayer gra w kratke, nawet z przeciętniakami, więc nie dziwi mnie ta wygrana.
Dziwi mnie że real ktory wygral w barcelonie 3-2 , sędziowie im pomagają i nieuznali gola ramosa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No sory,ale ten real prędzej czy pożniej rozniesie barcelonę ktora:
1) jest fantastycznym zespolem
2) niema konkurencji w europie takiej jak mial real galaktyczny wersja pierwsza, bayern monachium, manchester, ac milam, arsenalk, juventus turyn

No sory ale chialbym zobaczy barcelonę czy wytrzymałaby podwojną fazę Ligi mistrzów w latach 2002-2004

Chcialbym to zobaczyc, jak barcelona niszczy wielką fiorentine z batistutą, riu costa, ac milan z maldinimi, pirlo,kako, shevcenko.
Lub barcelone niszczącą bayern monachium z matheusem,efenbergiem,kanhem, lub abarxcleone niszcząsą valencie z kily gonzalesem, mendietą, carbonim, oraz arsenalem z piresem, berkampem, vierą, bądz z juventusem, z thuramem, canavaro, nedvedem, delpiero, davidsem.

Pokaż mi chodziaż 4 drużyny które są w stanie realizowac ekonomicznie z barceloną, lub realem
Ac milan.............................

Wszytkich najlepszych powykupywal real, barcelona ma najlepszych wychowankow , dlatego zę grali znajleposzymi piłkarzami, zambrota, thuram, deco, beleti, to jest tylko ciąg systemu.

Tak samo teraz w realu minie pare lat i ziobaczycie real znowu będzie dzielił i rządził sezon w sezon zdobywał trofea, dlatego ze ma najwiecej pieniędzy, i budowa tego zespołu już sie w zasadzie rok lub dwa zezony skończy. A poziom realu już jest wyższy, chodziąz niemamy messiego, to wyjdą nowi lepsi piłkarze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
prezej czy pozniej, bo w danym systemie tak jest
2012.03.08, godz. 00:45, michalRealfan
Nastrzelał 5 bramek ogórkom i potem wielki król strzelców. W fazie grupowej na cieniaków trafili ( z Milanem jakos taki chętny do strzelania nie był ;p) teraz Bayer, który kompletnie był zagubiony i tak grający... to nawet Zawisza Bydgoszcz, by mu trójke wpakowała. Messi nie wypracował tych bramek, po prostu świetne podania od mistrzów w swoim fachu, którzy karła zawsze szukają, a że jest szybki i zwinny, a obrońcy Bayeru ruszaja się jak wóz z węglem i wogóle byłi zaspani jak po 3 dniach melanżu, to Messi strzelił te swoje brameczki, trafił dzień.
2012.03.08, godz. 00:31, sojerrrr
Proszę Was! Kibiców obu drużyn. Messi dzisiaj miał bardzo dobry mecz i strzelił 5 bramek. W zasadzie Messi to Messi ale naprawdę wg mnie rośnie Tello, wg mnie już świetny piłkarz, nie chcę przesadzać, ale na miarę wielkiego piłkarza... W ilu wystąpił meczach w pierwszym składzie Barçy? Chyba w 5? 6? I właśnie tyle bramek mniej więcej strzelił (wybaczcie jeśli się mylę, ale na pewno jest to zbliżona liczba). Poza tym jego akcje ofensywne zawsze są zaskakujące i przynajmniej kończą się rzutem rożnym. A co do Realu z Espanyolem, po prostu świetna gra ofensywna i naciskanie i stąd zasłużona manita dla Realu. Dajcie już spokój Real sprawiedliwie ograł Espanyol. Co do Messiego... Messi jest na prawdę świetnym piłkarzem i przyznajcie, że te 5 bramek mu się należało dzisiaj. Tym bardziej, że powinniśmy być (my Kibice) wreszcie zadowoleni, że sędziowie (na prawdę czułem ulgę) spisali się całkiem nieźle. Nie było tych kontrowersji i to najważniejsze jest!!! Ludzie, kto się ze mną nie zgadza!!!! Ja jestem oczywiście za "powtórkami", ale uważam, że ostatnie mecze, szczególnie w lidze hiszpańskiej, wołają o pomstę do.... FIFA? :) Także Real +10 do Barçy; .... Messi Manita zasłużona = Szacunek. Nie rozumiem jak można przewagę Realu nad Barçą przyrównywać do dzisiejszego meczu. Pozdrawiam wszystkich :)
2012.03.08, godz. 00:24, sojerrrr
bombel22

W sumie, nic dodać, nic ująć. Zgadzam się z Tobą... Chodziło mi tylko, że odejmowanie Realowi zwycięstwa nad Espanyolem jest równie śmieszne (oczywiście to moje zdanie, z całym szacunkiem) jak odejmowanie goli Messiemu. Ale zgadzam się z Tobą. Bayer zagrał dziś o poziom gorzej niż w poprzednim meczu z Barçą (właściwie powiedzmy sobie otwarcie, że to było dno, poza tą jedną bramką). Jednak oczekiwało się więcej po tym teamie po ostatnim meczu z Bayernem. :) Peace. Jeszcze raz powiem, nikt z normalnych kibiców nie odejmuje Realowi 10 pktów nad Barçą, bo Real w tym sezonie jest lepszy w La Liga, a w Lidze Mistrzów trzeba poczekać, zobaczymy... czekamy na CSKA Moskwa, bardzo się cieszę, że mecz będzie pokazany przez naszą popularną TV, której i tak nie lubię, ale spox. :) Pzdr
2012.03.08, godz. 00:14, Spyke FCB
bombel22 - co nie istnieje? :D Niezłą mam tu już z ciebie polewkę ;D
2012.03.08, godz. 00:14, Spyke FCB
kqmil - żal mi cię chłopcze. Naprawdę mi cię dziecko żal. Nie wiem jak można po raz kolejny przytaczać tę całą serię kłamstw. Jeżeli interesujesz się piłką od tego sezonu, to się tu nie udzielaj, bo nie wiem skąd ty wytrzasnąłeś te teksty o tym, że Messi nic nie strzelił nigdy z wolnego, lub, że nie strzela bramek z dystansu. Resztę głupot nie mam sił dziś komentować, śmieszy mnie też argument karnych, gdyż niedawno wyczytałem, że Messi przez całą karierę nie wykorzystał TRZECH rzutów karnych (dwa w tym sezonie), podczas gdy sam w tej chwili jestem w stanie wymienić więcej zmarnowanych karnych przez Cristiano (i to jak waznych - jak chociażby finał LM, czy nie tak dawno z Barçą).
Cala Barça gra pod Messiego haha? Ty dziecko zdajesz sobie sprawę, że ten człowiek od 4 lat ma rok w rok najwięcej asyst w całej Barcelonie? Bierze udział w niemal każdej akcji zespołu, która kończy się bramką. Dla porównania ten twój zespołowy Cristiano rok w rok oddaje najwięcej strzałów na bramkę, z których gówno wynika, zagarnął dla siebie wszystko - w tym wolne (w których w tym sezonie się po prostu kompromituje). Dziecko ty spadłeś z księżyca? Pogódz się z tym, że Cristiano to piłkarz, którego osiągnięcia przebijają DZIESIĄTKI innych, dziesiątki innych osiągnęło więcej od niego, a jego osiągnięcia przy osiągnięciach Messiego wyglądają, powtórzę to raz jeszcze - ŻAŁOŚNIE!
2012.03.08, godz. 00:06, bombel22
2012.03.08, godz. 00:01, Spyke FCB
Wlasnei to jest wasz problem..Popadacie w totalny fanatyzm ktory staje sie wrecz glupota..Wierzysz w cos co nei istnieje..
2012.03.08, godz. 00:04, bombel22
2012.03.07, godz. 23:58, sojerrrr
Sedziowie nic nie zmienili bo np nie mieli powodu to po pierwsze
Konczac temat sedziow ktory jest zbedny w tym wypadku

Co do Leverkusen..jak masz mur to w niego bijesz..Jak po murze zostaly zgliszcza to nie jest sztuka po nim jechac...
2012.03.08, godz. 00:03, Spyke FCB
bombel22 - a co do moich sympatii, to mam kilku piłkarzy, których lubię bardziej od Messiego.
2012.03.08, godz. 00:02, Leah
AllCell

Konkrety? Nie będę podawał żadnych, bo raz, że się do nich odniesiesz, a ja nie mam zamiaru wchodzić z tobą w polemikę, bo mi szkoda czasu na rozmowy o Barcelonie, dwa, nie rozumiesz co oznacza słowo całokształt? Już ta twoja misja wchodzenia tutaj i komentowania wszystkiego co dotyczy, albo i nie, Barcelony jest śmieszna. Poza tym nie umiesz czytać ze zrozumieniem - przykład; twoja wypowiedź dotycząca udzielania się z rana.
Tak, ja się śmieje, bo co innego można przeczytać na stronach barcy, a co innego można usłyszeć tutaj od ich kibiców; przykład - wymuszenie żółtej kartki przez Piqué przed GD. Tutaj to by sie cules pozabijali, że jak i w ogóle, a na stronach bordowych wszystkie wypowiedzi w jednym tonie. Jakim? Trzeba było go ukarać, bo wymusił i znowu Real będzie piał, że sędziowie nam sprzyjają. I będę mieli rację. Przykładów jest więcej, chociażby wypowiedzi Guardioli.
Ale skąd ty o tym możesz wiedzieć skoro siedzisz tu cały czas? Także pozdro kolego, nie zniechęcaj się i udzielaj jak najwięcej.
2012.03.08, godz. 00:01, Spyke FCB
bombel22 - co to miało być? Przecież Messi jest obecnie najlepszym piłkarzem świata i nie wiem co do tego mają moje sympatie. Tak samo jak Barcelona jest obecnie najlepszym klubem świata - tego się nie da zaprzeczyć, bo tak po prostu jest. Jak Real wygra KMŚ to on będzie najlepszy, to samo tyczy się Cristiano, a co tu mają sympatie do tego - nie wiem? Messiego najlepszym piłkarzem świata trzy razy z rzędu nie wybrali kibice Barcelony, tylko przedstawiciele wszystkich federacji piłkarskich na świecie, więc tak - będąc całkowicie obiektywnym - każdy powie, że Messi jest najlepszym piłkarzem świata. O Cristiano takie coś mogą powiedzieć tylko jego ślepi fani, to samo mogą powiedzieć o Realu, ale będzie to zwykłe kłamstwo - gdyż Real najlepszym klubem świata obecnie nie jest, chyba temu nie będziesz zaprzeczać?
2012.03.07, godz. 23:58, sojerrrr
Proszę Was! Kibiców obu drużyn. Messi dzisiaj miał bardzo dobry mecz i strzelił 5 bramek. W zasadzie Messi to Messi ale naprawdę wg mnie rośnie Tello, wg mnie już świetny piłkarz, nie chcę przesadzać, ale na miarę wielkiego piłkarza... W ilu wystąpił meczach w pierwszym składzie Barçy? Chyba w 5? 6? I właśnie tyle bramek mniej więcej strzelił (wybaczcie jeśli się mylę, ale na pewno jest to zbliżona liczba). Poza tym jego akcje ofensywne zawsze są zaskakujące i przynajmniej kończą się rzutem rożnym. A co do Realu z Espanyolem, po prostu świetna gra ofensywna i naciskanie i stąd zasłużona manita dla Realu. Dajcie już spokój Real sprawiedliwie ograł Espanyol. Co do Messiego... Messi jest na prawdę świetnym piłkarzem i przyznajcie, że te 5 bramek mu się należało dzisiaj. Tym bardziej, że powinniśmy być (my Kibice) wreszcie zadowoleni, że sędziowie (na prawdę czułem ulgę) spisali się całkiem nieźle. Nie było tych kontrowersji i to najważniejsze jest!!! Ludzie, kto się ze mną nie zgadza!!!! Ja jestem oczywiście za "powtórkami", ale uważam, że ostatnie mecze, szczególnie w lidze hiszpańskiej, wołają o pomstę do.... FIFA? :) Także Real +10 do Barçy; .... Messi Manita zasłużona = Szacunek. Nie rozumiem jak można przewagę Realu nad Barçą przyrównywać do dzisiejszego meczu. Pozdrawiam wszystkich :)
2012.03.07, godz. 23:58, krstn
Hamper
Tak trudno zauważyć, że "bordowe dzieci" mają zajawkę po wygranym meczu ich "więcej niż klubu" ? Oni tak mają :) Syf robili na stronach Arsenalu, ManUtd jak grali z nimi w LM rok temu, a tutaj syf robią co drugi dzień.
2012.03.07, godz. 23:57, kqmil
Jestem kibice realu

Powody dla ktorych Messi w chwili obecnej jest lepszy od cristiano jest wiele:
1)Barcelona gra tym systemem wiele lat
2) zawodnicy grali od dziecka ze sobą
3)Całą gra jest podporządkowana pod messiego
4)mesi co by niemówic ma wielki talent, a i miał się od kogo uczyc Od najlepszego piłkarza trzech zezonó ronaldinho, ten to nawt galaktycnzy real zniszczył. z zidane`em, bekhamem, ronaldo,raulem.

5) obojętnie kogo dasz do barcelony ozila, zidane`a, snajdera, ten kto gra pod messiego mają takie cechy , będzie grał bardzo dobrze, wyjątek jest tutaj reprezentacja argentyny bo to sprawa z trenerem , a nie z tym że niema xaviego czy iniesty, bo argentyna zawsze miała b.dobtych piłkarzy,cambiaso, aimar, rikelme.

Ronaldo jest na tym samym poziomie co messi, pomimo zę dziś messi strzelił 5 bramek, ale ronaldo juz strzelił przed nim w jakieś lidze 5 bramek( więc to zaden wyczyn.

Wyczyn dla mnie to to że ronaldo, dużo cwiczy, nie posiada talentu danego od boga jak messi,ale

Trenuje, bije wolne, stzrela na 6 z głowki, szybko biega jest szybszy od messiego, stzrela mnostwo bramek ale jest tylko skrydlowym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zespól nie jest ustawiony pod niego, bo w każdym zespole ktoym grał, był to zespoł ktory gra piłkę, szybką, bezpośrednią.

Messi, natomiast pomimo tego ze stzrelił z wolnego raz w karierze ostatnio, to
1) jest o pewną klasę lepszy od ronaldo(chodzi mi o cechy
2)ma drybling, mija piłkarzy jak tyczki
2)parcei do przod

Ale nie ma inych cech ktore posiada ronaldo
1)mesi ma problemy z karnymi
2) nie strzela z żótów wolnych
3) niepotrafi stzrelic tyle bramek ile cristiano jako skrzydlowy, wszystko co stzrela opiera sie na geniealnym systemie
4)nie potrafi stzrelac goli z dystansu

Obaj są najlepszymi pikarzami świata, ale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cechy ktore ich rożnią , wzajemnie się wykluczają:

Jednak jako kibic obiekwywnie patrząc wolałbym Ronaldo, bo to piłkarz który sprawdzi sie w każdym systemie
-ma cechy bardzo dobre-
- nie gra pod system jeden jak messi
- jest bardzo indywidualny, i bardzo styabilny
-pozatym

Z barceloną można wygrac, przykład 4;2 chelsea-barcelona, z najlepszym pilkarzem w histroi Ronaldinho, te dwa sezony, nawet zidane,messi jego nieprześcigną.
2012.03.07, godz. 23:56, tomyleejohns
Guardiola: "Messi is among the greatest. Di Stéfano, Cruyff, Maradona... And I add Pele, otherwise he'll be angry :)

a teraz się napinajcie :D
2012.03.07, godz. 23:53, raull ganzo
Bayer Leverkusen - Klub który przyjechał na Camp Nou po koszulki piłkarzy Barcelony..

Apoel Nikozna - Klub który bawi się w Grecję z Euro 2004.

Tak podsumuje to co się działo!!


Hala Madrid
2012.03.07, godz. 23:50, AllCell
Leah..chyba ty sie nasmiewasz.. beka to z Ciebie :P ciagle jakies pitolenie.. ale co ja pytam o konkrety.. Ciebie? :D
2012.03.07, godz. 23:50, bombel22
2012.03.07, godz. 23:39, Spyke FCB
I vice versa..ty tez piszesz ze jest najlepszy bo go najbardziej lubisz i nie wmowisz nikomu ze tylko wylacznie ty obiektywnie patrzysz na temat..
2012.03.07, godz. 23:48, bombel22
2012.03.07, godz. 23:39, Pablo917
Raz klepie i strzela 7...W kolejnych 5 meczach moze klepac i strzeli po 1..nie ma zasady..Wypada zejsc na ziemie bo niedlugo sa ligowe mecze na wyjezdzie ktore beda trudne i dla bordowej i dla bialej barykady..
2012.03.07, godz. 23:45, Hamper
Wchodzę na stronę o Realu a wiekszosc komentarzy o barcelonie. Ludzie! Wali me messi, xavi, barcelona i cala ich katalonska autonomia. W jakim celu o tym tu pisac? Czyzbyscie pomylili strony? Ale polakowi i tak nie wytlumaczysz. Ehh
2012.03.07, godz. 23:43, Leah
AllCell

A ja nie mówię, że się z rana udzielasz, tylko, że z rana się z ciebie naśmiewamy.
Za całokształt chłopie, za całokształt.
2012.03.07, godz. 23:42, arrdianoo
Pablo917

Na pewno pisalibyśmy o tym na SWOJEJ stronie !!!!!!!
2012.03.07, godz. 23:42, Peluquero
Ja łącznie w ciągu 2 ostatnich lat rejestrowałem się na BO.pl 4 razy i moja najdłuższa przygoda z tym portalem liczyła 3 komentarze - dwa razy za sprawą nie znoszacego wszelkiego sprzeciwu i krytyki rkoemana mój komentarz poleciał w ciągu kilku sekund. Rm.pl jest bardzo otwarty i pobłażliwy, co z jednej strony jest dobre, trzeba dawac przykład, z drugiej zaś - w szczególności dla mnie - nie bardzo - bo jak widzę jakiś głupawy komentarz kibica FCB (o co nie trudno) to lubie sobie rzucić mięskiem, nawet za cenę 2 tygodniowych wakacji na tej stronie.
2012.03.07, godz. 23:41, arrdianoo
Wypad... Gdzie są admini moderatorzy itp jak potrzeba ?

Zróbcie ostrą segregacje ,,kibiców" i oczyśćcie atmosferę bo po każdym meczu farsy robi sie bajzel ze szokkkkkkk
2012.03.07, godz. 23:40, Leah
michal2601

Daj sobie spokój, przecież to kretyn jest.
Najpierw mówi, że liczy się cała liga, a potem przytacza za dowód starcia z Ligi Mistrzów, czyli tych 30%, których się podobno nie bierze pod uwagę. Ja się do dzisiaj nie dowiedziałem jak porównał wszystkie zespoły z jednej ligi do tej z drugiej i nadal nie wiem, kto jest lepszy Rayo czy Borussia.
O reprezentacjach nawet nie ma co się wypowiadać, raz, że to inna bajka, dwa, że piłkarze grają tam gdzie im płacą i tam gdzie mają szanse na grę. Jasne, że ktoś woli iść do PL i grać niż grzać ławę w innej lidze.
Na naszej stronie jest to samo, to jest jakiś frustrat, ubzdurał sobie coś i się tego trzyma, bo on ma rację, a reszta nie. Amen
2012.03.07, godz. 23:39, Pablo917
Ciekawe jakby to Ronaldo 5 bramek strzelił ? Też byście pisali,że to słaba drużyna itp? Nie! pisalibyście jak to Ronaldo jest lepszy od Messiego i takie inne rzeczy :) śmieszy mnie jak niektórzy piszą,że Barça klepie piłke i nic z tego nie wynika...krew zalewa jak się to czyta. Taką właśnie filozofią gry Barça w 1 sezonie zgarneła wszystko co się dało w piłce nożnej po 3 latach takiej gry nadal są numer 1 na świecie ale to i tak będzie dla większości "klepanie na własnej połowie i co za tym idzie nic nie dające podania". Nie musze już przytaczać w ostatnich 4 sezonach jak to Real jest miażdżony przez Barcelone która gra klepke na własnej połowie :)
Good luck !
2012.03.07, godz. 23:39, Spyke FCB
BenekCristiano - nie napisałem, że Cristiano jest piłkarzem przeciętnym, tylko dobrym, nawet bardzo dobrym, ale na litość boską - jak można napisać, że jest lepszy od Messiego? Nikt ci nie broni go wielbić jak tylko Ci się podoba, przecież można mieć ulubionego piłkarza jakiego się chce, ale pisanie, że dany piłkarz jest najlepszy na świecie, tylko dlatego, że się go lubi, jest delikatnie mówiąc trochę głupie. Pozdro!
2012.03.07, godz. 23:37, krstn
oO jak zwykle po dobrym meczu Barçy banda napinaczy leczy kompleksy. Oby znowu w lidze sędzia nie musiał gwizdać spalonych, żeby Was ratować.
2012.03.07, godz. 23:35, AllCell
Leah - moze zarzuc jakies kontrety bo na razie pitolisz farmazony o Chopinie.. zly humor ?
ps. z rana rzadko tutaj sie udzielam ;]
2012.03.07, godz. 23:34, arrdianoo
Spadać stąd kibice fani i uwielbiacze barcelony messiego itp
Macie swoją stronę to cieszcie sie tam zwycięstwem nie napinajcie sie tu bo w tamtym sezonie jak Ronaldo ładował bramy to mówiliście ze liczy sie tylko wygrana wiec śmieszne są te porównania CR i messiego dla messiego szacun za ta 5 my dzisiaj żadnego meczu nie mieliśmy ta strona została utworzona by pisać o REALU MADRYT... i wszystko WYYYPADDD...
2012.03.07, godz. 23:32, BenekCristiano
Spyke FCB

Przyjacielu, a gdyby Cristiano byl przecietnym pilkarzem, to z kim Messi by rywalizował? Ze sobą czy z Xavim? A własnie. Ronaldo jakko jedyny odbiera Messiemu Złotego Buta, bo nikt inny by tego nie zrobił, Messi zgarnia 75% nagrod indiwidualnych, ale do 100% stoi nad nim przeszkoda - jest nią Ronaldo. Pozdrawiam.
2012.03.07, godz. 23:32, semmiczudo007
klitschko
a mozesz nam wszystkim kibicom realu i innym w tym koledze, ktory jest kibicem mu, ktorego bardzo cenie czy placzescz teraz?
wydaje mi sie ze szukasz dziury w calym zasmiecajac tak jak kolega napisal(szacunek dla Ciebie bo widac ze prawdziwy z Ciebie kibic i masz gdzies prowakacje)
klitschko jestes na tej stronie potrzebny jak wrzod na dupie. podejrzewam ze od dziecinstwa mama wieszala ci kielbase na szyji zeby sie pies z toba bawil bo nawet on nie traktowal cie powaznie. 23.30 dyktando kto napisze>? trzymamy kciuki i obys nie zaspal
2012.03.07, godz. 23:31, kqmil
Cristaino - a messi-co by niemówic galaktyka argetyńczyka jest większa od galaktyki cristiano co nieznaczy że cristiano jest tylko b.dobrym piłkarzem.
To co daje messiemu przewage to to że ma olbrzymi talent,dany od boga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I prze to może mijac każdego jak chce, a tym sie wygrywa mecze, dlatego Ronaldinho wygrywał LM z barceloną,ale brak stabilizacji zniszczył jego.

Co do krystyny-jest z innej galaktyki ma to co messi nieposiada:
1)mega syzbkośc
2) instykt bramek
3)zwinośc
4)indiwidualnosc( który skrzydłowy potrafi strzelac tyle bramek

Ale ta checha przechodzenie zawodników drużyny jak pachołki, tego crizstiano niema, dlatego messi jest od niego lepszy.

jestem kibicem realu, i mam nadzieje że wymęczymy tą barcelonę, ale obawiam sie ze jako pierwszy team barcelona moze wygrac LM dwa rzy z rzędu.
2012.03.07, godz. 23:31, JaneK07
Spyke FCB -
z tym "zalosnie" to mogles sobie odpuscic.
2012.03.07, godz. 23:29, klitschko
@michal2601

Przeczytaj moj pierwszy post, bo sie chlopie osmieszasz. Mowie ze nie ocenia sie calosci po 30% a Ty oceniasz po 20%! Rece opadaja...
2012.03.07, godz. 23:29, JaneK07
Spyke FCB -
z tym "zalosnie" to mogles sobie odpuscic.
2012.03.07, godz. 23:27, BenekCristiano
zizou85

To sobie wielb Messiego, tnij sie nożem, ze nie gra u nas. Ja bede za Cristiano, oczywiscie twierdze, ze po moim nicku stwierdziłes, ze jestem sezonowcem, no tak. Nikt juz nie moze miec nickow ze swoimi idolami, jakie przykre. Masz racje - zakoncze z Toba tę dyskusje, ktora nic nie wnosi, Ty bedziesz mial swoje fantazje, ja swoje :) Mi zostaje zachwyt Ronaldo i tyle.

P.S Nie musze sie spuszczac, uwierz, nie musze :).
2012.03.07, godz. 23:27, qwerty32121
Teraz pewnie ciepłe kuleczki i Barça trafi na APOEL.
2012.03.07, godz. 23:27, pitun2410
APOEL w ćwierćfinale :) można ? można !
2012.03.07, godz. 23:26, JaneK07
Spyke FCB -
z tym "zalosnie" to mogles sobie odpuscic.
2012.03.07, godz. 23:24, Spyke FCB
BenekCristiano - nic takiego nie sugeruję, stwierdzam jedynie, ze Cristiano to dobry piłkarz, ale nic więcej. Istniało dziesiątki lepszych piłkarzy, którzy osiągnęli znacznie więcej (bo przecież 1 złota piłka i jedna liga mistrzów to chyba nie są jakieś nieziemskie osiągnięcia?). Przy osiągnięciach Messiego zaczynają już wyglądać powoli z lekka żałośnie.
2012.03.07, godz. 23:24, kqmil
Wygrali wszystko prawie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko Mourinho jako jedyny potrafił wygrac z wielką barceloną
4-2 jako trene chelse z genialnym ronaldinho bo wtedy był najlepszym piłkarzem świata, lecz po roku spadł na sam dół.
Messi- strzelił pięc bramek, na ten dzień ma 50 bramek,a sezon się nieskończył. CR7 ma 37 bramek,pomimo że jestem kibicem realu, to uważam że jedyną bronią na barcelone jest atak, szybki, precyzyjny.
Gdyby babcia miała wąsy, jeżeli real zagrałby za bayer myśle że wpadłoby więcej bramek, bo barcelona ma mega dziurawą obronę.
Ale Messi, to piłkarz który posiada inne atrybuty od krystyny dlatego jest od niego lepszy.
1)Pewnośc
2)prezycja
3)pęd do przodu
4) sam na sam(są obrońcy którzy umieją jego zatrzymac, ale ta cecha dla piłkarza jest najważniejsza, jeżeli mijasz piłkarzy jak tyczki to tym wygrywasz mecze sam, przy wsparciu kolegów
2012.03.07, godz. 23:23, zizou85
Benek jestem komedia bo widzę to co 90% piłkarskiego świata i nie spuszczam się nad Cr? Ciekawe. Widać że kibic 2 sezonów. Nie odpisuj mi już lepiej bo swój poziom już pokazałeś... No coś niesamowitego kibicuje RM a nie ubóstwiam Cr i mam czelność wywyższać Messiego. SKANDAL ! kto tu jest komedią Panie Benek. Patrze bez różowych okularów i coraz więcej kibiców RM również jwśli chodzi o Cr - Messi.
2012.03.07, godz. 23:22, michal2601
2012.03.07, godz. 22:43, klitschko

Jeśli pozwolisz to wdam się z tobą w polemikę.
(z góry przepraszam, jeśli jesteś dziewczyną, ale ani po nicku ani po wypowiedzi nie wynika twoja płeć, zatem przyjmuję, że jesteś chłopakiem :P)

Zatem...

Na jakiej podstawie sądzisz, że środek i dół tabeli jest lepszy w przypadku ligi niemieckiej??? Nie poparłeś niczym swojej hipotezy.
Przykładowo. Herta Berlin i Sporting Gijon. Dla mnie są to 2 kluby na bardzo podobnym poziomie. Co więcej mogę nawet twierdzić, że Sporting Gijon rozniósł by w proch i w pył, a i tak najlepsze w tym jest, że nie jesteś w stanie udowodnić mi, że jest inaczej. Gdyż z natury drużyny z dołu tabel dwóch innych narodowościowo lig nigdy nie spotkają się w innym niż towarzyskim spotkaniu.
W tym sezonie Liga hiszpańska jest na prawdę silna. Wydaje mi się, że nawet silniejsza od angielskiej. Dlaczego? A no dlatego, że prezentują się świetnie w europejskich pucharach a i drużyny z dołu tabeli nie odpuszczają żadnego meczu Barcelonie, co nie jest takie łatwe.
Kolejny argument, który zaprzecza twojej hipotezie - zadam ci go w postaci pytania na które odpowiesz sobie sam.
Mianowicie. W której lidze gra najwięcej Mistrzów Świata i Europy? (chodzi o piłkarzy, którzy grali w tych zwycięskich mistrzostwach)

Real i Barça > Świat
Prosty schemat, który uzmysławia jak silna jest hiszpańska piłka.
Valencia, Atl. M, Ath, B, Sevilla > wszystkie drużyny Bundesligi.

Nawet Bayern nie gra tego co chociażby 2 sezony temu. Borussia pokazała w LM na co stać mistrza Ligi Niemieckiej.
To, że ktoś dobrze radzi sobie na własnym podwórku to nie znaczy, że poradzi sobie tak w najpotężniejszej lidze świata - LIDZE MISTRZÓW.
LM - jest to według mnie najważniejszy wyznacznik potęgi ligi (jakieś 80% wagi)
LE - to 10%
zaś pozostałe 10% to już tylko i wyłącznie rozgrywki krajowe (np. piłka miła dla oka, wyrównany poziom, finanse drużyn itp.)


2012.03.07, godz. 23:20, BenekCristiano
Spyke FCB

A niech ma 10 ZP, co z tego? Sugerujesz, ze Ci co podziwiają Cristiano, przerzucą sie i beda nasladowali Messiego? Chyba kpisz sobie. Real Madryt to nie barcelonka, o nie moj drogi :)
2012.03.07, godz. 23:20, JaneK07
Spyke FCB -
powiedzmy 2 , jedna zdobyta z dupy za nic a 4 za co?
2012.03.07, godz. 23:16, Spyke FCB
zizou85 - szacunek dla Ciebie, gdyby każdy potrafił przyznać tę oczywistą wręcz kwestię, pewnie nie wbijaliby tu żadni fani Barcelony (nie licząc tych paru chorych narwańców, ale z takimi nic się niestety nie da zrobić). Po prostu nie wiem po co część kibiców Realu rozpoczyna co jakiś czas na nowo dyskusję o tym, kto jest lepszy - Messi czy CR, choć nie ma tu o czym w ogóle dyskutować, na co dowodem są 3 ZP z rzędu i czwarta w drodze. Pozdrawiam.
2012.03.07, godz. 23:15, Leah
AllCell

Tak, ja i mój kolega, kibic Barcelony, pozdrawiamy cię serdecznie. Codziennie rano na porannej kawie poprawiasz nam humory swoim bajdurzeniem. Więcej emotek wciskaj do komentarzy, jak na doskonałą wypowiedź przystało.
2012.03.07, godz. 23:14, BenekCristiano
zizou85

Miło mi Cie poznac, Benek jestem :) Jesli posiadasz 27lat, to uwierz mi, ze teraz nie moge wytrzymac ze smiechu, bo jestes dla mnie komedią. Dla mnie i dla wielu to Ronaldo jest lepszy, dla mnie to pilkarz kompletny, szukajacy przygod, grac potrafi wszedzie, na calym globie by zdobywal po 40goli na sezon. Piłkarz kompletny jak dla mnie i nie masz prawa mi tak twierdzić, bo zawsze bede stał za nim murem, a Ty przestan pajacowac, obrazając mnie, a nawet nie znajac mnie. Silny frustrat za komputerem, smiech na sali. :)
2012.03.07, godz. 23:13, klitschko
Ranking UEFA dotyczy zespolow grajacych w europejskich pucharach a te stanowie zaledwie ok 30% danej ligi. \

Ja nie mowie ze 30% ligi niemieckiej jest lepsze od 30% ligi hiszpanskiej, tylko ze 100% od 100%, widziz roznice?

To zaden argument. Podaj sensowny arguemnt albo zamilcz!
2012.03.07, godz. 23:11, Leah
klitschko


Argument? Na co? Podać ci stronę z rankingiem Uefa?
Sam nie umiesz znaleźć? Wcale mnie to nie dziwi.

I co? Dowiem się w końcu czy Borussia jest lepsza od Levante czy nie?

Powiem ci jedno. I zapewne to będzie zdanie wielu. I to nie tylko kibiców z tej strony, ale i z naszej - United.
Sam się zamknij, bo bredzisz i zaśmiecasz nasze strony.

2012.03.07, godz. 23:10, klitschko
@semmiczudo007

Podaj kontrargumenty a jak nie to zamilcz!
2012.03.07, godz. 23:09, zizou85
Jezuuuuu znowu Cr vs Messi ? Ten temat był wałkowany miliard razy... Wszyscy wiemy że Messi to poziom nieosóągalny dla Cr. Nikt nie stawia Cr nad Messim chyba że ludzie typu BenekCristiano i inne chłopaczki z jego plakatami w pokoju zamiast godła RM. Jestem kibicem Realu i żaden problem mi jest uznać wyższość Argentyńczyka.. Gdyby był w innym klubie jak Barça to pewnie inna gadka by szła i 99,9 % ludzi tu na forum by go chętnie widziało w białej koszulce....
2012.03.07, godz. 23:09, AllCell
Leah
to fajnie ze masz ubaw, milo mi :)
2012.03.07, godz. 23:09, klitschko
@zidaunbpe

Podaj kontrargumenty albo zamilcz! I nie uzywa slow, ktorych znaczenia nie znasz
2012.03.07, godz. 23:09, semmiczudo007
klitschko

nie znam cie ale moja ciocia, ktora pracuje w tworkach mowi ze uciekles stamtad jakis czas temu. nie zamierzam
ci ublizac bo to nie w moim stylu poniewaz nic mi nie zrobiles a tym bardziej nieznajac cie nie jestem upowazniony do wypowiadania sie bezposrednio o tobie. sa jednak osoby ktore mialyz toba stycosc i z ich wypowiedzi wynika ze jestes niespelnionym pilkarzem poniewaz grajac w pilke potrafiles ja nawet kopnac i chciales zostac gwiazda ale sie nie udalo. potem sie zalamales do takiego stopnia ze zaczales sikac do zlewu i naczyn nie wyciagac. w imieniu wszystkich kibicow realu wspolczujemy i ubolewamy na d toba. serdecznie pozdrawiamy i zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia
2012.03.07, godz. 23:07, zidaunbpe
klitschko

nikt ci nie bedzie niczego argumentowal hipokryto, bo nie ma czego
2012.03.07, godz. 23:07, bandyta

"acha, jak się tak podniecasz Messim to idź do fanów Barçy się popodniecać bramkami strzelanymi ogórkom. na pewno będzie stała gadka, że CR7 strzela tylko słabym drużynom..."

To sie nazywa zazdrość!
2012.03.07, godz. 23:05, fellow
2012.03.07, godz. 22:40, oumajgad
Bayerowi nastukali 7 goli, a w następnej rundzie i tak sędzia będzie musiał uratować katalońską dupeczkę jak znam życie.

Cos ci sie chyba pomylilo chlopczyno, bo ostatnio to raczej realowi ratują dupe a nie barcelonie ;) nie wracaj do sytuacji sprzed sezonu ;)
2012.03.07, godz. 23:04, klitschko
@raul1976

Podaj kontrarguemnty, a jak nie to zamilcz!
2012.03.07, godz. 23:02, wingedhussar
klitschko
Anglicy mysleli, ze kupia sobie tytuly w Europie za petrodolary, a dostaja baty od nawet nie topowych klubow, smiech na sali, nie wiem gdzie Ty widzisz, ze reszta pilkarskiej Europy tak daleko w tyle za Angolami, tylko powiedz jak wytlumaczysz mi fakt, ze w cwiercfinale prawdobodobnie nie zobaczymy zadnego angielksiego zespolu?
2012.03.07, godz. 23:01, raul1976
klitschko


Skończ już, oszczędź sobie wstydu, a nam nerwów.
2012.03.07, godz. 22:59, klitschko
@Leah

Napisz jakis sensowny argument to porozmawiamy. Poki tego nie zrobisz to milcz.
2012.03.07, godz. 22:58, bombel22
2012.03.07, godz. 22:45, amma
NAs to nie obchodzi..ale tych co tu wchodza i spamuja "swoja" wygrana interesuje..
2012.03.07, godz. 22:57, zidaunbpe
messi niesamowity, 5 goli to 5 goli, nalezy sie uznanie, leverkusen nie pokazalo nic, zero woli walki, wiary w awans, tylko ulatwiali gre przeciwnikom nic nie robiac
2012.03.07, godz. 22:57, bombel22
2012.03.07, godz. 22:45, amma
NAs to nie obchodzi..ale tych co tu wchodza i spamuja "swoja" wygrana interesuje..
2012.03.07, godz. 22:56, Leah
klitschko

Najlepszy ekspert w dziedzinie piłki nożnej.

Porównał 20 zespołów z jednej do 18 z drugiej za pomocą najbardziej obiektywnego środka jakim jest boisko.

Człowieku, ile osób, na ilu jeszcze forach musi cię wyśmiać, żebyś się stuknął w głowę? Nawet Uefa twierdzi inaczej niż ty, piłkarze, trenerzy, a ty dalej swoje. To jest chore.

Najpierw pierdzielisz, że liczą się wszystkie zespoły, a potem przytaczasz za dowód starcia niemiecko - hiszpańskie. A Herta Berlin jest lepsza od Rayo, czy nie? Sprawdziłeś? Zagrały ze sobą? Skąd się biorą takie czuby jak ty?

Jesteś lepszy niż AllCell, z którego mamy ubaw regularnie jak tylko się tu wypowie.
2012.03.07, godz. 22:52, semmiczudo007
moj szwagier jest "kibicem" barcy i dzwoni do mnie jak barca wygra(ostatnio dzwoni co 2 tyg kiedy graja u siebie bo wyjazdy raczej na remis) a kibicuje im od dawna ale my kibice realu mamy wyzszy poziom poniewaz jestesmy w wiekszosci z realem od dawna poniewaz nie jest sztuka kibicowac druzynie, ktora od dawna nic nie zdobyla poza cdr. fajnie nieraz czyta sie kibicow barcelony ktorzy wiedza czym jest kibicowanie i nie napinaja sie tylko kibicuja na dobre i na zle. wiekszosc kibicow barcy to sezonowcy a u nas nie bo jaki mialby cel sezonowiec kibicowac druzynie ktora nie jest na topie. kupa katolonska bylo odbiciem pilki w kierunku ludzi nie szanujacych rywala i majacych czelnosc prowokowac realowcow. tyle w temacie
2012.03.07, godz. 22:52, oumajgad
Teraz przez 24 lata będziemy wysłuchiwać o tym jak to lessi strzelił podrzędnej niemieckiej drużynie 5 goli... Kolejny powód dla którego matki gimnazjalistów będą miały więcej pościeli do prania...
2012.03.07, godz. 22:51, szczepi87
CuleToSezonowcy
Strata to by była jakby tramwaj cię rozjechał. Takie rekordy to normalne że ktoś kiedyś pobije. Dziś ten jutro inny zresztą to jeszcze 20 bramek.
2012.03.07, godz. 22:48, bombel22
2012.03.07, godz. 22:45, amma
NAs to nie obchodzi..ale tych co tu wchodza i spamuja "swoja" wygrana interesuje..
2012.03.07, godz. 22:48, Koriolan
Jestem tutaj, bo nie mam życia.
2012.03.07, godz. 22:47, soska66
@semmiczudo007

Liga jest juz przegrana, wiec nikt za niczym plakac nie bedzie. Cele na reszte sezonu sa 3 - wygrac LM, wygrac puchar krola, wygraz z Realem w GD
2012.03.07, godz. 22:47, raul1976
Czy klitchki to nie moznaby raz na zawsze zbanować? Pod co drugim postem spamuje: umieszcza te swoje herezje i jakieś chore statystyki. Takie przypadki się leczy, póki jeszcze nie jest za późno.

Jeśli jednak po dzisiejszym meczu Barça - Leverkusen nadal będzie się upierał że liga niemiecka jest lepsza od hispzańskiej, to chyba trzeba go uśpić!
2012.03.07, godz. 22:47, szczepi87
Jak ci Niemcy dojechali aż tak daleko w tej edycji LM??? O_o
Messi już jest 5 w klasyfikacji strzelców LM w historii. Sobie poprawił statystyki
2012.03.07, godz. 22:47, BenekCristiano
Jaki zjazd katalońców :O Nie do wiary. Po prostu lece i wciskam Screeny :D
2012.03.07, godz. 22:45, AllCell
Cule to sezonowcy - sam Raúl powiedzial niedawno zeby nie mowic o o jego rekordach bo i tak wszystkie szybko Messi pobije.. (chodzilo glownie o Europe).. wiec Raúl nie ma z tym problemu :)
2012.03.07, godz. 22:45, BenekCristiano
klitschko

Ale co z tego, jak przychodzi LM i niemieckiej nie ma? : |
2012.03.07, godz. 22:45, amma
Co wy nie macie nic lepszego do roboty tylko Barcę oglądać? Jeszcze mecze w lidze rozumiem - tam ich wyniki są bezpośrednio związane z naszymi ale tu? Co nas obchodzi Barça w LM? Mnie tyle, co Bazylea na przykład. Póki na nich nie trafimy mam ich w głębokim poważaniu, mogą sobie i 30-0 wygrywać, koło tyłka mi to lata, nie rozumiem, czemu Wam nie.
2012.03.07, godz. 22:44, El Angel de Madrid
_RSAH_Madridista :

specjalnie dla Ciebie ^^

http://www.youtube.com/watch?v=PBZj006AvDo&feature=youtu.be
2012.03.07, godz. 22:44, Koriolan
Za dużo filozofuję. Przepraszam.
2012.03.07, godz. 22:44, Ruud1984
Gracze AOPELU pokazują Bayerowi jak się powinno grać. Drużyna której wszyscy mówili że z grupy nie wyjdzie potrafi walczyć. Brawo
2012.03.07, godz. 22:44, BubuNo.1
semmiczudo007

AMEN!
2012.03.07, godz. 22:43, klitschko
Ranking lig europejskich:
1 angielska
2 niemiecka
3 hiszpanska
4 wloska
5 francuska
6 rosyjska

Postawa w europejkisch pucharach to tylko jeden wyznacznikow sily ligi, nie moze byc on decydujacy z prostego powodu. Liga sie sklada z 20 czy 18 zespolow a w europejskich pucharach bierze udzial 6 czy 7 zespolow a wiec ok 1/3 zespolow z danej ligi! Poziom ligi tworzy 100% zespolow, 20 zespolow a nie 6 czy 7. Biorac pod uwage 100% zespolow z ligi niemieckiej i 100% zespolow z ligi hiszpanskiej to Bundesliga jest lepsza. Biorac pod uwage 33% zespolow bioracyhc udzial w europejskich pucharach a wiec tylko gore tabeli to liga hiszpanska jest nieznacznie lepsza od niemieckiej. W obu przypadkach najlepsza jest liga angielska.

Liga niemiecka jako calosc - 18 zespolow, jest lepsza od ligi hiszpanskiej, jako calosci - 20 zespolow. Nie ocenia sie sily ligi po 1 zespole(to ze mistrz Niemiec nie awansowal do fazy pucharowej LM, nie oznacza ze cala liga jest slaba, tak samo jak to ze MU odpadl z LM) czy po 2 zespolach - to ze Real i Barcelona to dwa najlepsze zespoly na swiecie nie oznacza ze liga hiszpanska jest najlepsza liga na swiecie. Nic z tych rzeczy.

Zdecydowanie najlepsza liga na swiecie jest liga angielska, potem jest duza przepasc a nastepnie jest liga niemiecka i tuz za nia, odrobine slabsza liga hiszpanska. Czwarte miejsce nalezy do Serie A, piate do ligi francuskiej a nastepne do rosyjskiej.

O tym ze Bundesliga jako calosc jest lepsza od La Liga swiadcza chociazby wyniki konfrontacji niemiecko-hiszpanskich w europejskich pucharach w tym roku.
Schalke wyeliminowalo w LM Valencie, Bayern dwa razy ogral w grupie Villarreal, Hannover w kwalifikacjach LE wyeliminowal Seville, Bayer pokonal w grupie a potem przegral z Valencia i kosztem hiszpanskiego zespolu zagra w fazie pucharowej LM. We wszystkich tych 4 potyczkach gora koniec koncow byly zespoly niemieckie. To nie przypadek.

Liga hiszpanska ma mocniejsza gora tabeli od ligi niemieckiej, ale juz srodek i dol tabeli mocniejszy jest w Bundeslidze co powoduje ze jako calosc Bundesliga jest odrobine lepsza od La Liga.


Dol ligi angielskiej jest chociazby dlatego lepszy ze gra w nim wiecej reprezentantow krajow ktore graly na MS w RPA( a wiec nieprzypadkowych reprezentacji) niz w zespolach dolu ligi hiszpanskiej gdzie reprezentantow poszczegolnych panstw jest bardzo malo:

Ligi, z których wywodzą się uczestnicy mundialu:

117 - Anglia
84 - Niemcy
80 - Włochy
59 - Hiszpania
45 - Francja
34 - Holandia
25 - Japonia
21 - Grecja, Meksyk, Portugalia
20 - Korea Północna
209 - pozostałe

Kluby z największą ilością piłkarzy powołanych na MŚ 2010:
13 - FC Barcelona (7 Hiszpania, 2 Francja, 1 Argentyna, Brazylia, Meksyk, WKS)

12 - Chelsea Londyn (4 Anglia, 3 Portugalia, 2 Francja, WKS, 1 Serbia)
- Liverpool FC (3 Anglia, 2 Argentyna, Hiszpania, Holandia, 1 Dania, Grecja, Słowacja)

11 - Bayern Monachium (7 Niemcy, 2 Holandia, 1 Argentyna, Francja)

10 - Arsenal Londyn (4 Francja, 1 Dania, Hiszpania, Holandia, Meksyk, Kamerun, WKS)
Inter Mediolan (3 Brazylia, 2 Argentyna, 1 Ghana, Holandia, Kamerun, Serbia, Słowenia)
Paanthinaikos Ateny (8 Grecja, 1 Brazylia, Francja)
Real Madryt (5 Hiszpania, 2 Portugalia, 1 Argentyna, Brazylia, Holandia)

9 - Ajax Amsterdam (3 Holandia, 2 Dania, Urugwaj, 1 Kamerun, Serbia)
Juventus Turyn (6 Włochy, 1 Brazylia, Dania, Urugwaj)
Tottenham H. Londyn (5 Anglia, 2 Kamerun, 1 Brazylia, Honduras)
VfL Wolfsburg (2 Brazylia, 1 Algieria, Dania, Japonia, Nigeria, Paragwaj, Słowacja, Szwajcaria)

8 - Portsmouth FC (2 Algieria, Nigeria, 1 Anglia, Ghana, RPA, WKS)
Udinese Calcio (2 Chile, Włochy, 1 Ghana, Serbia, Słowenia, Szwajcaria)

7 - AC Milan (3 Włochy, 1 Brazylia, Ghana, Holandia, USA)
Benfica Lizbona (2 Brazylia, Portugalia, 1 Argentyna, Paragwaj, Urugwaj)
Everton Liverpool (2 Nigeria, 1 Australia, Holandia, RPA, Szwajcaria, USA)
HSV Hamburg (4 Niemcy, 2 Holandia, 1 WKS)
Manchester City (2 Anglia, 1 Argentyna, Holandia, Paragwaj, Słowacja, WKS)
Olympique Lyon (4 Francja, 1 Brazylia, Kamerun, WKS)
Twente Enschede (2 Australia, 1 Holandia, RPA, Słowacja, Szwajcaria, WKS)
Valencia CF (4 Hiszpania, 1 Portugalia, Serbia, Urugwaj)
VfB Stuttgart (3 Niemcy, 1 Holandia, Meksyk, Serbia, WKS)
2012.03.07, godz. 22:43, bombel22
Miejmy nadzieje ze awansuje Apoel do dalszej fazy..Mniejszy budzet niz Wisla a jednak mozna..
2012.03.07, godz. 22:43, szkutnik91
Watpie żeby legia wygrała z bayernem monachium
2012.03.07, godz. 22:43, RealDawid
CuleToSezonowcy - z całym szacunkiem do Raúla , ale On nie zdobył przez całą swoją karierę nawet połowy tego co Messi. Więc nie wiem o jakiej stracie dla futbolu piszesz , porównywanie Raúla do Messiego to śmiech , Hiszpan nigdy nawet nie powąchał złotej piłki , Messi ma je już trzy.
2012.03.07, godz. 22:42, pitun2410
UWAGA, UWAGA zaraz zacznie się napływ "kibiców" Barcelony na naszą stronę :)

mimo to szacunek dla Messiego za 5 goli w Champions League.
2012.03.07, godz. 22:42, Kluivert888
zwykły typ
a wiesz co to słownik ortograficzny?
masturbacji :))
idź spać bo do szkoły na 8 i nie zapomnij kredek na plastykę
2012.03.07, godz. 22:42, ZwyklyTyp
realdawid
wali mnie tak samo ronaldo jak messi
nie kibicuje 1 samcowi biegajacemu po boisku nie jestem gejem zeby bujac sie w typie.
wiec zamknij morde
2012.03.07, godz. 22:41, semmiczudo007
5 zespół bundesligi, gdzie na pierwszym miejscu jest borussia samo mówi za siebie. myślę że legia w obecnej formie dostałaby mniej i to dużo mniej a wy się jaracie messim. a teraz kibice barcy odpowiadają: kto wygra lige?głośniej... kto?...kto? kibice barcelony pisza o ronaldo ze placze itd a pamietacie wisłe i 1:0. wstydu oszczedzcie bo nic inego nie pozostaje wam jak wchodzic na strone realu i prowokowac. jeszcze troche i na 7-8 kolejek przed koncem z taka gra w lidze bedziecie płakac. teraz real ogrywa cska i jedziemy z ta mocna kupa katalonii

2012.03.07, godz. 22:41, Karager
Stawiam 100 zł że w ćwierćfinale Real dostanie jakiś Milan a Barça APOEL lub Lyon..
2012.03.07, godz. 22:41, RealDawid
ZwykłyTyp- "Dzieciaku" - pojazd na poziomie gimnazjalisty . To nie jest strona Ronaldo tylko Realu , jak chcesz walić gruche przy plakacie Ronaldo to proszę bardzo , ale nie oznacza to że każdy musi wmawiać sobie takie pierdoły że ten gość jest chociaż zbliżony poziomem do Messiego. To zupełnie nie ten poziom , Messi to wirtuoz , Ronaldo to po prostu silny i szybki napastnik. HM
2012.03.07, godz. 22:40, CuleToSezonowcy
Będzie to wielka starta dla futbolu jesli ktos taki jak Raúl straci swój rekord goli w LM na rzecz kogoś takiego jak Messi.
2012.03.07, godz. 22:40, ronaldo1994
Już widzę ekstaza kibiców Barçy. Tak naprawdę Bayer nic dobrego przez mecz nie pokazał oprócz tej bramki. Tyle błędów, długie piłki, które nic nie dawały, a przynosiły tylko straty. Oby w ćwierćfinale już Barça trafiła na kogoś mocnego, bo wtedy lepiej widać jak grają. Może Real? Oczywiście najpierw trzeba przejść CSKA.
2012.03.07, godz. 22:40, oumajgad
Bayerowi nastukali 7 goli, a w następnej rundzie i tak sędzia będzie musiał uratować katalońską dupeczkę jak znam życie.
2012.03.07, godz. 22:40, BubuNo.1
Spójrz sobie na datę mojej rejestracji na tym portalu (rok 2004) a Realowi kibicuje od lat 90-tych i nie jestem fanboyem CR7. Nie napisałem nigdzie, że Messi jest słaby, gdzie to wyczytałeś chłopczyku? Messi ma talent ogromny, jest genialny to fakt, jednak czemu się spuszczasz nad nim, że strzelił tyle bramek Bayerowi? Finał LM w jego wykonaniu to jest coś, a ten dzisiejszy wyczyn niczym nie różni się od 4 bramek zaaplikowanych Villarreal przez CR7. Co do "spuszczania" się na temat Barki - owszem, idź sobie na fcbarca.com, zabierz kolegę kluiverta, jeśli Ci pasują ich docinki nt Realu to proszę bardzo.
2012.03.07, godz. 22:40, Karager
Kluivert888- 10 punktów, 30 goli, Messi to chyba płacze przed telewizorkiem :(
2012.03.07, godz. 22:39, RealDawid
ZwykłyTyp- "Dzieciaku" - pojazd na poziomie gimnazjalisty . To nie jest strona Ronaldo tylko Realu , jak chcesz walić gruche przy plakacie Ronaldo to proszę bardzo , ale nie oznacza to że każdy musi wmawiać sobie takie pierdoły że ten gość jest chociaż zbliżony poziomem do Messiego. To zupełnie nie ten poziom , Messi to wirtuoz , Ronaldo to po prostu silny i szybki napastnik. HM
2012.03.07, godz. 22:39, BenekCristiano
Kluivert888

Wiesz, kto sie wystawia, ten dostaje, co nie :)? Wasza smieszna teoria, ale coz, Ronaldo 10 goli nie musi strzelac, wazne ze moze pokazac dwie piateczki Messiemu :)
2012.03.07, godz. 22:39, bombel22
Wchodz na strone widze 90 komentow..Hmm czyzby wypowiedz Jurka byla tak interesujaca?Nie to bordowe gimbusy wpadly pochwalic sie wygrana..Przez kilka dni gimnazja w Polsce beda w euforii...
2012.03.07, godz. 22:37, memos
Bayer przejechany walcem przez Messiaka.
2012.03.07, godz. 22:37, Grandos
takie gadanie kibicow barcelony 5 messi a jakbi dzis w barcelonie zamiasast messiego tam ronaldo gral i tez by nic nie robil bayer to tez by tyle huknal na dodatek cos by pod publike porobil i sie pochamil troche to moze anawet wiecej by strzelil
2012.03.07, godz. 22:36, ZwyklyTyp
kluivert strony chyba dzieciaku pomyliles lec do siebie jarac sie 5 golami Twojego boga do masturbacji :)
2012.03.07, godz. 22:35, lvc79
Bubu

PO pierwsze człowieku, jestem na forum i wypowiadam swoją opinię, a nie kracze jak reszta ( ty sie do nich widocznie zaliczasz )
Po drugie pokaż mi proszę definicję, że krystyna jest obrażliwe dla CR7
Po trzecie, rozumiem, że gdybyś kibicował Realowi 15 lat temu, to każdego kto nazwałby Maradonę geniuszem, odesłałbys na forum NApoli, tak???
Odesłałbyś też Pelego, Sokratesa, Van bastena i wielu innych ponieważ dla ciebie bogiem jest twój CR7, tak??
Zrób natychmiast korektę światopoglądu, albo pokaż zaświadczenie, że się leczysz psychiatrycznie,a wtedy zrozumiem twój tok myśleniowy...
OOO właśnie ten "słaby" Messi strzelił 5 bramkę temu cienkiemu bayerowi a ty teraz zapewne zagłębisz się w statystyki wyszukując taką gdzie twój CR7 jest lepszy od messiego. Jestem fanem REALU, a nie twojego ronaldo, bo ronaldo to był jeden i temu daleko do niego. Mam szacunek do barcelony za jej grę i potrafie to powiedziec nawet na naszym forum.
HALA MADRID
2012.03.07, godz. 22:34, qwerty32121
To nawet Wisła tak się nie otworzyła na CN, Lever ma za swoje.
2012.03.07, godz. 22:34, Ruud1984
Nie ma co winić Barçy ze se gole nabija bo co ma robić stać i patrzeć?
Bayerowi się grac nie chce stoi i patrzy na grę (o tera w końcu coś strzelili :P)
Bayer tylko tym sobie opinie psuje nie walcząc.
2012.03.07, godz. 22:34, musamban1
Bubuno1 , no .. wiesz. Nie pisze że Espanyol jakoś to zmyślnie zrobił. Robi to od 7 meczów gdy jego trenerem jest Pochetino , który ciągle figuruje jako możliwy trener, 7 meczów i 21 straconych bramek przy żadnej nie strzelonej , no dobrze real lepszy , ale oglądąleś te mecze ? pewnie tak i nie widziałeś róznicy gry Espanyolu po ich meczach z Barceloną? Jak nie to już to zakrwawa na coś co sam sugerujesz. 3 pkt dla realu i zabrać 2 barcelonie to przewaga rośnie o 5 pkt? Ale żeby było jasne mi to nie przeszkadza , od dawna wiadomo że wróg mojego wroga jest moim przyjacielem.
2012.03.07, godz. 22:33, Kluivert888
5 bramek to nawet ronaldo z rezerwami nie strzela :))
2012.03.07, godz. 22:33, lvc79
Bubu

PO pierwsze człowieku, jestem na forum i wypowiadam swoją opinię, a nie kracze jak reszta ( ty sie do nich widocznie zaliczasz )
Po drugie pokaż mi proszę definicję, że krystyna jest obrażliwe dla CR7
Po trzecie, rozumiem, że gdybyś kibicował Realowi 15 lat temu, to każdego kto nazwałby Maradonę geniuszem, odesłałbys na forum NApoli, tak???
Odesłałbyś też Pelego, Sokratesa, Van bastena i wielu innych ponieważ dla ciebie bogiem jest twój CR7, tak??
Zrób natychmiast korektę światopoglądu, albo pokaż zaświadczenie, że się leczysz psychiatrycznie,a wtedy zrozumiem twój tok myśleniowy...
OOO właśnie ten "słaby" Messi strzelił 5 bramkę temu cienkiemu bayerowi a ty teraz zapewne zagłębisz się w statystyki wyszukując taką gdzie twój CR7 jest lepszy od messiego. Jestem fanem REALU, a nie twojego ronaldo, bo ronaldo to był jeden i temu daleko do niego. Mam szacunek do barcelony za jej grę i potrafie to powiedziec nawet na naszym forum.
HALA MADRID
2012.03.07, godz. 22:32, ZwyklyTyp
nie ma to jak strzelic 5 bramek druzynie ktora tylko chodzi bo boisku..
2012.03.07, godz. 22:31, pyry
Lech Poznań lepiej by zagrał niż Bayer
2012.03.07, godz. 22:31, Mistrz7
Kluivert888

Mysle ze Cristiano usnal po 15 min. gry ;)
2012.03.07, godz. 22:30, LosKonrado
Nie podniecajcie sie tak kibice barcelony,skonczy sie wygrywanie skonczy sie kibicowanie
2012.03.07, godz. 22:30, lvc79
Bubu

PO pierwsze człowieku, jestem na forum i wypowiadam swoją opinię, a nie kracze jak reszta ( ty sie do nich widocznie zaliczasz )
Po drugie pokaż mi proszę definicję, że krystyna jest obrażliwe dla CR7
Po trzecie, rozumiem, że gdybyś kibicował Realowi 15 lat temu, to każdego kto nazwałby Maradonę geniuszem, odesłałbys na forum NApoli, tak???
Odesłałbyś też Pelego, Sokratesa, Van bastena i wielu innych ponieważ dla ciebie bogiem jest twój CR7, tak??
Zrób natychmiast korektę światopoglądu, albo pokaż zaświadczenie, że się leczysz psychiatrycznie,a wtedy zrozumiem twój tok myśleniowy...
OOO właśnie ten "słaby" Messi strzelił 5 bramkę temu cienkiemu bayerowi a ty teraz zapewne zagłębisz się w statystyki wyszukując taką gdzie twój CR7 jest lepszy od messiego. Jestem fanem REALU, a nie twojego ronaldo, bo ronaldo to był jeden i temu daleko do niego. Mam szacunek do barcelony za jej grę i potrafie to powiedziec nawet na naszym forum.
HALA MADRID
2012.03.07, godz. 22:29, cytryn
ale kibiców barcy, a przecież chyba teraz gracie? aaa lepiej spamować na stronce Realu :)

dobry wywiad dudka :)
2012.03.07, godz. 22:29, Kluivert888
pięć goli w Lidze Mistrzów przecież Ronaldo to robi się przed telewizorem siny ze złości :))
2012.03.07, godz. 22:29, titicaca
Powinniśmy napisać,że Bayer specjalnie podłożył się Barcelonie.
Tak samo jak Espanyol Realowi.
To takie barcelońskie rozumowanie.
2012.03.07, godz. 22:27, musamban1
Bubuno1 , po pierwsze nawet nie sugeruj że jestem mało kumaty na podstawie tego co przedstawiłeś. Nigdzie nie stwierdziłem że Bayer walczy , otworzył sie dostal kontre - bramke którą już zrobiła ich awans martwym. I odpuścili , nie biegają , nie kryją , nie starają się - co daje taki wynik , nie inny. Ale na litość boską oglądąłes pierwszy mecz ? Ich walke o drugiego gola ? Zaangazowanie które skończyło się kontrą i bramką dla Barcelony? Chciałbym abyś dostrzegł to że na taką gre Bayeru ma wpływ gra Barcelony. Sugerowanie że za wynik odpowiedzialna jest ich wyłącznie podejście by tylko z nimi pobiegać jest niewłasciwym osądem.
2012.03.07, godz. 22:27, Kluivert888
No z daleka to naprawdę wygląda jakby ogrywali REAL :)) biale koszulki
2012.03.07, godz. 22:26, cacademona
Piąty Messiego!
2012.03.07, godz. 22:22, BubuNo.1
Aha, i uważaj, bo Espanyol mający 5 pkt do strefy dającej prawo do gry w eliminacjach LM odpuścił mecz żeby Barcelonka nie zdobyła mistrzostwa, która ma 10 pkt straty do Realu. Sic, to już zakrawa o megalomanie takie myślenie. Albo o debilizm, sam już nie wiem.
2012.03.07, godz. 22:21, CzystaBrudnaPrawda
Ale was boli to, że Messi w 1 meczu robi sobie taką przewagę bramkową, że już nie musiał być grać w LM, a i tak by miał króla strzelców :)
2012.03.07, godz. 22:19, BubuNo.1
musamban1, a jak skomentujesz zachowanie zawodników Bayeru, którzy niczym trampkarze z ligi podwórkowej bili się o koszulkę Messiego? Ta anegdotka daje dużo do myślenia o nastawieniu psychicznym niemców. I to nie o to chodzi, że mają interes w tym żeby się podłożyć Barcelonie, tylko to jest mentalność w stylu "i tak nic nie zrobimy, i tak, więc po co się męczyć? niech sobie grają". I tak właśnie wygląda ten dwumecz - bez wiary. Jak tego nie rozumiesz to mało kumaty jesteś.
2012.03.07, godz. 22:16, qwerty32121
On kibicuje od paru miesiecy to nawet nie wie.
2012.03.07, godz. 22:15, BenekCristiano
Godlo

Kim Ty jestes.. :) Przypomnij mi wasze wyniki w Rosji, hejciku za dziesiątke.
2012.03.07, godz. 22:14, BubuNo.1
lvc79, ale farmazony gadasz. po pierwsze bayer, a nie bayern. po drugie skoro jesteś kibicem Realu, to czemu piszesz krystyna - bez szacunku do CR7? Po trzecie, czemu mamy zachwycać się grą Messiego, skoro ambicją Bayeru na ten dwumecz było zdobycie koszulki Leosia? Bayer lepszy od CSKA? Hahah no dobre. Poza tym co ma to porównanie, mecz na SB jeszcze przed nami a pierwszy mecz 1:1 rozgrywany przy temperaturze -10 C nie moze byc jakimkolwiek wyznacznikiem.

acha, jak się tak podniecasz Messim to idź do fanów Barçy się popodniecać bramkami strzelanymi ogórkom. na pewno będzie stała gadka, że CR7 strzela tylko słabym drużynom...
2012.03.07, godz. 22:13, BS
Witam, mam pytanie, może Wy będziecie to widzieli.
W ostatnim meczu z Espanyolem kibice na Santiago Bernabéu zaczęli śpiewać piosenkę, która miała melodię tej:
Boney M - Rivers of babylon

Wiecie może jak nazywa się dokładnie ta piosenka lub macie urywek meczu, w którym kibice to śpiewali?
Kibice w tym meczau zachowali się świetnie. Dawno nie widziałem tak żywego Bernabéu.
2012.03.07, godz. 22:12, musamban1
Madridista5 , napisz Ty mi jaki interes ma w tym bayer zeby odpuszczać? odpadają z dalszej rywalizacji .
Jaki interes ma espanyol ? Przyczynia się do tego by jego najwiekszy rywal nie zdobył mistrzostwa.

Jeśli tego nie widzisz , to ja nie mam pytań. Już nawet tak iluzorycznie to tak sie podłożył , że w ciągu jednego meczu strzelił więcej niż espanyol Realowi w ciągu 7 spotkań.

Dziekuje.
2012.03.07, godz. 22:11, Godlo
Jesteście śmieszni mówią, że Leverkusen jest słabe, bo słabi to wy jesteście remisując ledwo 1:1 z CSKA, hahah.
2012.03.07, godz. 22:11, Chris7
Moze jest Bayer troche lepszy od CSKA, ale to nie zmienia faktu ze w Moskwie rosjanie by ich zmiazdzyli. Przypomniejcie sobie mecze Barçy z Rubinem Kazan.
2012.03.07, godz. 22:10, D3vid
hahahah zawodnicy Bayeru już chcą do domu :] Do piłki się biegać nie chce za bardzo ;p strzelam, że będzie 8:0
2012.03.07, godz. 22:09, lvc79
SZACUNEK dla BAYERU, za to ze jak 99 % druzyn nie stanął w autobusem w bramce i próbuje walczyć, niestety kontry ich zniszczyły, ale szacunek..

Hala Madrid
2012.03.07, godz. 22:09, Madritista5
Gadali kibice barcy, że espanyol nam się podłożył, a to co robi w tym momencie leverkusen to jak można nazwać? Śmiech na sali. Oczywiście wg nich taki wynik zawdzięczają tylko swojej dobrej grze, ale nawet nie mają pojęcia jak daleko są od prawdy. Nie twierdzę, że nie grają bardzo dobrze, ale to co robi bayer to nawet grą nie można nazwać.... to statystowanie...
2012.03.07, godz. 22:08, Pstryczek7
Ja jego nie możecie pisać mi tutaj że Barça dzisiaj gra że aż się spać chce. Bo tak nie jest! Grają bardzo dobrze i tyle. Ale też niech mi tutaj "kibice" Barçy nie gadają że ten mecz pokaże jak będzie wyglądać cała Liga Mistrzów. Bo jak wiadomo na tym polega piękno footballu że wszystko się może zdarzyć. (tutaj mi chodzi oczywiście o dalszą fazę rozgrywek).

Gratulacje Barça!
Hala Madrid!
2012.03.07, godz. 22:07, qwerty32121
A Messi dalej na boisku, jakby zszedł to Barça przegra. Więc musi zostać, a niech jeszcze z 10 bramek załaduje trampkarzom :D
2012.03.07, godz. 22:06, lvc79
przepraszam za REALI nie spojrzalem na pisownie
2012.03.07, godz. 22:05, lvc79
Benek Cristiano....

Ja tez jestem kibicem Reali, zapewne dłużej niż ty , ale mam szacunek do przeciwnika jak wielu moich kolegów z tego forum,
Messi strzela poniewaz jest numerem 1 na swiecie i nasza krystyna tego nie zmieni. Strzelil wlasnie 4 bramke bayerowi ,z sytuacji prawie nie mozliwej. Nasz Ronaldo w sytuacjach sam na sam sie pali i czesto nie strzela..Jezeli ktos neguje talent messiego jest zwyklym ignorantem i nie warto znim dyskutowac.. I bayern na pewno jest lepszy od Cska moskwa a co pokazalismy w moskwie chyba widziales. Nie łudz sie ze na santiego wygramy wiecej niz 3:0.. Niestety Barcelona wygrywa juz 6:0 i za to szacunek .

Hala Madrid
2012.03.07, godz. 22:04, Koriolan
Jestem kibicem Barcelony, ale w czasie meczu siedzę na stronie Realu. Gratuluję sam sobie.
2012.03.07, godz. 22:04, pingwin2395
Siema ma ktos link do tej tabeli co byla
w newsie na tej stronie ile Real by mial
punktow bez Ronaldo I barcelona bez
messiego?
2012.03.07, godz. 22:04, cacademona
6-0 Hahahahaha
2012.03.07, godz. 22:03, Roboute
Mhm, ta mega mocna liga niemiecka.
2012.03.07, godz. 22:03, AllCell
Bad 15
tak samo jak Espanyol Realowi... a podobno aspiruje o LM..

ps. kibice messiego - hehe dobre :P
2012.03.07, godz. 22:03, Ruud1984
Nie rozumie co was tak dziwi i denerwuje. przyjechała do Barcelony średnia drużyna, której się nie chce grac bo już po pierwszym meczu mieli przegrane, a wy się dziwicie że Barça ich ogrywa i oburzacie ze se gole nabija. A co mieli wyjść i nie strzelać?
Real też jak ma takie drużyny to strzela ile wlezie.

2012.03.07, godz. 22:03, qwerty32121
Napiszę stylem wziętym z blaugrany: LEVER SIĘ WYPIĘŁO!
2012.03.07, godz. 22:02, Chris7
Mozemy teraz powiedziec to co kibice Barçy. W Bayer'ze sa kibice Messiego i poddali ten dwumecz.
2012.03.07, godz. 22:01, Bad15
A mnie nie Barcelona tylko Leverkusen... Dają Messiemu bramki jak NIKT w tym roku! ŻAŁOSNE i niegodne LM!:) Nawet nie walczą... To jest niepoważne, chyba już o koszulce Leosia myślą:D
2012.03.07, godz. 22:01, rumunkanterq
haha leverkusen samo sobie bramki strzela hahaha szkoda mi tych zawodników messi gra jak bez obrońców
2012.03.07, godz. 21:59, pingwin2395
Ale mnie wku*wia ta barcelona
2012.03.07, godz. 21:58, BenekCristiano
Heh, a to podobno Ronaldo strzela przeciętniakom i wygrywa Złote Buciki :D Ale my nie wiemy, kim dla kibicow barcelonki sa gracze z Leverkusen. Zapewne czołówka...
2012.03.07, godz. 21:58, pingwin2395
Siema ma ktos link do tej tabeli co byla w newsie na tej stronie ile Real by mial punktow bez Ronaldo I barcelona bez messiego?
2012.03.07, godz. 21:55, qwerty32121
Widać gołym okiem, ze grają pod Messiego, w sumie się nie dziwię bo kto by nie chciał zagrać z takimi ogórkami w tej fazie i ładować im bramki jak amatorom...
2012.03.07, godz. 21:53, lvc79
Messi , dzisiaj przechodzi samego siebie... 3 gały wbił bayerowi i to w jakim stylu... Kurde, chyba kryska znowu nie bedzie najlepszym strzelcem LM :((((

Hala Madrid
2012.03.07, godz. 21:52, BenekCristiano
Koriolan

Supeeeeeeeeeer, ej ;x. Podniecajcie sie gdzie indziej, a nie tu, skoro was jara to Xavi>Piqué, Piqué>Xavi, czy Iniesta<Puyol Puyol>Iniesta to sie tym cieszcie, ja oczywiscie wlaczam APOEL, bo tam cos sie dzieje chociaz, a nie pass pass and nothing. :)
2012.03.07, godz. 21:50, Koriolan
MU ostatnio umarło z nudów w dwóch finałach LM. Milan tez ma ujemny bilans. Liv to niech zajmie się swoją grą bo dostaje nawet od dzieci Wengera.
Ta nudna gra jest w ostatnich latach najskuteczniejsza na świecie.
2012.03.07, godz. 21:49, BenekCristiano
erorrs

fcbarca.com nie działa, wiec przyszedles chlopczyku sobie tutaj poblaznic? :) Ups, -10 :)

wagner

Nie wmawiaj mi, bo sam slysze to na codzien i widze na forach :)
2012.03.07, godz. 21:46, errors
''i klepanka w 100 podań z których nic nie wynika, taki futbol jest nudny'' przekonamy sie czy 22 kwietnia wygra ta ''nudna'' dla oka pilka czy poukladana hahaha manita :D
2012.03.07, godz. 21:46, musamban1
Benek , na świecie jest wielu idiotów , statystycznie więcej niż ludzi mądrych co nie jest powodem by zachowywać i brać od nich wzorce.
2012.03.07, godz. 21:45, wagner
Mówisz tak bo chcesz zeby tak było hehe. To własnie dla kibiców barcy jest zachwycające. Spytaj sie na stronie MU, Chelsea czy kogo tam chcesz. Zobaczysz co powiedzą.
2012.03.07, godz. 21:44, JaneK07
AllBundyTSWFCB -
Wierz mi nie tylko dla nas...
2012.03.07, godz. 21:44, BenekCristiano
Bundy

Oj nie tylko :) Bys nie byl hejterem, to bys popatrzyl na stronki United, Liverpooulu Arsenalu Milanu czy Interu, ze mowią, to co my :)
2012.03.07, godz. 21:42, AllBundyTSWFCB
dziwnym trafem ten football jest nudny jedynie dla kibicow realu
2012.03.07, godz. 21:40, Qbens
hahah słyszeliście co powiedział komentator z polsatu po 1 połowie meczu barcy z bayerem ? ''Za chwilę wracamy na Santiago Bernabéu ... przepraszam camp nou" xddd
2012.03.07, godz. 21:39, Qbens
hahah słyszeliście co powiedział komentator z polsatu po 1 połowie meczu barcy z bayerem ? ''Za chwilę wracamy na Santiago Bernabéu ... przepraszam camp nou" xddd
2012.03.07, godz. 21:34, lukaszw85
dlatego ogladam na sopcascie Apoel z Lyonem przynajmniej cos sie dzieje a nie wszystko rozstrzygnięte, i klepanka w 100 podań z których nic nie wynika, taki futbol jest nudny,
2012.03.07, godz. 21:27, wagner
Za tydzień Real-CSKA na polsacie:) A dziś farsa na polsacie? To jakieś nieporozumienie. Gra nudna jak flaki z olejem i wszystko roztrzygnięte. W Nikozji o wiele ciekawiej. Polsat żalllll
2012.03.07, godz. 21:18, Don RAUL
dokładnie, niech media dadzą Mou spokój!
2012.03.07, godz. 20:38, kinga__975
Najlepszy polski piłkarz <3
2012.03.07, godz. 19:43, pitun2410
Bardzo fany wywiad. Podsumowując. Mam nadzieję że Mourinho zostanie w Realu na długie lata, że nie będzie patrzył na pismaków i na to co piszą bo to są same bzdety. Mam nadzieję że wygramy w tym sezonie i La Liga i Champions League co jeszcze bardziej złączy i zmotywuje zawodników i Mou do dalszej pracy i wygrywania. Mam też nadzieję że wygramy w lidze na Camp Nou i to spotkanie odwróci niekorzystną passę.

Hala Madrid !
2012.03.07, godz. 19:35, REALcampeón
Ze wszystkich polskich piłkarzy - jestem najbardziej z niego dumna - Grande Jurek ! ;)
2012.03.07, godz. 18:33, wadix
  fatofland - BAN (Prowokacje)   14 dni
2012.03.07, godz. 17:47, loui13
markes bledzik, płaczki - proszę wyjsc.
2012.03.07, godz. 17:26, markes8
ikerowa

a u was baletnic tez pod dostatkiem, a ostatnio khedira, ktos tam chyba dostal czerwona kartke, tak sie wylozyl :)
2012.03.07, godz. 17:24, markes8
ikerowa

dotkniecia... hehee, niezle, dawaj dalej, graliscie fer?
a ilu krytykuje real za milutka "bezdotykowa" gre?
2012.03.07, godz. 17:19, ikerowa
bledzik

Mourinho w poprzedniej edycji LM płakał, bo miał do tego powody, np. baletnica Alves, albo Busquets cienki jak słoma i przewracający się po każdym dotknięciu przez piłkarza Realu, albo dżungla jaką tworzyli piłkarze katalońskiego klubu, kiedy ich gracz został rzekomo sfaulowany- przypomnij sobie ile nazwisk trenerskich skrytykowało Barcelonę. Według FCB układ jest taki : pomagają nam to są ok, nie pomagają nam, a pomagają Realowi to są be. Hipokryzja Barçy jest bezcenna.
2012.03.07, godz. 17:14, Biały11
Raúl jedzie MeSsieGo
http://www.youtube.com/watch?v=_6cJ322LbZw&feature=related
2012.03.07, godz. 17:02, bledzik
Pierdoli jak mały Kazio. Sędziowie nam pomagają, ale to nic, ważne by wygrać ligę. Poza tym płakać to my też umiemy. Por que, Por que, Por que, Por que.
Czemu nikt nie patrzy obiektywnie, tylko tyle zakłamania. Por que
2012.03.07, godz. 16:10, markes8
mRaczo

to oficjalnie potwierdzone przez wladze barcelony, real madryt jest 10 x lepszy niz barca...
2012.03.07, godz. 15:45, nastukafszy
looooool Manuel Preciado wizytował dzisiaj w Valdebebas. Powiedział min. że jego relacje z Mou sa bardzo dobre i jest "numerem jeden" ;)
2012.03.07, godz. 15:31, markes8
"W piłce jest tak, że ten, który prowokuje, nigdy nie ginie, a ten, który da się sprowokować, od razu dostaje czerwoną kartkę. I to jest ta różnica między wielkimi klubami." - hehe, czyli biedny dudzio dalej swoje, ze real byl "prowokowany", loj sie zaslepil na tej laweczce, ktos mu niezle teksty pisze a on chyba jeszcze kase dostaje z madrytu za gloszenie takich bajek i jeszcze teksty rzuca o wielkosci klubow, normalnie jako gracz byl ok, ale jako siedzacy madrylista lawkowicz na rozumek padlo
2012.03.07, godz. 15:29, Grzesiek1543
Dzudziu dobrze prawi... ;)
2012.03.07, godz. 15:25, patryczeq0001
Ja p***le prawo jazdy nie zdałem przejechałem na częściowo czerwonym ch*j mnie strzeli. A mecz i tak wygramy
2012.03.07, godz. 15:11, mRaczo
P...dole tą całą waszą otoczkę wojny...
Ja wiem swoje...
Real jest w tym roku lepszą drużyną...
Były złe momenty były dołki...nikt nie gadał o spiskach...
JOSE MOURINHO zmotywował piłkarzy kazał ciężko pracować wiec widzimy teraz efekty. Co jest tym efektem?
10 punktów przewagi praktycznie w połowie sezonu nad "najlepszą drużyna świata"
To była naprawdę długa i wyboista droga ale Madryt przejechał po niej jak pociąg towarowy.
Nic do tego nie mają sędziowie ,kucharze, panie sprzątające etc etc
Regularność, ciężka praca, pot, czasami łzy dały MOC "królewskim" po to by wygrywać w lidze po 5-0.
Żadne wojenki domorosłych komentatorzyn oraz prześmiewcze i nieobiektywne artykuły nie zmienią tego co już się stało FAKTEM.

Kiedy oglądam czasami mecz Barcelony to po prostu ziewam kiedy zaczynają "TIKI TAKE" . Kiedyś było skuteczne ale niestety drużyny europejskie rozpracowały ten system.
Dzięki temu mamy taka a nie inna sytuacje w lidze.

Licytowanie się tym czy tam była ręka czy tam był faul, czy tam powinien być spalony niestety ale nie zmieni sytuacji. Proste.

Podziwiam REAL za to jaki postęp uczynił przez ostatnie kilka sezonów, za to że wzbudził u mnie zadowolenie jakie czułem oglądając kiedyś RAULA ZIDANA, FIGO, BECKHAMA, HIERRO, R.CARLOS_a.
Za to że znów stali się" GALACTICOS"

"...więc wiec że coś się dzieje..." Barcelono
2012.03.07, godz. 15:03, domin11rm
nawet jeśli Mou wygra to krytycy sie nei zamkną tylko będą mówić że to przez sędziów...
2012.03.07, godz. 14:58, piterptr
sorki mialo byc noga
2012.03.07, godz. 14:57, piterptr
hehe Alvesa dalej no boli
2012.03.07, godz. 14:45, krstn
DonaldDuck
Pepe nie faulował Alvesa i koniec. Płacz dalej...
2012.03.07, godz. 14:40, Premo7
Szkoda, ze herb Realu pokazal do gory nogami xD
2012.03.07, godz. 14:33, Roboute
Szkoda, że nie został w Madrycie i nie związał swojej kariery z Realem.
2012.03.07, godz. 14:27, DonaldDuck
Jasne... pilkarze Mou moga faulowac na chama i jak zostana skarceni zawsze znajdzie sie taki co powie 'nieslusznie zreszta'... troche pokory
2012.03.07, godz. 14:16, JWRJWR
Mądry facet, chciałbym ujrzeć go w roli asystenta trenera.
2012.03.07, godz. 14:12, markes8
"Myślę, że przy małej pomocy szczęścia w losowaniu Real może wygrać Ligę Mistrzów w tym roku" - czytaj: jezeli nie trafimy na barcelone lub barce jakim cudem wyeliminuje inny klub lub messi, xawi, iniesta naraz beda miec kontuzje to tak, takiego szczescia real potrzebuje, bo co to znaczy "małej pomocy szczęścia w losowaniu" jedyny zespol w tej chwili na topie to barca, choc patrzac w tabele mozna sie zastanawiac, ale reszta zespolow to napewno mniejsze zlo, wiec dudzio nie powiedzial wprost ze madryt boi sie tylko barcy...
2012.03.07, godz. 14:10, Oskarek
fajny wywiad :) długi ale warto przeczytać
2012.03.07, godz. 14:03, Florentino_Perez
Odpowiedź na to pytanie "Dziwi pana, że w Barcelonie znowu mówi się o tym, że sędziowie pomagają Realowi?", pokazuje wielkość Jurka :D

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama