/ marca.com

Carvalho wygwizdany

Bernabéu niezadowolone z występu Portugalczyka

Nie tak wyobrażał sobie Ricardo Carvalho powrót do pierwszej jedenastki Realu Madryt. Portugalczyk dostał szansę gry od pierwszej minuty w wygranym 5:0 meczu z Espanyolem, jednak rozgrywał tragiczne zawody, co nie umknęło uwadze bezlitosnego Santiago Bernabéu. Mourinho zdecydował zmienić swojego rodaka już w przerwie.

Carvalho obejrzał ponadto w pierwszej połowie żółtą kartę, a dodając do tego błąd za błędem, które popełniał, jego sytuacja stała się jeszcze trudniejsza. Wygwizdany przez publiczność stoper nie pojawił się na placu gry w drugich 45 minutach. Jego miejsce zajął Raphaël Varane.