/ as.com

Ramos: Zasłużyliśmy na wygraną

Hiszpan po meczu z Granadą

Sergio Ramos, autor drugiego gola dla Realu Madryt w wygranym 5:1 meczu z Granadą przyznał, że strzelenie bramki gościom w pierwszej połowie wymagało wiele wysiłku. "Może jest to drużyna, która bardzo dobrze przemieszcza się liniami i bardzo trudno jest się wtedy poruszać, ale w drugiej połowie znacznie się polepszyliśmy w tym aspekcie i stworzyliśmy więcej okazji", wyznał Andaluzyjczyk.

"Zasłużyliśmy na tą wygraną, posiadaliśmy piłkę przez niemal cały mecz. Bardziej podobała mi się druga odsłona", powiedział stoper Królewskich.

Na koniec Ramos nie chciał oceniać zachowania Ronaldo po zdobyciu piątej bramki przez Portugalczka. "On taki jest. Jesteśmy z niego zadowoleni", zakończył Hiszpan.