Zwycięstwo!

Pomimo różnicy kilkunastu miejsc w tabeli Primiera Division wynik jest...

Pomimo różnicy kilkunastu miejsc w tabeli Primiera Division wynik jest nad wyraz skromny. Mimo to trzeba się cieszyć z tego zwycięstwa, bo choć Królewscy w drugiej połowie totalnie zdominowali sytuacje na boisku to przez prawie 80 minut pachniało sensacją! Dopiero wtedy Zidane po akcji Solariego i Ronaldo dał strzałem głową prowadzenie Królewskim. Wcześniej praktycznie przez cały mecz utrzymywał się remis. Do 36 minuty 0:0, a od 38 minuty 1:1. W odstępie 120 sekund najpierw pięknym technicznym strzałem w swoim stylu Carlosa Roę pokonał Beckham, ale dosłownie 60 sekund później rozluźnienie szyków obronnych wykorzystał Parri strzelając wyrównującego gola.
Oprócz zdobywców bramek na szczególne pochwały zasługują Solari oraz Figo. Argentyńczyk dzielił i rządził w pierwszej połowie, natomiast Portugalczyk w drugiej. Po szczegóły zapraszam do relacji "minuta po minucie"!