Hiszpania U-21 odpada

Reprezentacja Hiszpanii U-21 podobnie jak Polska nie zdołała się zakwalifikować...

Reprezentacja Hiszpanii U-21 podobnie jak Polska nie zdołała się zakwalifikować do Młodzieżowych Mistrzostw Europy a co za tym idzie nie wystąpi również na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach. Dzisiejszego wieczora młodzi Hiszpanie tylko zremisowali ze Szwecją 1:1 (1:0). W 22. minucie prowadzenie zdobył Ruben. Szwedzi wyrównali w 71. minucie po strzale Hysena. Pierwszy mecz wygrali Skandynawowie 2:0. Hiszpania na ostatnich Igrzyskach Olimpijskich w Sydney zdobyła srebrny medal w piłce nożnej po finałowej porażce z Kamerunem. Tym razem nie uda się powtórzyć tego sukcesu. Warto wspomnieć, że Szwecja występowała w tej samej grupie eliminacyjnej co Polska. Dwukrotnie padł remis 1:1. Pozostałe dzisiejsze wyniki: Polska - Białoruś 0:4, Włochy - Dania 0:0, Czechy - Szwajcaria 1:2 k. 3:4.