Real Madryt 3:0 Athletic Bilbao

W zakończonym niedawno meczu 10. kolejki Primera Division Real odniósł...

W zakończonym niedawno meczu 10. kolejki Primera Division Real odniósł pewne zwycięstwo pokonując klub z Kraju Basków w stosunku 3:0. Bramkę na 1:0 zdobył w 33. minucie Ronaldo, którego ładnie podaniem obsłużył Ivan Helguera. Wynik na 2:0 podwyższył w 54. minucie ponownie Ronaldo. Tym razem Brazylijczyk zdecydował się na indywidualną akcję i pewnie pokonał Aranzubie. Wynik na 3:0 dla Królewskich ustalił w 69. minucie Luis Figo, który otrzymał doskonałe podanie od Ronaldo. Brazylijczyk tym samym chyba chciał udowodnić, że kryzys, jeśli takowy w ogóle miał, ma już za sobą.
Znakomitą partię rozegrał Iker Casillas. To głównie dzięki jego postawie Real nie stracił bramki. Casillas został wybrany przez Asa najlepszym piłkarzem meczu.
Blancos wykorzystali zatem wpadkę dotychczasowego lidera, Deportivo La Coruna, który zaledwie zremisował bezbramkowo w Murcii z tamtejszym Realem i zajęli ich miejsce na czele tabeli Primera Division. Miejmy nadzieje, że nie oddadzą go już aż do końca sezonu...