Wypowiedzi pomeczowe

<b>Roberto Carlos - Wiemy co robimy</b>. Na początku zmarnowaliśmy sporo...

Roberto Carlos - Wiemy co robimy. Na początku zmarnowaliśmy sporo okazji, ale przez 90 minut kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Pokazali się rezerwowi i udowodnili, że są potrzebni Realowi.
Raul Bravo - Rywal miał również okazje. Mecz był trudny ze względu na fatalny stan boiska. Piłka dostawała nagłych przyspieszeń. Patrząc na wyniki pozostałych przedstawicieli Primera División, wszyscy mieli problemy z teoretycznie słabszymi rywalami.
Pavón - Ważne, że wygraliśmy. W zeszłym roku łatwo rozbiliśmy S.S.Reyes 8:1. Zrobili duże postępy. Tym razem grało nam się dużo gorzej.
Queiroz - Graliśmy rozsądnie. Takie mecze wbrew pozorom są bardzo trudne. Ciężko się skoncentrować. Najważniejsze, że wygraliśmy. Przez pierwsze 30 minut rywale pokazali ambitną i dobrze zorganizowaną grę. To był ładny mecz.
P. Gutiérrez - Dobrze wypadliśmy. Jestem zadowolony ze swoich piłkarzy. Dobrze się zaprezentowali w starciu z najlepszą drużyną świata. Wprawdzie widoczne były wyraźne różnice w umiejętnościach obu drużyn, ale nie poddaliśmy się i podjęliśmy walkę.

Źródło: As.com