Málaga - Real 1:3!

Real Madryt wygrał z Málagą 3:1 na boisku La Rosaleda!...

Real Madryt wygrał z Málagą 3:1 na boisku La Rosaleda! Jednak to nie daje nam jeszcze pozycji lidera, gdyż Deportivo także zwyciężyło i z kompletem punktów przewodzi stawce. Mecz w Andaluzji nie był porywającym widowiskiem, obie drużyny prowadziły zażartą walkę o środek pola. Drużyny co chwila oddawały sobie inicjatywę. W pierwszej połowie lepiej prezentowali się Królewscy, którzy już w 13. minucie wykorzystali stały fragment gry, świetnie bity przez Beckhama. Najpierw Zidane zgrał głową do Ronaldo, a ten z najbliższej odległości pokonał Arnau'a. Drugą połowę Malaga rozpoczęła od ataków. W obu drużynach było już po zmianach, w Realu w końcu miał okazję zaprezentować się Guti2:0 podwyższył Beckham, wspaniale strzelając z rzutu wolnego. Chwilę potem znów musieliśmy się trochę denerwować o końcowy wynik. Były piłkarz Realu, Edgar w stylu Hugo Sáncheza pokonał Casillasa strzałem z tzw. "przewrotki". Wynik ustalił wspomniany wcześniej Guti, na cztery minuty przed końcem po nieudanej pułapce ofsajdowej defensywy gospodarzy. Pięknie przelobował Arnau'a i Real w trzecim meczu z rzędu zwyciężył. Mało tego, zdobył w tych meczach już czternaście goli! Niestety stracił też dużo, bo aż pięć. Cieszy jednak wysokie zwycięstwo i kolejne trzy punkty! Jak zwykle zapraszam do sprawdzenia przebiegu meczu w relacji "minuta po minucie". Nieco później pełen opis wydarzeń przygotuje dla Was redaktor Blanco! W jego imieniu serdecznie zapraszam. Hala Madrid!