/ marca.com

Lloris skapitulował po 626 minutach

Świetna seria Francuza przerwana

Do wczorajszego meczu na Estadio Santiago Bernabéu z Realem Madryt, bramkarz Olympique'u Lyon, Hugo Lloris, nie puścił bramki od 620 minut. Sposób na Francuza znalazł jednak, już w szóstej minucie, Cristiano Ronaldo, który zmieścił futbolówkę pomiędzy nogami Francuza. Wynik już w pierwszej minucie mógł otworzyć Kaká, jednak w tej sytuacji Lloris zachował się bezbłędnie. Tak więc 24-latek skapitulował wczoraj po raz pierwszy od 626 minut.

Ostatnim piłkarzem, który pokonał golkipera OL był Mevlüt Erding, napastnik PSG. Olympique wygrał tamto spotkanie 2:1. Od tego czasu Lloris zachowywał czyste konto przez sześć meczów z rzędu.