Real Madryt - OM 4:2 na początek LM

Real Madryt po dobrym meczu wygrał z Olympique Marsylia 4:2....

Real Madryt po dobrym meczu wygrał z Olympique Marsylia 4:2. Nie zabrakło błędów w defensywie, co spowodowało, że pierwsi gola strzelili goście. Didier Drogba wykorzystał niezdecydowanie obrony Realu. Trzy minuty później podanie Beckhama z rzutu wolnego na wysokości pola karnego wykorzystał w swoim stylu Roberto Carlos. Brazylijczyk sprytnie ustawił się na przedpolu i "huknął" pod poprzeczkę bramki strzeżonej przez Runje. Niedługo trzeba było czekać na kolejny wybuch radości fanów Blancos. W 34. minucie bowiem Ronaldo wykorzystał wspaniałą, indywidualną akcję Salgado, który wyłożył R9 piłkę "na tacy". Po rozpoczęciu drugiej połowy agresywniej grali piłkarze OM. To jednak obróciło się przeciwko nim. W 56. minucie kolejnego gola strzelił Ronaldo, po mierzonym strzale zza pola karnego. Niedługo trzeba było czekać na kolejnego gola. W 59. minucie Figo wykorzystał karnego, za faul bramkarza Runje na Roberto Carlosie. Na osiem minut przed końcem Van Buyten wyskoczył najwyżej w polu karnym wykorzystując bierną postawę obrońców.
Po szczegóły zapraszam pod niżej podany link. Czekam tam na Was zapis relacji "minuta po minucie" oraz podsumowanie meczu przygotowane przez MM. Zapraszam!