/ olweb.fr

Lyon odpada z Pucharu Francji

Rywal Królewskich w Lidze Mistrzów przegrywa z AS Monaco

Rywal Realu Madryt w walce o prawo gry w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, francuski Olympique Lyon, przegrał 1:2 w 1/16 finału Pucharu Francji na Stade Louis II z AS Monaco. Na przerwę Lyon schodził z prowadzeniem 1:0, po tym jak gola w końcówce pierwszej połowy zdobył Jean-Alain Boumsong. Zaledwie pięć minut po wznowieniu gry wyrównującego gola strzelił Nenę, zaś w 77. minucie spotkania losy awansu przesądził Park Chu-young. Tym samym podopieczni Claude'a Puela zakończyli swój udział w rozgrywkach o Puchar Francji oraz przerwali bardzo dobrą passę czterech kolejnych zwycięstw.

AS Monaco 2:1 Olympique Lyon