/ elpais.com

Barcelona - Real 0:2 po golach Cristiano i Kaki...

.... w symulacji komputerowej

Bez ingerencji człowieka podczas gry, w trybach CPU w FIFIE 10 i na najwyższym poziomie trudności przeprowadzono symulację komputerową meczu Barcelony z Realem Madryt. Lepsi okazali sie los Merengues, którzy wygrali 2:0 po bramkach Kaki i Cristiano Ronaldo. Zadbano o jak największy realizm przebiegu rozgrywki.

Bramki padły w 29. i 70. minucie spotkania po wspaniałych zagraniach dwóch madryckich gwiazd. Barcelona atakowała, była bliska wyrównania, jednak jej zapędy rozbijały się o świetnie grających Pepe i Albiola. Wiodącą postacią w drużynie rywala był Xavi. Zawiódł Leo Messi, zmieniony w przerwie przez Bojana Krkicia. Real mógł wygrać 3:0, Xabi Alonso z Lassem zmarnowali jednak świetną sytuację. Ponadto sędzia nie podyktował rzutu karnego po faulu Daniego Alvesa na Higuaínie.