Brazylia - Hiszpania 1:0

W finale mistrzostw świata do lat 17 reprezentacja Brazylii pokonała...

W finale mistrzostw świata do lat 17 reprezentacja Brazylii pokonała Hiszpanię 1:0 po golu Leonardo, strzelonym już w siódmej minucie spotkania.
W pierwszej połowie to młodzi Brazylijczycy mieli więcej okazji do strzelenia bramek i to oni byli stroną dominującą w tym spotkaniu. W 30 minucie po doskonałym uderzeniu głową z dośrodkowania po rzucie rożnym, który bramkarz Hiszpanii Mandaluniz broni, ale z trudem.
W drugiej połowie hiszpańscy piłkarze rzucili się do ataku, jednak wyrównującej bramki nie udało im się zdobyć.