Real Madryt - Athletic Bilbao 2 : 0

Mecz z Atheltic Bilbao zapowiadał się jako bardzo trudne spotkanie...

Mecz z Atheltic Bilbao zapowiadał się jako bardzo trudne spotkanie z kilku względów. Po pierwsze Baskowie do tej pory w trzech wyjazdowych meczach odnieśli trzy zwycięstwa, po drugie Królewscy grali praktycznie w rezerwowym składzie z powodu meczów reprezentacji oraz kontuzji, i wreszcie po trzecie Real ostatni gra po prostu beznadziejnie! Po pierwszej dość niemrawej połowie wynik brzmiał 0 : 0. Ale już dwie minuty po rozpoczęciu drugiej części spotkania na prowadzenie wyprowadził Królewskich niezawodny Raul. W 73 minucie swoją cegiełkę w postaci zdobytego gola dołożył Solari i Real wygrał drugi mecz ligi hiszpańskiej w tym sezonie.