Tajlandia - Real 1:2

Real Madryt pokonał w meczu rozegranym na Stadionie Narodowym w...

Real Madryt pokonał w meczu rozegranym na Stadionie Narodowym w Bangoku reprezentację Tajlandii. Po pierwszej połowie Real prowadził jedną bramką. Szczęśliwym strzelcem został Portillo. Początek jednak nie należał do Królewskich. Zaskakująco dobrze w środku pola radzili sobie Azjaci. Dopiero około 15 minuty drużyna Realu złapała rytm meczu, jednak nie stworzyła sobie wielu sytuacji podbramkowych. Po przerwie dokonano dużo zmian. Królewscy grali świetnie, jednak jeden bład i w 62 minucie Sute doprowadził do remisu. Real jednak się nie załamał i błyskawicznie odpowiedział. Guti świetnie znalazł Morientesa, i ten trafił do bramki Rawangpa. Juz po chwili mogło być 3:1, ale sędzia nie uznał gola strzelonego przez Gutiego. W meczu nie zagrali Ronaldo i Figo.
Tak zakończyło się Azjatyckie Tournee, które można uznać za pełen sukces ekipy z Madrytu. Rozegrali cztery mecze, wszystkie wygrali. W czasie tych spotkań strzelili 13 goli, a stracili tylko 3. To bardzo dobry prognostyk przed sezonem. Azja podbita!!! Po więcej szczegółów zapraszam pod poniższy link: