aktualności

2009.04.11, godz. 16:00, Piwwwko / as.com

Powołania na Valladolid

Brazylijczyk Marcelo jest głównym nieobecnym na liście piłkarzy powołanych na jutrzejszy mecz Realu Madryt z Realem Valladolid, który odbędzie się na Estadio Santiago Bernabéu o godzinie 17:00. Reprezentantowi Brazylii ostatecznie nie udało się zaleczyć kontuzji mięśnia przywodziciela lewej nogi, której doznał podczas zgrupowania reprezentacji.

Los Marcelo podzielili także Hiszpanie: Jordi Codina oraz Dani Parejo, którzy również znaleźli się poza listą ze względów zdrowotnych. Rezerwowy bramkarz Królewskich narzeka na ból gardła, zaś dziewiętnastoletni pomocnik uskarża się na ból pleców. Decyzją trenera jutro na pewno nie zagrają Julien Faubert, Javier Saviola oraz Javi García, a Sergio Ramos został zmuszony do pauzowania jednego meczu, z powodu ujrzenia piątej żółtej kartki w meczu ubiegłej kolejki z Málagą. Nowością na liście piłkarzy powołanych jest z pewnością nazwisko Holendra, Arjena Robbena. Przypomnijmy, że skrzydłowy Los Blancos nie zagrał w ostatnim meczu z Málagą z powodu kontuzji. Do kadry po meczu absencji, spowodowanym skumulowaniem na swoim koncie pięciu żółtych kartek, powraca także Gabriel Heinze.