/ elgoldemadriz.com

Lanzarote - Castilla 3:1

Popis Oscara Martína, RMC wyraźnie słabszy...

Real Madryt Castilla wyraźnie przegrał z drużyną środka tabeli, jaką jest UD Lanzarote. Mecz, rozegrany w ramach 33. Kolejki Segunda División B (grupa I), zaczął się bardzo dobrze dla podopiecznych Juana Carlosa Mandii, bowiem już w 4. minucie Parejo pokonał Alberto. Były to miłe złego początki. Po półgodzinie gry wyrównał Fredrik, wykorzystując świetną akcję Oscara Martína, Jeszcze w pierwszej połowie niespełna 20-letni wychowanek Lanzarote do asysta dołożył bramkę, pokonując na chwilę przed przerwą Felipe.

Druga odsłona meczu zaczęła się od ataków naszej drużyny. Gospodarze zdołali odeprzeć ataki, a gdy na zegarze kibice mogli zobaczyć 60. Minutę gry, znów błysnął Oscar Martín. Błyskotliwy napastnik odzyskał piłkę na połowie swej drużyny, świetnie przedarł się skrzydłem, wbiegł w pole karne i pokonał naszego portero. Golazo najlepszego zawodnika meczu ustaliło jego wynik na 3:1.

Na 4 minuty przed końcem spotkania sędzia, Sánchez Pedreńo, usunął z boiska obrońcę gospodarzy Pereirę, ale żaden z zawodników Castilli nie zdążył już znaleźć sposobu na Alberto. RMC wystąpił w tym meczu bez Tébara, Sergio i Nieto, ale jest to słabe usprawiedliwienie.

Po 33 kolejkach Castilla zajmuje czwarte miejsce, dające możliwość gry w barażach o awans do Segunda División. W najbliższą niedzielę drużyna Mandii zagra u siebie z Fuerteventurą.

UD Lanzarote - Real Madryt Castilla 3:1 (Fredrik 29, Oscar Martín 45 i 61 - Parejo 4).
Lanzarote: Alberto - Javi Jiménez, Koke, Juanma, Adrián, Pereira, Oscar Martín ( 84. Yeray Ortega), Fredrik (90. De la Plata), Aníbal Zurdo, Víctor Ramos (80. Nacho Rodríguez), Brenes. Trener: Paco Gutiérrez.
Castilla: Felipe - Velayos (76. Szalai 76), Antón, Schorch (55. Bueno), Gary, Mateos, Modrego, Parejo, José Callejón, Mosquera (55. Vázquez 55), Juan Callejón. Trener: Mandía.
Sędzia: Sánchez Pedreńo. Czerwona kartka: Pereira (Lanzarote). Żółte kartki: Javi Jiménez, Pereira, Oscar Martín, Fredrik, Anibal Zurdo, Brenes - Schorch, Gary, José Callejón.
Stadion: Ciudad Deportiva Lanzarote/