Sociedad - Real 4:2

Real Madryt przegrał w meczu na szczycie 29 kolejki Primera...

Real Madryt przegrał w meczu na szczycie 29 kolejki Primera Division z Realem Sociedad 2:4. Fatalnie zagrała cała formacja defensywna Królewskich, ponieważ zawodnicy z San Sebastian oddali w I połowie 4 strzały na bramkę Casillasa i wszystkie wpadły do siatki. Nie pomogły gole Ronaldo i w końcówce Portillo. Real był drużyną wyraźnie słabszą, brak było zaangażowania i chęci do walki. Fatalne występy Makelele i Flavio Conceicao, niewidoczny Figo i Zidane. Przewaga Królewskich nad goniącymi ich w tabeli Deportivo i Realem Sociedad spadła do zaledwie 3 punktów. Po więcej szczegółów zapraszamy do relacji minuta po minucie.