Real Madryt - Rayo Vallecano 3:1!!!

Wspaniałe ostatnie minuty w wykonaniu "Królewskich"! Nic nie wskazywało na...

Wspaniałe ostatnie minuty w wykonaniu "Królewskich"! Nic nie wskazywało na to, że obraz meczu może się jeszcze tak diametralnie zmienić. Od 10 minuty Real przegrywał z Rayo, po golu Cembranosa z rzutu wolnego. Real grał bez pomysłu, mimo, że wiele akcji marnowali napastnicy, w szczególności Ronaldo. Del Bosque wprowadził trzeciego napastnika - Portillo za Pavona w 78 min. Nie dało to spodziewanego efektu. Więc w 85 minuce kolejny napastnik na murawie: idol kibiców - Morientes. Zaraz potem strzela gola wyrównującego po świetnym, milimetrowym podaniu z 50 metrów Roberto Carlosa. Jest 1:1! W 90. miucie meczu także głową gola zdobywa Portillo, po podaniu innego rezerwowego - Solari'ego. Bernabeu wybucha radością! Rayo jeszcze próbowało rzutem na taśmę zdobyć punkt, ale to Real pokazał tego wieczoru, że jest absolutnie Wielki. Po golu Portillo po raz drugi do siatki trafia Morientes! Świetne podanie wspaniałego dziś Figo z zimną krwią wykorzystuję Moro. Perez zadowolony z trzech punktów, rozbrzmiewa hymn Placido Domingo, bo oto Real utrzymuje się w wielkim stylu na pozycji lidera Primera Division!