Królewscy w reprezentacjach

Francja wygrała z Izraelem 2:1, a zwycięską bramkę w 45....

Francja wygrała z Izraelem 2:1, a zwycięską bramkę w 45. minucie meczu strzelił Zinedine Zidane.

Niespodziewanie długo męczyli się Armenią Hiszpanie. Bramki padały dopiero w II połowie spotkania, a strzelcem jednej z nich był Ivan Helguera (na 2-0 w 75. minucie). W meczu wystąpili również Raul, Iker Casillas, Michel Salgado i wypożyczny z Realu Madryt do Leeds Utd - Raul Bravo.
Hiszpanie z 10. punktami na koncie prowadzą w tabeli grupy szóstej, wyprzedzając Ukrainę oraz Grecję.

W towarzyskim meczu Portugalia - Macedonia 1:0, skromne zwycięstwo gospodarzom zapewnił Luis Figo (gol w 24 minucie).