Real - Racing 4:1!

Dobre spotkanie Realu w Madrycie. Pierwsza połowa wręcz świetna w...

Dobre spotkanie Realu w Madrycie. Pierwsza połowa wręcz świetna w wykonaniu Blancos. W 13. minucie gola z karnego strzela Figo. Potem kilka niewykorzystanych okazji, świetna gra środkowych obrońców Realu, a w 45. minucie podwyższa wynik Zidane, strzałem głową po podaniu Figo. Druga połowa zaczęła się od bramki Naftiego, przy wydatnej pomocy Rubena, który zmienił kierunek lotu piłki. Portillo w 46. minucie wszedł za Roniego i jak się później okazało, strzelił kolejnego gola. Podawał niewidoczny kapitan, Raul. Kilka minut wcześniej wszedł na plac gry Guti, który także wpisał się na listę strzelców w 87 minucie. Pokonał Lemmensa z 16 metrów po podaniu Zizou i przepuszczeniu piłki przez Raula. w 90. minucie gola strzelił kolejny zmiennik, Solari, ale ze spalonego. 4:1 to wynik gwarantujący nam pierwsze miejsce La Liga!