REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2003.03.04, godz. 12:02, Blanco

Jak grali wypożyczeni (4)

Tym razem z jednodniowym poślizgiem możecie poczytać o tym, jak grali piłkarze wypożyczeni przez Real do innych klubów. Mile widziane dywagacje na temat przyszłości tych graczy.
Hiszpania: Javier Dorado i Julio Alvarez (Rayo Vallecano) - pierwszy grał 90 min. i dostał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie, a drugi nie wszedł na boisko w meczu Villareal - Rayo (2:1). Pedro Munitis - jego klub przegrał u siebie z La Coruną 1:2, a Pedro grał 90 min. Valdo (Osasuna) - niestety nie miał udziału w remisie 2:2 z Barceloną ("ława"). Aganzo i Sousa (Valladolid) - Aganzo wszedł w 79. min., a Sousa nie grał ("ława") w wygranym u siebie meczu z Sociedad 3:0. Edwin Congo i Albert Rivera (Levante) - pierwszy wszedł na boisko w 80. min., a drugi grał cały mecz (1:1 na wyjeździe z Eibar). Edgar i Alvaro Benito (Getafe) - 3:1 z Ferrol - pierwszy grał od 1. do 50. min., drugi - nie grał.
Anglia: Geremi (Middlesborough) - 90 min. w zremisowanym u siebie 1:1 meczu z Evertonem. Ivan Campo (Bolton), mecz Liverpool-Bolton został przełożony (gospodarze grali w finale Pucharu Ligi z MU). Raul Bravo (Leeds) zagra przeciwko MU 5. marca.
Francja: Savio (Bordeaux) - jego klub wygrał 2:0 z Sochaux, a Brazylijczyk był, wg "L'Equipe", najlepszy na boisku(nota 7)!
Turcja: Elvir Baljić (Galatasaray) - jego klub wygrał na wyjeździe z Kocaelispor, a strona "Galaty" nie podała składu z meczu...

REKLAMA

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama