Copa del Rey - wyniki 1/4 finału

Bohaterem Saragossy były piłkarz Realu

Real Madryt pożegnał się w poprzedniej rundzie z rozgrywkami o Puchar Króla. Jednakże z dziennikarskiego obowiązku należy odnotować dalszy przebieg tych rozgrywek. Oto wyniki dzisiejszych meczów:

Deportivo - Valladolid 4:1 (0:1)

Po pierwszej połowie zapowiadało się na sporą niespodziankę na El Riazor. W 21. minucie prowadzenie dla gości zdobył Manchev. Jednak druga połowa to popis Depor. Alvarez, Rivera, Verdu i Juanma zapewnili gospodarzom wysokie zwycięstwo 4:1. Ten wynik praktycznie przesądza o awansie Deportivo do półfinałów, ale w futbolu jest przecież wszystko możliwe.

Getafe - Osasuna 3:0 (2:0)

Podopieczni Bernda Schustera nie mieli problemów z pokonaniem Osasuny. Bramki Güizy, Alexisa oraz Verpakovskisa praktycznie załatwiły sprawę awansu gospodarzy do dalszej fazy rozgrywek. Osasuna poszuka jednak jeszcze swoich szans w rewanżu.

Barcelona - Real Saragossa 0:1 (0:0)

Oba zespoły spotkały się w tej fazie rozgrywek również rok temu. Piłkarze z Aragonii wyeliminowali wtedy Barcę, aby potem upokorzyć Real Madryt. Wczorajszy mecz zakończył się niespodzianką. W 78. minucie bramkarza gospodarzy pokonał Carlos Diogo - notabene były piłkarz Realu Madryt. Diogo zbiera bardzo dobre recenzje za swoje występy w stolicy Aragonii. Szkoda, że Fabio Capello nie widział go w jedenastce Królewskich. A Dumę Katalonii czeka teraz ciężka przeprawa na La Romareda.

Mecz Sevilla - Betis zostanie rozegrany dziś wieczorem.