Jak grali wypożyczeni (2)

Napiszcie, czy jest sens pisać o wypożyczonych. <br>Hiszpania: Javier <b>Dorado</b>...

Napiszcie, czy jest sens pisać o wypożyczonych.
Hiszpania: Javier Dorado i Julio Alvarez (Rayo Vallecano) - pierwszy nie był włączony do kadry na mecz Racing - Rayo (2:0), drugi został zmieniony w przerwie; Pedro Munitis zagrał w tym meczu 90 minut (miał asystę); Valdo (Osasuna) - nie był włączony do kadry na mecz z Realem ze znanych już powodów; Aganzo i Sousa (Valladolid) - pierwszy grał 77 min., drugi przesiedział mecz na ławce (Valladolid - La Coruna 0:1); Aranda (Villareal) - nie było go w kadrze na mecz z Alaves (0:1 na wyjeździe); Edwin Congo i Albert Rivera (Levante) - pierwszy od 73. min. w wyjazdowym meczu z Saragossą (0:1); Edgar (Getafe) - bramka w wygranym 3:1 meczu z Murcią;
Anglia: Geremi (Middlesborough) - jego klub nie grał; Ivan Campo (Bolton) - jego klub nie grał; Raul Bravo (Leeds) - nie było go w kadrze na mecz Crystal Palace - Leeds (1:2, Puchar Anglii), bowiem wyjechał na mecz reprezentacji.
Francja: Savio (Bordeaux) - Bordeaux - Wasquehal 4:1 w Pucharze Francji (Savio nie grał).
Turcja: Elvir Baljić (Galatasaray) - grał w wyjazdowym meczu z Bursasporem, ale nie wiadomo, ile, bowiem na oficjalnej stronie Galaty nie da się znaleźć składu z tego meczu.
Jeżeli chodiz o Rodrigo, to naprawdę nie mam cierpliwości do oficjalnej strony Gremio Porto Alegre...