84 - Carvajal
Primera División - 1. kolejka

Relację na żywo prowadzi theo

Minuta po minucie
94 Koniec meczu. 0:0, a stadion reaguję jakby wygrali Ligę Mistrzów :) Ode mnie na dziś to tyle, dziękuję za uwagę - dobranoc.
93 Rzut wolny dla Królewskich, ale Ronaldo w mur. Zawodnicy sugerują zagranie ręką w murze, ale na nic się to zdało.
90 Arbiter tego spotkania dolicza 4. minuty do regulaminowego czasu gry.
88 Cristiano główkuję po dośrodkowaniu Modricia, ale wysoko ponad bramką.
87 Real przycisnął już dobre 10. min temu, ale wciąż nie możemy znaleźć sposobu na pokonanie Cuellara.
85 Modrić z zaskoczenia na wysokości 28. metra, ale piłka otarła zewnętrzną stronę słupka.
84 Ależ bomba Ronaldo! Portugalczyk huknął z 17. metrów, ale jeszcze lepsza parada Cuellara.
81 Sporting zamknięty na własnej połowie, ale jest tak ciasno, że nie możemy przedostać się przez sidła gospodarzy.
78 Ronaldo lewą nogą w bramkarza ten paruje przed siebie, Marcelo dobija główką, ale niecelnie.
76 Jak to nie wpadło?!?! Zabrakło kilku centymetrów, aby Ronaldo mógł dostawić nogę na pustą bramkę...
71 Kovacic za Isco. Może chorwacki duet wykreuję jakąś 100% sytuację.
68 Taniec Ronaldo w polu karnym, przekładanka na lewą nogę, ale strzał zablokowany i mamy korner.
65 Trochę lepszy okres gry Realu, klepka w polu karnym, ale Walijczyk popadł w niepotrzebny drybling i obrońcy wypchnęli go z szesnastki. Szkoda tej akcji.
62 Korner dla Królewskich, Bale główkuję, ale prosto w koszyczek Cuellar'a.
60 Rzut wolny z 20. metrów dla Królewskich, pozycja dla Garetha Bale'a, ale Walijczyk przenosi futbolówkę wysoko nad poprzeczką.
59 Królewscy lewym skrzydłem, centra Jamesa, golkiper nie sięga futbolówki, ale Lora zdjął futbolówkę z nosa Cristiano, któremu nie zostało nic innego jak dołożyć głowę.
57 Sporting z agresją napiera na Królewskich. Póki co same centry w pole karne, ale widać, że nie mamy pomysłu na wyjście spod presji. Oby wejście Jamesa wniosło coś w naszą grę.
56 I mamy zmianę. James w miejsce Jese...
55 James wstaje z ławki, ostatnie wskazówki od Beniteza. Szykuje się zmiana, miejmy nadzieję, że za niewidocznego Walijczyka.
54 Ronaldo oddaje strzał z 17. metrów, ale dobrze ustawiony Cuellar nie daje się zaskoczyć.
52 Dośrodkowanie Isco w pole karne, ale bramkarz gospodarzy bez problemów.
48 Ależ główka gracza Gijonu! Na nasze szczęści obok bramki, jakieś 5 cm :)
47 Isco lewą nogą z 17. metrów, ale w środek bramki.
46 No i jesteśmy ponownie na boisku.
45 Koniec pierwszej połowy. Dobre widowisko, szybkie akcje, ale brakuje zamknięcia. Widzimy się za 15 minut.
41 Korner dla Królewskich, ale za głęboko i golkiper piąstkuje.
38 Ronaldo powalony w polu karnym, ale wskazania na wapno nie było. Czy słusznie? Według mnie Portugalczyk dołożył nieco od siebie.
36 Główka napastnika Gijonu na piątym metrze (Ramos spóźniony), piłka trafia w poprzeczkę, a następnie ląduje na.... i tu właśnie jest zagwozdka! Niby piłka miała styczność z linią bramkową, ale więcej powiemy po powtórkach. Pewne jest to, że zostaliśmy uśpieni naszą długą przewagą.
35 Centra gospodarzy w nasze pole karne, ale dobre wyjście Navasa i obyło się bez strachu.
33 Ronaldo z pełną mocą, ale Cuellar na dobrze ustawiony i paruje ten mierzony na dalszy słupek strzał. Dobra interwencja golkipera gospodarzy. Królewscy jakby podrażnieni i zwiększają tempo gry.
32 Sporting stawia przysłowiowy autobus, rozrzucamy grę skrzydła, dośrodkowanie, ale stoperzy gospodarzy egzekwują zagrożenie. Pomnożyć x10 i mamy obraz ostatnich 5 minut gry :)
28 Bardzo mi przykro, że nie mamy statystyki podającej ile procent czasu jesteśmy z piłką na połowie gospodarzy :)
27 Ależ bomba Isco! 5-10 cm nad okienkiem bramki gospodarzy.... Stadion na chwilę zamarł.
25 Sporting od kilku minut nic nie pokazał. Bramka wisi w powietrzu.
23 Poklepaliśmy przed polem karnym, zagranie na trójkąt między Isco, a Kroosem, ale strzał zablokowany w ostatniej chwili.
20 Sędzia w ciągu minuty dwukrotnie powinien wskazać na rzut rożny dla gości. Nie zrobił tego ani razu.
18 Królewscy zaczynają dominować. Fantastycznie odnajdują dziury w defensywie gospodarzy i stwarzamy coraz to groźniejsze sytuację. Póki co - brakuje dostawienia nogi...
17 Dobra akcja Królewskich, Isco na przedpolu składa się do strzału, ale błyskawiczny, podwójny pressing wszystko zrujnował.
14 Real nieco przyciśnięty, ale szybko wychodzi spod presji szybką wymianą piłki i zmiennością pozycji. Widać w tym wszystkim jakiś pomysł.
9 Ronaldo zażenowany. Bale zamiast wyłożyć idealną okazję Portugalczykowi, samolubnie uderzył na bramkę. Efekt - lepiej nie mówić.
8 Rzut wolny z 25. metrów, Ronaldo się ustawia, strzela, ale mocno w mur.
5 Tempo bardzo wysokie. Wait... nie. Chaos - to słowo lepiej pasuje do obecnej sytuacji na boisku.
3 Ronaldo oddaje pierwszy strzał w tym sezonie. Mierzony, ale zbyt lekki, aby zaskoczyć golkipera beniaminka.