REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 


redakcja


Wydawca:

RMPL Sp. z o. o. – kontakt@realmadryt.pl
Al. Pokoju 33, 31-564 Kraków




Redaktor naczelny:

Mateusz Wojtylak – mateusz.wojtylak@realmadryt.pl




Zastępca redaktora naczelnego:

Maciej Leszczyński – maciej.leszczynski@realmadryt.pl




Redaktor prowadzący:

Jarosław Chomczyk – jarek@realmadryt.pl




Koordynator ds. rekrutacji:

Mateusz Kupiec – mateusz.kupiec@realmadryt.pl




Dział IT:

Grzegorz Mausolf – gmausolf@realmadryt.pl

Filip Kurak – filip.kurak@realmadryt.pl




Redaktorzy:

Janusz Banasińsi - janusz.banasinski@realmadryt.pl

Jarosław Chomczyk – jarek@realmadryt.pl

Karol Kamiński – karol.kaminski@realmadryt.pl

Dawid Król – dawid.krol@realmadryt.pl

Mateusz Kupiec – mateusz.kupiec@realmadryt.pl

Maciej Leszczyński – maciej.leszczynski@realmadryt.pl

Przemysław Piwowar – przemek.piwowar@realmadryt.pl

Krzysztof Rot - krzysztof.rot@realmadryt.pl

Arek Rząd - arek.rzad@realmadryt.pl

Mateusz Wojtylak – mateusz.wojtylak@realmadryt.pl




Prowadzący relacje live:

Norman Mapeza – kielbol7@realmadryt.pl




Graficy:

Justyna Matczuk – helgen1987@gmail.com




Współpracownicy:

Łukasz Golowanow – lukasz@realmadryt.pl

Piotr Kazimierczyk - ronpiolseven@gmail.com

Anita Kobylińska – anita.kobylinska@realmadryt.pl




Moderatorzy komentarzy:

Konrad Bobrowski – konradbobrowski@gmail.com

Mateusz Wadas – wadix@realmadryt.pl



Dla Rafała...

Podając skład naszej redakcji nie można nie wspomnieć o tragicznie zmarłym 24 czerwca 2004 roku w wieku zaledwie 20 lat Rafale "Pilatoviciu" Piłacie. Nasz wspaniały kolega Rafał był odpowiedzialny w redakcji przez kilka lat za Typowanie oraz Piłkarza Miesiąca i Sezonu. Za Jego kadencji były to najlepsze działy na RealMadrid.pl. Po 24 czerwca Typowanie ruszyło w dużych bólach, a Piłkarz Miesiąca został reaktywowany dopiero bo blisko 2 latach. Punkty liczy teraz komputer...
Świeczkę dla Rafała można zapalić tutaj. Nigdy Cię nie zapomnimy! Spoczywaj w pokoju...


Podziękowania

Serwis nie mógłby istnieć bez ludzi, których nie ma już w redakcji, ale w swoim czasie stanowili o sile RealMadryt.pl. Mowa tutaj głównie o osobach, które zaczęły współpracę w początkowych latach istnienia i przez kilka lat wytrwale działały na rzecz serwisu. W kolejności alfabetycznej Bednar, BS, Choob, czarny, Dziobo, el crack total, Hugo, Hyoga, JJ, Lecho, marthen, mdramski, MM, Qras, Rauer, Serpico, Vesna oraz Zuza. Dziękujemy!

RealMadryt.pl w ubiegłych latach to także: Adryan, AniaK, cypherq, DaaN, damikor, Dimhil, Fabjan, Freelover, Fufu, hobbest, Gogeta, Jemielian, Jezzo, Ksabi, Kuba, MatiaS, Maylo, michel, NatanD., Nichiren, Pioti, Rafael, Somar, Studi, tomekreal, Toumek, Ufix, Uno, yanoosh, yazid.

Nie wymieniliśmy wielu osób, które były w redakcji tylko przez kilka tygodni. Przychodzili i szybko odchodzili. Wam też dziękujemy!

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nas



reklama