84 - Borja
Primera División - 2. kolejka
Zobacz relację "minuta po minucie" z tego spotkania

2003.09.09, godz. 21:07, pawel9156
"GOOGOGOGOGOGOGOOOOOLLL!!!!! Antonio Nunez!!! W debiucie strzela gola! Niesamowite, 5 minut do końca meczu i debiutant wyrównuje stan meczu! 1:1!! Strzałem w długi słupek Reiny bramka odczarowuje się." Eloooooo człowieku to była bramka samobójcza, czemu więc kłamiesz lub się mylisz i nie przyznajesz do błędu. Gdyby nie obrońca podbił głową tej piłki to by ją bramkarz wypiąstkował lub kolejny defensor z lini bramkowej koło słupka wybił. Tak wię z czego ta radość i oszustwo!!!!????
2003.09.06, godz. 21:27, Loonx & Drabu
E jakos cienko poszlo temu realowi w tym meczu mogli by sie bardziej postarac nie ??????
2003.09.04, godz. 11:05, konkles