2016.12.03, godz. 22:03, Mateo

Osłabiona Castilla zremisowała z Navalcarnero

Castilla zremisowała z Navalcarnero 1:1. Z przebiegu spotkania należy uznać ten wynik za korzystny, Królewscy bowiem przez długi czas musieli sobie radzić, grając w dziewiątkę. Czerwone kartki obejrzeli Febas i Cobo. Gospodarze wyszli na prowadzenie po trafieniu Javiego Sáncheza, ale Cifo w drugiej połowie doprowadził do wyrównania. Cobo dzisiaj zadebiutował Castilli, a po raz drugi w wyjściowej jedenastce znaleźli się Javi Sánchez i Campuzano.

Mecz zaczął się dosyć spokojnie. Królewscy utrzymywali się przy piłce, ale nie stwarzali zagrożenia pod bramką rywali. Pierwszy raz zrobili to w 22. minucie i od razu udało się zdobyć bramkę. Podanie Hakimiego wykorzystał Javi Sánchez. Sytuacja znacznie się skomplikowała jeszcze w pierwszej połowie. Bezpośrednią czerwoną kartkę obejrzał Febas za faul i podopieczni Solariego musieli w dziesiątkę bronić prowadzenia.

Niedługo po zmianie stron drugą żółtą kartkę obejrzał Cobo i sytuacja gospodarzy stała się bardzo skomplikowana. Musieli w dziewiątkę bronić prowadzenia. Udawało im się to przez dziesięć minut. Później niestety Cifo pokonał Abada i dla Castilli rozpoczęła się walka o uratowanie chociaż punktu. Co ciekawe, gospodarze mieli nawet okazje na zdobycie gola. Ostatecznie jednak obie drużyny podzieliły się punktami. Dla piłkarzy Solariego jest to czwarty z rzędu mecz bez zwycięstwa.

2016.12.03 - Sobota - 19:30
Real Madryt Castilla 1 : 1 CDA Navalcarnero