2016.09.26, godz. 14:19, Mateo

Remis Castilli na stadionie Fernando Torresa

Castilla zremisowała z Fuenlabradą 1:1 i z przebiegu spotkania należy uznać ten wynik za dobry. Królewscy zaprezentowali się słabo i kolejny raz na wyjeździe byli zupełnie inną drużyną niż na własnym stadionie. Mecz Fuenlabrady z Castillą cieszył się dużym zainteresowaniem wśród kibiców. Na trybunach stadionu Fernando Torresa zasiadło niemal trzy tysiące widzów. Sprzedano wszystkie bilety, a przecież to poziom tylko trzeciej ligi.

W pierwszej połowie w ogóle nie było widać, że to starcie drużyn z dwóch przeciwnych biegunów ligi. Fuenlabrada odważnie stawiała czoło Castilli i nie dopuszczała jej w okolice własnej bramki. Castilla grała bardzo spokojnie aż do 32. minuty. Wtedy piłka trafiła w rękę Teny i arbiter podyktował rzut karny. Jedenastkę na gola zamienił Dioni, chociaż Abadowi niewiele zabrakło, żeby obronić strzał napastnika rywali. Piłkarze Solariego nie potrafili na to odpowiedzieć i na przerwę schodzili, przegrywając 0:1.

Argentyński trener Castilli próbował zareagować już w przerwie. Posłał na boisko Valverde w miejsce Seoane. Nie zmieniło to obrazu gry, dalej Blancos mieli problemy z przedostawaniem się pod bramkę rywali. Solari zmienił również słabego dzisiaj Ødegaarda i wpuścił Mario Rodrígueza. Castilla w końcu zdołała przebić defensywę rywali w 80. minucie. W bardzo dobrej sytuacji znalazł się Febas, ale Isma Gil obronił jego strzał. Na szczęście futbolówka znów trafiła do Febasa, który sprytnie podał do Achrafa. Marokańczyk nie miał problemów z wpisaniem się na listę strzelców.

2016.09.25 - Niedziela - 12:00
CF Fuenlabrada 1 : 1 Real Madryt Castilla