2013.08.09, godz. 17:57, Vesna

Spokojne zwycięstwo

Real Madryt wygrał na własnym boisku 3:0 z Villarrealem. Gole dla Królewskich zdobywali Benzema, Kaká i Di María. Na uwagę zasługuje przede wszystkim trafienie Argentyńczyka, które padło po kolejnym w tym sezonie doskonałym kontrataku. To piąte z ostatnich sześciu spotkań, w którym podopieczni Mourinho nie stracili bramki.

Po raz kolejny Królewscy szybko rozstrzygnęli losy meczu, tym razem strzelając trzy gole w niewiele ponad pół godziny. Do siatki trafił również Sergio Ramos, pięknym strzałem głową, jednak bramka nie została uznana. Jak w starciu z Málagą, imponujący początek pozwolił Blancos na rozluźnienie w dalszej części gry.

Słabo dysponowani zawodnicy Villarrealu nie zdołali podjąć walki z Realem Madryt, choć drużyna Mourinho praktycznie całą drugą połowę odliczała minuty do końcowego gwizdka. Z tego powodu mecz wyraźnie stracił na atrakcyjności i nie doczekaliśmy się kolejnych bramek.

2011.10.26 - Środa - 22:00
Real Madryt 3 : 0 Villarreal CF