REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

Aktualności (341) powiązane z gorącym tematem Sondy

2019.04.10, godz. 08:39, Klatus

Sonda – podsumowanie

Fot. Getty Images

W ostatniej sondzie zapytaliśmy was, czy Real Madryt powinien kupić latem Paula Pogbę. Wyniki głosowania dawno nie były aż tak wyrównane. Nieco ponad 47% ankietowanych chciałoby, aby Francuz trafił latem Santiago Bernabéu, ale ponad 44% wolałoby, żeby pozostał na Old Trafford. Ostateczna decyzja będzie oczywiście należała do Florentino Péreza, ale można już wyczuć, że pomocnik ma spore szanse na to, by zostać nowym zawodnikiem Królewskich.

Czy Real Madryt powinien kupić latem Paula Pogbę?
PozycjaOdpowiedźGłosówProcent
1Tak401747.38%
2Nie377344.5%
3Nie wiem6888.12%

8478

Karim Benzema znajduje się ostatnio w świetnej dyspozycji i zdobywa bramki niemal w każdym meczu. W tym sezonie jest też jednym z ostatnich zawodników, do których można mieć pretensje, ponieważ jest nie tylko najlepszym strzelcem w drużynie, ale także asystentem. Wciąż wiele mówi się jednak o transferze nowego napastnika, który mógłby zająć miejsce Francuza. Dlatego nowe pytanie w ankiecie brzmi: Czy Karim Benzema powinien być podstawowym piłkarzem Realu w przyszłym sezonie?

Komentarze [7]

REKLAMA

2019.03.25, godz. 19:58, Klatus

Sonda – podsumowanie

Fot. Getty Images

W ostatniej ankiecie zapytaliśmy was, czy Real Madryt powinien sprzedać latem Garetha Bale'a. Ponad 85% polskiego madridismo uważa, że w najbliższe wakacje Walijczyk powinien już pożegnać się z klubem. Jedynie nieco ponad 10% głosujących chciałoby, żeby zawodnik został w stolicy Hiszpanii na kolejny sezon.

Czy Real Madryt powinien sprzedać latem Garetha Bale'a?
PozycjaOdpowiedźGłosówProcent
1Tak505685.22%
2Nie61110.3%
3Nie wiem2664.48%

5933

Sezon powoli zbliża do końca, więc z każdym kolejnym dniem w mediach będzie pojawiać się coraz to więcej informacji na temat ewentualnych ruchów transferowych Królewskich. W ostatnich dniach na tapet trafił Paul Pogba. Pomocnik Manchesteru United został wywołany do tablicy podczas konferencji prasowej i przyznał, że zawsze powtarzał, iż gra w barwach Los Blancos jest marzeniem wszystkich zawodników. Dlatego nowe pytanie w ankiecie brzmi: Czy Real Madryt powinien kupić latem Paula Pogbę?

Komentarze [6]

REKLAMA

2019.03.18, godz. 17:29, Klatus

Sonda – podsumowanie

Fot. Getty Images

W ostatniej ankiecie zapytaliśmy was, czy jesteście zadowoleni z powrotu Zinédine'a Zidane'a do klubu. Wyniki nie mógł być inne. Taki ruch klubu ucieszył niemal 90% polskiego madridismo, które odzyskało wiarę w to, że w kolejnym sezonie Królewscy znowu mogą walczyć o najwyższe cele.

Czy jesteś zadowolony z powrotu Zinédine'a Zidane'a do klubu?
PozycjaOdpowiedźGłosówProcent
1Tak569088.16%
2Nie3906.04%
3Nie wiem3745.79%

6454

Jedną, wielką niewiadomą pozostaje to, co stanie się za kilka miesięcy z Garethem Bale'em. Walijczyk nie udźwignął w tym sezonie roli następcy Cristiano Ronaldo i wielokrotnie rozczarowywał swoją postawą na murawie, a na dodatek wątpliwości budziły także jego zachowania pozaboiskowe. Agent piłkarza powtarzał w ostatnich dniach, że Bale jest szczęśliwy w stolicy Hiszpanii i nie zamierza się nigdzie ruszać, ale jak to bywa w futbolu, wszystko może zmienić się bardzo szybko. Dlatego nowe pytanie w sondzie brzmi: Czy Real Madryt powinien sprzedać latem Garetha Bale'a?

Komentarze [5]

REKLAMA

2019.03.12, godz. 12:26, Klatus

Sonda – podsumowanie

Fot. Getty Images

W ostatniej ankiecie zapytaliśmy was, kto to powinien być trenerem Realu Madryt w przyszłym sezonie. Okazało się jednak, że Florentino Pérez nie zamierzał czekać do lata i zwolnił Santiago Solariego już wczoraj. Miejsce Argentyńczyka zajął Zinédine Zidane, którego powrotu polskiego madridismo domagało się o wiele bardziej, niż ponownego oglądania na ławce trenerskiej José Mourinho.

Kto powinien być trenerem Realu Madryt w przyszłym sezonie?
PozycjaOdpowiedźGłosówProcent
1Zinédine Zidane323965.82%
2José Mourinho87317.74%
3Ktoś inny80916.44%

4921

Przybycie Zizou wywołało wczoraj multum emocji, dlatego nowe pytanie w ankiecie nie może brzmieć inaczej: Czy jesteś zadowolony z powrotu Zinédine'a Zidane'a do klubu?

Komentarze [11]

REKLAMA

2019.03.08, godz. 21:33, Klatus

Sonda – podsumowanie

Fot. Getty Images

W ostatniej sondzie zapytaliśmy was, czy Santiago Solari powinien być trenerem Realu Madryt w przyszłym sezonie. Zdecydowana większość polskiego madridismo uważa, że Argentyńczyk nie powinien pozostać na stanowisku. Królewscy w ciągu tygodnia stracili szanse na zdobycie trzech tytułów, a to niemal na pewno oznacza, że w przyszłym sezonie zespół poprowadzi ktoś inny.

Czy Santiago Solari powinien być trenerem Realu Madryt w przyszłym sezonie?
PozycjaOdpowiedźGłosówProcent
1Nie591767.55%
2Tak189621.65%
3Nie wiem94610.8%

8759

Klub już we wtorek rozpoczął pracę nad tym, aby znaleźć następcę Solariego. Porażki z Barceloną i odpadnięcie z Ligi Mistrzów sprawiły, że Argentyńczyk pożegna się z klubem. Niektóre media spekuluję, że straci posadę już w najbliższy poniedziałek, choć najprawdopodobniej pozostanie na swoim stanowisku do zakończenia rozgrywek ligowych. Na dziś wszystko wskazuje na to, że nowym-starym szkoleniowcem zostanie José Mourinho lub Zinédine Zidane. Dlatego nowe pytanie w ankiecie brzmi: Kto powinien być trenerem Realu Madryt w przyszłym sezonie?

Komentarze [7]

REKLAMA
 

- Wszystkie aktualności -

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama