REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

Aktualności (17) powiązane z gorącym tematem Historia Realu

2003.12.29, godz. 20:46, Sobek

Historia Realu - 7. odcinek!

Niestety z powodu świąt Bożego Narodzenia nie udało się nam zgodnie z obietnicą zamieszczać kolejnych części "Nowej Historii" przez kilka ostatnich dni. Za tą przerwę bardzo przepraszam i obiecuję, że był to ostatni taki przypadek! Od dziś możecie być pewni, że każdego dnia ujrzycie nowy odcinek.
Tymczasem zapraszam do lektury części siódmej opisującej lata 1978-1985. Dowiecie się z niej m. in. jak budowano drużynę na młodej i wielce utalentowanej młodzieży. To oni za kilka lat mieli stanowić o sile Królewskich. Niestety pożegnamy również najważniejszą postać w ponad 100-letniej historii Realu...

Ps> Korzystając z okazji chciałbym poinformować, że jeszcze w tym roku uruchomimy ponownie dwa aktualnie nieczynne działy. Jeden ucieszy na pewno fanów lubiących identyfikować się z Królewskimi na wszelkie możliwe sposoby. Natomiast drugi z nich ułatwi jeszcze bardziej rozwój społeczności skupionej wokół RealMadrid.pl.

Komentarze [10]

REKLAMA

2003.12.23, godz. 23:32, Hugo / własne

Historia - odcinek nr 6!

Nic dodać, nic ująć. Zaczyna się era tzw. "hipisów", tak też byli nazywani Królewscy w okresie opisywanym w tej części historii. Kończą się kariery wielu znakomitości, niestety nie wszystko układa się też po myśli kibiców i piłkarzy. Po szczegóły zapraszam rzecz jasna do lektury!Komentarze [6]

REKLAMA

2003.12.22, godz. 18:16, Hugo

Historia - część piąta!

Dziś trafia do Was piąta część historii Realu Madryt. Ze względu na wczorajszy mecz i związanego z nim zainteresowaniem postanowiliśmy dzisiaj poinformować Was o nowym odcinku. Ten opisuje lata sukcesów, które były niejako podwalinami pod te dzisiejsze, także ten niedawny z Mallorką.
Oczywiście po szczegóły zapraszam do działu Historia, a dla leniuchów link:

Komentarze [11]

REKLAMA

2003.12.20, godz. 22:16, Hugo / własne

Część IV historii Realu Madryt!

Kolejna porcja historii dla kibiców Realu. To czwarty dzień od rozpoczęcia naszej serii i zgodnie z obietnicą średnio codzień pojawiać się ma kolejna część. Wczoraj z powodu małych problemów technicznych nie mogliśmy tego uczynić. Co uwlecze, to nie uciecze. Dziś prezentujemy dwie części: trzecia została opublikowana wcześniej, natomiast kolejna dochodzi teraz.
Na 50-lecie, Don Alfredo. (1952 - 1956) to podtytuł tej części. Po latach widać, że zbiżamy się nieuchronnie do czasów nam bliższych, mimo, że pewnie mało kto już egzystował w tych latach. Jednak z zapisanych relacji, opowiadań wiemy, co się działo w tej złotej epoce, którą rozpoczął człowiek opisany w trzeciej części. Dzięki wielkiemu prezydentowi Bernabéu i innej, charyzmatycznej postaci, tytułowego Don Alfredo Real stał się światową potęgą. Kto to taki Don Alfredo? Myślę, że to nie sprawi madridistas większego problemu. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie z twórcami potęgi, a po więcej informacji udać się pod poniższy link!
P.S. W tej części zobaczycie, jak prezentowało się to ciekawe ustawienie 3-2-5 z piłkarzami Realu. Ta taktyka przyniosła glorię i chwałę Merengues.

Komentarze [12]

REKLAMA

2003.12.20, godz. 13:46, Hugo / własne

Historia - część nr 3!

Zamieściliśmy kolejną część z serii "Historia Realu". Przede wszystkim należą się wyjaśnienia tym wszystkim, którzy na nią czekali wczoraj. Otóż mieliśmy małe problemy z zamieszczeniem tekstu, dlatego dziś pojawią się dwie części historii. Pierwszą zamieszczamy jużteraz, natomiast druga (czwarta z serii) zostanie opublikowana wieczorem.
Podtytułem dzisiejszego odcinka jest Santiago Bernabéu i złota epoka (1941 - 1951). Opisuje on lata powojenne, odrodzenie Wielkiego Realu Madryt. Wszystkich zainteresowanych zapraszam oczywiście do lektury. Mamy nadzieję, że po raz kolejny nie zawiedziecie się. Przypominam także o tym, że dziś kolejna partia, więc spieszcie się z czytaniem! By Wam to umożliwić, zapraszam pod poniższy link:

Komentarze [11]

REKLAMA

- Wszystkie aktualności -

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama