Leganes B - Real Madryt C 1:3

Callejón w 3 minuty załatwił gospodarzy...

Dziś, na krótko przed godziną 14, Pegaso, wygrywając 1:0 z Parlą, zredukowało stratę do Realu Madryt C do 3 punktów. Jednakże kilka godzin później podopieczni Abrahama Garcii zwyciężyli w wyjazdowym meczu Leganes B 3:1 i znów odskoczyli wiceliderowi grupy 7 Tercera División na 6 oczek.

Bohaterem spotkania rozegranego na Estadio Butarque był 19-letni Callejón, który w ciągu 3 minut 2 razy pokonał Irú. Gospodarze w 2. połowie zdobyli bramkę kontaktową (autorstwa Coque), lecz kropkę nad i postawił najlepszy strzelec Blancos Rayco, ustalając wynik na 1:3 (12. gol w sezonie). Real zagrał dziś bez swego asa atutowego, Granero oraz Rodriego i Santacruza.

W 22. kolejce (5.02.2006) Real C zagra u siebie z Majadahondą. Pegaso zagra na wyjeździe z rezerwami Getafe.

21. kolejka Tercera División - grupa 7 (29.01.2006):
CD LEGANES B - REAL MADRYT C 1:3 (Coque 83 - Callejón 19 i 22, Rayco 89).
Leganes B: Irú - Miguel, Canalejas (71 Michael), Coque, Mono; Raúl Mera (68 Carlos Alberto), Cabrera, Mario (62 Héctor), Alfonso; Borja, Nacho Buenhache. Trener: Juan Vicente Peinado.
Real Madryt C: Adán - Laure, Guillén, Torrés, Rubén García; Jony, Nieto, Vázquez (81 Aarón), Callejón (89 Alex González); Rayco, Ferrán. Trener: Abraham García.
Sędziował: Pizarro Gómez. Żółte kartki: Míguel, Canalejas, Nono, Mario, Borja - Jony.
Stadion: Butarque.