/ elgoldemadriz.com

Real Madryt C - Pinto 2:1

Nasza drużyna coraz bardziej ucieka rywalom...

Rozpoczęła się 2. runda rozgrywek Tercera División. Lider grupy 7., Real Madryt C, po zaciętym meczu pokonał Atlético Pinto i zwiększył swą przewagę nad resztą drużyn.

W pierwszej, bezbramkowej połowie przewagę mieli goście - jednak żaden z nich nie pokonał Adana. Druga odsłona meczu to lepsza gra Merengues, która zaowocowała 2 bramkami. W 63. minucie do siatki trafił Rayco (11. gol w sezonie), a 8 minut później wynik podwyższył Torres. Pinto odpowiedziało bramką Juana Luisa (83. min. meczu).

Minutę przed końcem sędzia, Gálvez Rascón, podyktował rzut karny dla gości. Do piłki podszedł Barrero, lecz lepszy okazał się Adán, który został bohaterem meczu broniąc strzał z 11 metrów.

Drużyna trenowana prze Abrahama Garcię coraz bardziej ucieka rywalom - Pegaso ma już 6 punktów straty, a pozostałe druzyny znajdujące się w strefie barażowej, czyli Cobeńa i Pinto - odpowiednio 10 i 11.

W 20. kolejce (22.01) Real Madryt C zagra u siebie z zajmującym przedostatnią pozycję Aranjuez. W 2. kolejce nasza drużyna wygrała z tą ekipą aż 5:1.

Tercera División, grupa 7 (15.01.2006):
REAL MADRYT C - ATLÉTICO PINTO 2:1 (Rayco 63, Torres 71 - Juan Luis 83).
Real Madryt C: Adán - Laure, Wellington, Torres, Santacruz, Jony, Rodri, Granero, Rayco, Callejón (84 Nieto), Ferrán (92 Edgar). Trener: Abraham García.
Pinto: Manolo - Alberto, Ismael, Lucio II, Gordo, Juan Luis, Barrero, Angel (86 Palencia), Lozano (64 Tocho), Roa (64 Félix), Ribe. Trener: Curro Hernández.
Sędziował: Gálvez Rascón. Żółte kartki: Adán, Wellington, Jony, Granero - Juan Luis.
Stadion: Valdebebas.