López Caro: Mieliśmy okazję wygrać

Dobra gra piłkarzy w debiucie trenera

Dobra gra piłkarzy w debiucie trenera.

Mimo porażki 2:1 piłkarze Realu Madryt zrobili dobre wrażenie podczas meczu z Olympiakosem Pireus. Zespół grał solidnie w pierwszej połowie, po przerwie nieco odpuścił, zwłaszcza w aspekcie posiadania piłki, ale nie można powiedzieć, żeby porażka z Grekami byłą klęską. - Pod względem zgrania szło nam całkiem dobrze, próbowaliśmy atakować pozycyjnie i kontratakować. Mieliśmy momenty naprawdę dobrej gry, przede wszystkim w pierwszej połowie, w której byliśmy zdecydowanie lepsi od rywala i mogliśmy objąć znacznie wyższe prowadzenie. Szybkie tempo gry Olympiakosu po przerwie spowodowało nieco zamieszania w naszych szeregach. Z biegiem czasu wykorzystywali coraz więcej okazji do strzelenia bramek. Wiemy, że za błędy się płaci i to doskonale odzwierciedla wynik meczu. Nie boję się, że nagle wszystko się załamie. Piłkarze są profesjonalistami w każdym calu i liczę, że nie przejmą się niedzielnymi wydarzeniami ze zmianą trenera. Chcę teraz przedstawić im swoją wizję futbolu - powiedział Caro.