REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.05.17, godz. 12:30, Leszczu / ojogo.pt, abc.es

Casillas planuje zakończenie kariery

Fot. Getty Images

1 maja Iker Casillas doznał zawału serca. Po kilku dniach wyszedł ze szpitala i powiedział wtedy otwarcie, że nie wie, co przyniesie przyszłość. Portugalskie media informują, że najprawdopodobniej legendarny bramkarz w najbliższym czasie ogłosi zakończenie kariery. Zamiar prezesa FC Porto jest jasny. Chce, by Hiszpan został w Portugalii, gdzie pełniłby funkcję pozaboiskową. Na razie nie są znane szczegóły, jednak ostateczna decyzja 37-latka ma niebawem zostać ujawniona.

Najprawdopodobniej Casillas nie opuści Porto, z którym kontrakt łączy go przez jeszcze jeden sezon. Pinto da Costa, prezes klubu, powiedział dla O Jogo, że obecnie szuka zastępstwa dla Hiszpana między słupkami. Jego zamysł jest jednak taki, by Iker pozostał w jego zespole, tyle że w innej roli. Casillas, który za trzy dni będzie obchodzić 38. urodziny, nie chce zwiększać niepewności co do swojej przyszłości. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale możliwe, że w najbliższym czasie żaden lekarz nie podpisałby się pod zgodą na jego grę.

REKLAMA

Komentarze

2019.05.17, godz. 15:17, Kolpak98
Zapraszamy do Realu kapitanie! :)
2019.05.17, godz. 12:50, zizołuł
i dobrze robi, zdrowie ma się tylko jedno zresztą czytałem że i tak nie dostałby zgody na grę od lekarzy. Chłop wygrał wszystkie rozgrywki jakie można było wygrać w klubie i w reprze, może odcinać kupony od sławy.
2019.05.17, godz. 12:41, matrixzma97
To jest człowiek który ma szczególne miejsce w sercach kibiców Realu. To głównie dzięki niemu zacząłem kibicować Realowi. Kapitan i niepodważalne Legenda klubu. Zdobył wszystko zarówno z klubem jak i z reprezentacją. Iker. Masz mój dozgonny szacunek i wdzięczność za to co dla nas zrobiłeś. Dziękuję.
2019.05.17, godz. 12:32, pawlik3213
Legenda.
2019.05.17, godz. 12:31, skajbol
Niech sobie weźmie Juvenil w Realu :)

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama