REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.05.14, godz. 10:09, Mateo

Jak grała królewska młodzież?

Fot. RealMadryt.pl

Miniony weekend był udany dla zespołów ze szkółki. Żaden z nich nie przegrał meczu, a w wielu przypadkach młodzi zawodnicy Królewskich odnieśli wysokie zwycięstwa.

Rápido Bouzas – Castilla 0:3 (SKRÓT)
Tabela
Miejsce w tabeli: 4/20.
Bramki: Cristo (2), Alberto.
Najlepszy strzelec: Cristo – 20.
Trener: Manolo Díaz.

U-19: Juvenil A nie rozgrywał meczu w miniony weekend.
Tabela.
Miejsce w tabeli División de Honor: 2/16.
Liga Młodzieżowa UEFA: ćwierćfinał (porażka z Hoffenheimem).
Puchar Mistrzów: ćwierćfinał (porażka z Sevillą po rzutach karnych).
Puchar Króla: 1/8 finału z Tenerife (pierwszy mecz 19 maja, rewanż 26 maja).
Najlepszy strzelec: Pedro – 21 (17 w División de Honor i 4 w Lidze Młodzieżowej UEFA).
Trener: Dani Poyatos.

U-18: Juvenil B zakończył już sezon.
Tabela.
Miejsce w tabeli: 1/16 Mistrzostwo! 🏆
Najlepszy strzelec: Arribas – 24.
Trener: Raúl González.

U-17: Collado Villalba – Juvenil C 0:3
Tabela.
Miejsce w tabeli: 1/18 Mistrzostwo! 🏆
Bramki: Mario (2), Cuenca.
Najlepszy strzelec: Pau – 22.
Trener: Manu Fernández.

U-16: Sporting Hortaleza – Cadete A 1:5
Tabela.
Miejsce w tabeli: 1/16 Mistrzostwo! 🏆
Bramki: Diby, Dani, Álvaro, Marvel, Bruno.
Najlepszy strzelec: Sala – 28.
Trener: Tristán Celador.

U-15: Cadete B – Trival Valderas 0:0
Tabela.
Miejsce w tabeli: 1/16 Mistrzostwo! 🏆
Bramki: -
Najlepszy strzelec: Abraham – 17.
Trener: Diego Nogales.

U-14: Infantil A – San Fernando 9:1
Tabela.
Miejsce w tabeli: 1/14 Mistrzostwo! 🏆
Bramki: Juan (2), Moya (2), Iker (2), Elyaz, Alberto, Lomas.
Najlepszy strzelec: Iker – 51.
Trener: Xabi Alonso.

U-13: Alcorcón – Infantil B 1:1
Tabela.
Miejsce w tabeli: 5/14.
Bramka: Hugo.
Najlepszy strzelec: Pablo – 9.
Trener: Juanjo Crespo.

U-12: Canillas – Alevín A 1:9
Tabela.
Miejsce w tabeli: 1/14 Mistrzostwo! 🏆
Bramki: Dani (3), Marcos (2), Paulo (2), Carlos, Mateo.
Najlepszy strzelec: Paulo – 35.
Trener: Roberto Tomás.

U-11: Alevín B – San Fernando 3:2
Tabela.
Miejsce w tabeli: 1/14 Mistrzostwo! 🏆
Bramki: David, Rodrigo, Gabriel.
Najlepszy strzelec: Izan – 26.
Trener: José Luis Pleite.

U-10: Sporting Hortaleza – Benjamín A 1:17
Tabela.
Miejsce w tabeli: 1/14 Mistrzostwo! 🏆
Bramki: Tottó (7), Juan (3), Raúl (2), Sergio (2), Mateo, Gonzalo, Enzo.
Najlepszy strzelec: Tottó – 58.
Trener: Rubén Barrios.

U-9: Esperanza – Benjamín B 0:5
Tabela.
Miejsce w tabeli: 3/14.
Bramki: Juan Carlos (3), Álvaro, Miguel.
Najlepszy strzelec: Álvaro – 39.
Trener: Víctor Carvajal.

U-8: Prebenjamín – Vicálvaro 14:0
Tabela.
Miejsce w tabeli: 1/14 Mistrzostwo! 🏆
Bramki: Izan (3), Nico (3), Pablo (2), William (2), Hugo Lobato (2), Asencio, Hugo.
Najlepszy strzelec: Izan – 48.
Trener: Juan Carlos Juárez.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Cantera

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nas



reklama