Cały mecz Keylora, minimalna wygrana Kostaryki

<i>Los Ticos</i> pokonali Jamajkę 1:0

Reprezentacja Kostaryki rozegrała drugi i ostatni sparing w czasie marcowej przerwy na reprezentacje. Kilka dni temu przegrała z Gwatemalą, a błąd przy trafieniu gospodarzy popełnił Keylor Navas. Bramkarz Realu Madryt ponownie rozegrał cały mecz, a jego drużyna wygrała z Jamajką 1:0.

Tym razem Keylor nie miał wiele pracy, ponieważ Jamajka nie oddała ani jednego celnego strzału. Przez całe spotkanie miała minimalną przewagę w posiadaniu piłki, ale Kostaryka czekała na swoją szansę i w 28. minucie dopięła swego dzięki dobrym podłączeniu się Fullera, który w sytuacji sam na sam zdobył pierwszą i jedyną bramkę w tym spotkaniu. Navas powinien jutro dołączyć do treningów z Realem Madryt i w niedzielę będzie gotowy, by być do dyspozycji Zinédine'a Zidane'a na mecz z Huescą.

Kostaryka – Jamajka 1:0 (1:0)
1:0 Fuller 28' (asysta: Campbell)

XI Kostaryki: Keylor Navas; González, Watson (78. Vargas), Fuller (72' Smith), Borges; Cruz (64' Mora), Ruiz (83' Ortiz), Calvo, Matarrita (64' Lassiter); George, Campbell (79' Araya).