REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.03.15, godz. 20:02, Banan / as.com

Okay: Musimy być bardziej agresywni niż kiedykolwiek

Fot. Getty Images

Pomocnik Celty Vigo, Okay, udzielił wywiadu klubowym mediom przed wyjazdową potyczką z Realem Madryt. Prezentujemy słowa zawodnika ekipy z Galicji.

– Nagroda dla najlepszego piłkarza Celty w lutym? To dla mnie drugie takie wyróżnienie, odczuwam z tego powodu dumę. Nie mogę być jednak w pełni zadowolony, ponieważ drużyna straciła wiele punktów. Zresztą nikt w szatni nie jest zadowolony. Takie trofea motywują, mam nadzieję, że jako grupa zdołamy podskoczyć o kilka miejsc w tabeli.

– Zatrudnienie Escriby? To nasz trzeci trener w tym sezonie. Moim zdaniem całokształtowi naszej sytuacji nie jest winien jednak ani żaden szkoleniowiec, ani prezes. Odpowiedzialność spoczywa na piłkarzach. Musimy szukać rozwiązań naszych problemów, by przetrwać trudne chwile.

– Przeżywałem już podobną sytuację w Turcji na początku mojej kariery. Tu jednak niewątpliwie mamy piłkarzy o większych umiejętnościach. Uważam, że poradzimy sobie, ufam moim obecnym kolegom bardziej niż w tamtym zespole. W moim pierwszym sezonie od razu zauważyłem, że przyjdzie mi grać z bardzo dobrymi zawodnikami. Wierzę w zespół i trenera, atmosfera w szatni jest bardzo pozytywna.

– Zidane jest kimś bardzo ważnym dla Realu. Spisywał się tam świetnie zarówno jako piłkarz, jak i trener. Królewscy mają bardzo dobry zespół, to wielki klub i czeka nas trudne spotkanie. Tak czy inaczej tego typu potyczki to fantastyczna okazja dla ekip przeżywających takie chwile, jak my. Mogę jedynie powiedzieć, że jesteśmy skoncentrowani i sądzimy, że stać nas na sukces. Musimy być bardziej agresywni niż kiedykolwiek, potem zobaczymy.

– Aspas to dla nas niezwykle istotny gracz. Jest naszym liderem, szkoda, że kontuzja wyklucza go na tak długo. Iago zna klub, rywali, ligę... Ponadto jest dobrym człowiekiem i ma charakter. Potrafi wziąć odpowiedzialność na swoje barki. Właśnie teraz potrzebujemy takiego kogoś. Każdy musi być świadomy swojej roli. Mamy nadzieję, że po przerwie na reprezentację Aspas będzie już zdolny do gry.

– Mamy problemy w ataku. Musimy strzelać więcej goli. Jeśli będziemy bardzie agresywni i cierpliwi, jesteśmy w stanie tego dokonać. Bez Iago mamy jednak mniejszą siłę rażenia.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2018/19

Komentarze

2019.03.16, godz. 14:46, vipimi
Ale ja nie mam telefonu ...
2019.03.16, godz. 04:33, EloZiom
Haha komentarze :D
2019.03.16, godz. 03:05, Aren
k
2019.03.16, godz. 00:44, TheLegend
ok
2019.03.16, godz. 00:42, galbar
okay
2019.03.15, godz. 21:22, Aren
Okej okej

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama