aktualności

2019.02.13, godz. 23:23, Piwwwko / as.com

Uraz Karima Benzemy?

Real Madryt wygrał pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów z Ajaxem 2:1, jednak z Johan Cruyff Arena płyną też niepokojące informacje dla madridismo, ponieważ z powodu urazu plac gry w 73. minucie spotkania opuścić musiał Karim Benzema.

Francuz poprosił o zmianę 13 minut po tym, jak otworzył wynik meczu. W jego miejsce na murawie zameldował się Marco Asensio, który strzelił zwycięskiego gola dla Los Blancos.

Dziennik AS twierdzi, że może chodzić o problem mięśniowy w lewej nodze. Karim Benzema rozegrał w bieżącym sezonie 38 spotkań i ma w nogach 2991 minut. 31-letni snajper jest drugim zawodnikiem w kadrze pod względem liczby rozegranych minut, ustępując pod tym względem tylko Sergio Ramosowi.