/ as.com

Zidane - trzy tygodnie przerwy

Zinédine Zidane odniósł kontuzję w meczu z Irlandią

Zinédine Zidane odniósł kontuzję podczas meczu eliminacji mistrzostw świata pomiędzy Francją i Irlandią. Piłkarz Realu Madryt musiał opuścić boisko w 66. minucie przy stanie 0-0. Dwie minuty później zwycięską bramkę dla gości zdobył Henry.

Dla Zizou oznacza to trzy tygodnie przerwy i absencję w ligowym meczu z Celtą Vigo oraz z Lyonem w Lidze Mistrzów.

Powrót Zidane'a do reprezentacji jak na razie przynosi więcej problemów niż korzyści Realowi Madryt. Piłkarz ma 33 lata i raczej nie jest w stanie grać na najwyższym poziomie równocześnie w lidze, pucharach czy reprezentacji. Dziennikarze sportowi są raczej zgodni, że kontuzja Zizou to wielka szansa dla Robinho. W najbliższym meczu z Celtą nie zagra również najprawdopodobniej Ronaldo.