REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.01.17, godz. 11:07, El Jarek / as.com

Pellegrino: Dwumecz uciekł w pierwszym starciu

Fot. Getty Images

Mauricio Pellegrino pojawił się na konferencji prasowej po pucharowym rewanżu z Realem Madryt. Przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi trenera Leganés z tego spotkania z dziennikarzami.

– Wyrzucenie na trybuny? Sędzia zrozumiał, że pokazałem w jego stronę gest okularów, ale ja nigdy tego nie zrobiłem. Poprosiłem go, żeby obejrzał to w telewizji. Czuję gorzki posmak. Łatwo jest wyrzucić kogoś z Leganés. Powiedziałem mu tylko, że tam była ręka… Co do okularów… Nie przypominam sobie niczego takiego, trzeba byłoby znaleźć to na powtórkach. Jeśli coś takiego się znajdzie, zamilknę.

– W pierwszej połowie mieliśmy mecz, jakiego chcieliśmy. Graliśmy ze spokojem i równowagą. W drugiej części więcej kosztowało nas utrzymanie się przy piłce, ale skończyliśmy mecz dobrze, grając bardziej bezpośrednio. Wygraliśmy dzisiaj z wielką ekipą. Dwumecz uciekł w pierwszym starciu, szczególnie po drugiej bramce, która mocno nas zabolała. Taki jest jednak futbol. Trzeba wyciągnąć wnioski na ligę.

– Zabrakło skuteczności? W pierwszym meczu popełniliśmy błędy, doszedł ten karny... Przez pierwsze spotkanie dzisiaj zaczynaliśmy ze stratą trzech goli. Mieliśmy jednak klarowne sytuacje i okazje sam na sam… Dodając akcje z pierwszego meczu, mogliśmy strzelić jakiegoś gola więcej. Futbol to na końcu efektywność, a nam tego zabrakło. Trzeba to przetrawić i wyciągnąć wnioski.

– Co teraz z Łuninem? Ma z nami kontrakt do końca sezonu. On zasługuje na szansę jak wielu zawodników. Ja myślę o zespole, ale także o dawaniu szans tym, którzy na to zasługują. Wielu piłkarzy potrzebuje większej liczby minut i jest wśród nich Łunin. Wystawić mogę jednak tylko jedenastu i jako że więcej jest niegrających, to oni są większymi wiadomościami. Trzeba iść dalej. Łunin jest młody i dostanie swoje szanse.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Copa del Rey 2018/19

Komentarze

2019.01.17, godz. 12:30, MrKrzysiek97
Dobrze że awansowaliśmy to jedyne pociesznie po tym meczu.
2019.01.17, godz. 12:05, okarexPL
Dostanie swoje szanse... Jeden mecz zagra i będzie na tyle

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama