REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2018.12.21, godz. 08:17, El Jarek / as.com, marca.com

Luis Enrique: Szanse Isco w kadrze wyznaczą jego forma i minuty w klubie

Fot. AS

Luis Enrique wziął wczoraj udział w gali rozdania nagród im. Quiniego. Selekcjoner Hiszpanii zatrzymał się na chwilę przy dziennikarzach, a głównym tematem rozmów była sytuacja Isco. Przypomnijmy, że reprezentacje narodowe najbliższe mecze rozegrają dopiero w marcu.

– Mamy grudzień i do następnych powołań zostają trzy miesiące. Żaden przypadek dzisiaj mnie nie martwi. Isco? Bardzo mi się podoba. Na ostatnim mundialu zaprezentował bardzo wysoki poziom, może był nawet najlepszy z reprezentacji. U mnie był powołany na wszystkie 6 spotkań i zagrał w większości z nich, więc nie skupiajcie się na moich słowach, a patrzcie na moje czyny. Trzeba jednak teraz zaczekać. Nikt nie podważa jego jakości, ale jego szanse w kadrze wyznaczą jego forma oraz minuty w klubie.

– Nie martwi mnie żadna sytuacja w tym okresie, a tym bardziej przy 3 miesiącach do rozsyłania powołań. W sezonie wszyscy zawodnicy zawsze mają zwyżki formy i dołki. Ja pracowałem w ciągu 6 spotkań z 32 zawodnikami i na pewno pojawią się jeszcze nowe twarze. Teraz zaczniemy starcia eliminacyjne i będę musiał uważać na wszystkie nowe sytuacje, jakie się wydarzą.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Mecze reprezentacyjne

Komentarze

2018.12.22, godz. 02:18, VamosRM
Mądre słowa, forma i co za tym idzie minuty. Na razie formy nie ma, stąd też brak minut.
Co do Lorente, to zostały 3 miesiące i jest opcja że pod koniec stycznia będzie już grzał ławę jak Isco teraz, więc za wcześnie by o tym pisać, ale formę on potrafi utrzymać bez minut więc ma spore szansę na powołanie.
2018.12.21, godz. 11:27, MrKrzysiek97
No Llorente się stara jest w formie wiec zobaczymy.
2018.12.21, godz. 09:59, Huor
Oby Llorente powołał zasłużył chłopak.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama