Oceny zawodników po meczu z Huescą

Jak grali nasi?

Real Madryt wygrał na wyjeździe z Huescą 1:0. Poniżej prezentujemy oceny, jakie zawodnikom Królewskich wystawili: El Jarek, Klatus, Kristobal, Leszczu, Mateo i Paczi. Autorem komentarzy jest Leszczu. Skala 1-6. W wystawianiu not udział wzięło także 455 użytkowników.

Nagrodę dla oceniających sponsorowaną przez sklep internetowy PodStadionem.pl – 50 złotych do wydania w tymże sklepie – wygrywa realmadridcr9. Prosimy o jak najszybszy kontakt mailowy ([email protected]).

Thibaut Courtois
Wrócił do jedenastki na mecz ligowy, jednak pokazał, że nie został wytrącony z rytmu meczowego. Bardzo dobrze radził sobie ze strzałami zawodników Hueski i w najważniejszych momentach stawał na wysokości zadania. Uchronił Królewskich przed stratą punktów.
Álvaro Odriozola
Zanotował bardzo ładną asystę do Garetha Bale'a, jednak w ofensywie poza tą jedną akcją nie pokazał zbyt wiele. Brakowało mu też dobrego połączenia z Lucasem Vázquezem. W obronie było natomiast dość przeciętnie.
Raphaël Varane
Cucho Hernández ma 175 centymetrów wzrostu, co nie przeszkodziło mu w wygraniu pojedynku z Varane'em. Mimo wszystko znów widzieliśmy mały progres, jeśli chodzi o jego dypsozycję. Było znacznie lepiej z koncentracją i ustawianiem się, jednak liczba sytuacji przeciwnika jasno wskazuje na to, że stoperzy mają nad czym pracować.
Sergio Ramos
Spisał się ciut lepiej niż jego partner ze środka defenywy, jednak kapitan też nie uniknął błędów. Kilka razy skutecznie wyprzedził przeciwnika, a raz mógł nawet zaliczyć asystę, kiedy szybko próbował wyprowadzić piłkę do przodu. Mimo wszystko u niego także widać pewne pole do poprawy.
Daniel Carvajal
Bez Marcelo i Sergio Reguilóna musiał zagrać na lewej stronie defensywy, co trzeba uznać za pewien czynnik łagodzący, zwłaszcza w kwestii ofensywnych poczynań Hiszpana. W ataku był dość niewidoczny, ale w obronie zaprezentował się solidnie, a w ważnym momencie wybił piłkę zmierzającą do bramki.
Luka Modrić
Próbował wziąć grę na swoje barki, jednak nie był przy tym szczególnie efektywny. Napracował się w pierwszej połowie, jednak nie potrafił pokazać swojego błysku, który zagwarantował mu Złotą Piłkę. Dość zaskakujące było jego tak szybkie zejście z boiska, ponieważ już po nieco ponad 20 minutach drugiej połowy na murawie zastąpił go Isco.
Marcos Llorente
Po raz kolejny stanął na wysokości zadania. Pokazywał się do gry, sporo biegał, odzyskał wiele piłek i zaprezentował się z dobrej strony. Jego gra cieszy i nie musimy martwić się o zdrowie Casemiro. Na razie Llorente bardzo udanie zastępuje Brazylijczyka i w kolejnym spotkaniu był jednym z najlepszych zawodników Realu Madryt.
Dani Ceballos
Od początku spotkania nie mógł odnaleźć się na boisku i nie pokazał się ze zbyt dobrej strony. Jego podania były dość niechlujne, a w ofensywie trudno go za cokolwiek pochwalić. Szukał odpowiedniego rytmu gry, ale był najsłabszym ogniwem środka pola Realu Madryt.
Lucas Vázquez
Wydawało się, że odzyskał formę i w kilku ostatnich spotkaniach strzelał ważne gole dla ekipy Solariego. Jego obecność w jedenastce nikogo więc nie dziwiła, jednak 27-latek spisał się kiepsko. Zanotował sporo strat i niecelnych podań, a w ofensywie był bardzo nieskuteczny. Tradycyjnie sporo biegał i walczył, ale niewele z tegeo wynikało.
Karim Benzema
Był niewidoczny i przez cały mecz nie oddał nawet strzału. Nie brał się za rozegranie, nie potrafił uciec obrońcom Hueski i był najsłabszym zawodnikiem Los Blancos w tym spotkaniu. Mecz do zapomnienia.
Gareth Bale
Nareszcie przerwał złą passę w lidze, a trzeba go wyróżnić przede wszystkim za tworzenie zagrożenia. Nie było to może bardzo dobre popołudnie Walijczyka, ale w ofensywie i tak nie miał sobie równych. Wszystkie celne uderzenia Los Blancos były jego autorstwa, a mógł też powiększyć swój dorobek bramkowy. Najważniejsze, że po jednym ze strzałów Królewscy wyszli na prowadzenie i nie oddali go do końca meczu.
Federico Valverde
Wszedł na boisko przed Isco i Asensio, co oznacza, że w środku pola może liczyć na większe zaufanie ze strony Solariego niż ta dwójka. Młody Urugwajczyk spisał się nieźle, jednak przede wszystkim dlatego, że w ciągu 34 minut nic nie zepsuł.