REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2018.12.07, godz. 14:27, El Jarek / RealMadridTV

Solari: Debiut to marzenie wychowanka, ale to dopiero początek

Fot. Getty Images

Santiago Solari po rewanżu z Melillą udzielił wywiadu RealMadrid TV. Przedstawiamy wypowiedzi trenera Realu Madryt z tej rozmowy.

– Wszyscy jesteśmy zadowoleni z pracy zawodników, zaangażowania i solidności, jaką wszyscy pokazali. Do tego cieszymy się z goli Asensio, Isco, także Viníego i Javiego Sáncheza oraz debiutów. Fidalgo wszedł na 15 minut, a Fran García zagrał całą połowę. To wielka szansa dla chłopaków ze szkółki, którzy od lat idą do góry i dzisiaj dostali szansę debiutu na Bernabéu, co było ich wielkim marzeniem. Są wzorem dla wielu, którzy idą za nimi. To było praktycznie perfekcyjne popołudnie.

– Ocena dwumeczu? To była mieszanka wielkiej energii, intensywności, solidności, ale także radości. Szczególnie chodzi o radość pod bramką rywala. Piłkarze muszą pokazywać swój talent i przedstawiać go na murawie, jak robili to w tych dwóch starciach. Rywal to mocna ekipa z Segundy B, która jest liderem swojej grupy i która niczego nie oddaje za darmo. Musieliśmy zagrać wielkie mecze tam i tutaj. Dzięki temu wynik jest tak mocny.

– Szansa dla zmienników? To coś fantastycznego. Po to pracujemy, aby wszyscy byli gotowi na maksa, byli zaangażowani i byli zadowoleni. Jesteśmy dlatego dzisiaj bardzo szczęśliwi.

– Gracze z Castilli? To dla nas wielka radość. Javi przeszedł praktycznie przez wszystkie ekipy w Realu Madryt, będąc tutaj od malucha. Fidalgo to wzór dla wielu z wychowanków. Mnie on podoba się szczególnie. Mam słabość do niego jako zawodnika, ale także osoby. Zawsze się cieszy, zawsze jest zadowolony i zawsze pracuje na 100%. Dzisiaj dostał swoją nagrodę. Fran García jest z kolei bardzo młody i na lewej obronie ma przed sobą wielką przyszłość. Występ na Bernabéu to marzenie każdego z wychowanków, ale to dopiero początek. Najważniejsze w futbolu zawsze jest to, co następuje. Dzisiaj zadebiutowali, oby teraz zanotowali długie i owocne kariery.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Copa del Rey 2018/19

Komentarze

2018.12.07, godz. 15:27, MrKrzysiek97
Co by nie mówić ale daje szanse młodym wychowankom.
2018.12.07, godz. 15:22, dareczek557
i trzeba tez spojrzec na to i ze jak chcemy rywalizowac na dluzszym dystansie z Anglia musimy poczekac rok, dwa a pozniej real bedzie duzo potezniejszy bo nie da sie wygrywac co roku
2018.12.07, godz. 14:51, Raul GB
Na dzień dzisiejszy odpowiedni człowiek do stworzenia nowej drużyny opartej na młodych wychowankach. To mu naprawde wychodzi.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama